Transcend برای تولید SSD های خود از تراشه های جدید استفاده میکند

کمپانی Transcend اعلام کرد، این شرکت قرار است محصولات جدیدی بر پایه درایو های ۲٫۵ اینچی  درایو های با فاکتورM.2 و با استفاده از حافظه های ۳D TLC NAND را به تولید برساند. استفاده از حافظه های ۳D TLC NAND عملکرد به مراتب بهتری نسبت به حافظه های (۲D) MLC NAND خواهند داشت. این حافظه ها حتی قیمت رقابتی تری را نسبت به نسل قبلی ارائه خواهند داد.خط تولید جدید شامل SSD های رده صنعتی نیز خواهند شد.این درایو ها از یک تراشه SLC به عنوان کش پنهان بهره مند خواهند شد.همچنین یک موتور RAID جدید و یک سیستم چگالی تصحیح خطای (LDPC) ،با دیگر ویژگیهای جدید ، جهت ثبات و پایداری بیشتر ، به جهت پشتیبانی از برنامه های کاربردی صنعتی ، در این سری از درایو ها جاسازی خواهند شد.

تمامی محصولات جدید به حافظه های بسیار باکیفیت ۳D TLC NAND مجهز خواهند شد.حافظه های ۳D NAND  ازطریق محدودیت های فیزیکی سطحی NAND  و با انبساط بالای لایه های سلولی حافظه ها ، اجازه میدهد تا هم ظرفیت و هم عملکرد بالاتری را نسبت به تراشه های نسل قبلی داشته باشیم. این تراشه ها حتی از قابلیت اطمینان بالاتری نسبت به نسل قبل برخوردارهستند.

SSD های مجهز به تراشه های ۳D TLC ، به همراه تکنولوژی های منحصر به فرد دیگر جهت حفظ عملکرد و امنیت ، از طول عمر به شدت بالاتری نسبت به نسل قبلی خود در هنگام نوشتن و خواندن داده ها برخوردارند.بسته نرم افزاری SSD Scope Pro همراه با این درایوها ، نظارت کامل بر آنها دارد.این نرم افزار شامل ابزاری های نمایش اطلاعاتی مانند سلامتی درایو ، نمایش S.M.A.R.T ، وضعیت کارکرد، اسکن لحظه به لحظه ، موارد امنیتی ، System Clone و بروز رسانی فریمور دستگاه ، میشود.درایو های جامد ۳D TLC شرکت Transcend با یک ضمانت نامه محدود سه ساله روانه بازار خواهند شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *