موفقیت با درس گرفتن از شکست ها

موفقیت در فروش

اگر قبلا در زندگی زناشویی خود شکست بدی تجربه کرده ایم ، از همان فردای جدایی باید بدانیم که همان شرایط در روابط بعدی نیز تکرار خواهند شد مگر آنکه با مشاوره و آموزش و تکرار و تلاش، بکوشیم
حقیقت اینست که امکان موفقیت برای هر کسی با هر درجه از رویا و هدف امکان پذیر است اما بشرطها و شروطها… اول باید با سخت کوشی خود را در حد آن اهداف رشد دهیم والا صرف وجود چند شانس کوچولو ، فرصت #رشد را عملی و میسر نخواهد کرد!

مثال می زنم:

یک. اگر قبلا در زندگی زناشویی خود شکست بدی تجربه کرده ایم ، از همان فردای جدایی باید بدانیم که همان شرایط در روابط بعدی نیز تکرار خواهند شد مگر آنکه با مشاوره و آموزش و تکرار و تلاش، بکوشیم خصوصیات رفتاری خود را تغییر دهیم… . اینکه مسئولیت و نقش خود را در تجربه قبلی ندیده و نپذیریم و بر رفع و دفع آنها نکوشیم، عامل شکست بدتر و بزرگتر در تجربه بعدی خواهند بود.

دو. اینکه در پروژه قبلی شکست خورده ایم نیز همینطور است. همه مدعی اند از شکستها تجربه می اندوزند. اما اگر این درس گرفتن به مفهوم درک مشکلات خودمان و رفع آنها و رشد_شخصیتی خودمان نباشد؛ تجربه نیست… همان شکست است و به زودی به ما برمیگردد. اگر در پروژه شمال شکست بخوریم، در پروژه جنوب هم شکست می خوریم. اگر در ایران شکست می خوریم، در گرجستان و سوئد هم شکست می خوریم مگراینکه مشکلات و ضعفهای خود را مانند فنون NA اقرار کرده، کتبا لیست نموده و با کمک متخصص و مشاور و دوستان ، بر رفع و حل آنان همت گماریم!

جملات انگیزشی و ایمان قوی و اهداف بزرگ ، بدون پرورش هرگز بدست نخواهند آمد. گفته میشود یکی از مراحل توبه ، درجه ای از تقوا ست که گوشت و چربی را آب کرده و پوست به استخوان بچسپانیم! برای امثال من تمثیل زیبایی ست… ایمان بدون عمل بی ارزش است. رویاهای ما وقتی جامه عمل به تن می کنند که لیاقت آنها را داشته باشیم…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *