انواع نژادهای بیگانگان(قسمت اول)

موجودات فرازمینی

موجودات فرازمینی

۱٫ دورگه Adamic / Evadamic

( Adamic فرزندان آدم و Evadamic فرزندان Eve حوا )

برخی از انسانها باور دارند که این نژاد نخستین انسان های رو زمین اند در حقیقت اولین دورگه از فرزندان آنوناکی . در همه فرهنگ های کهن و متون باستانی در تمامی قاره ها اعتقاد به وجود آدم و حوا وجود دارد و همچنین باور دارند که دو نژاد اولیه در جهان ما وجود داشته است . Draconian ( نژاد خزندگان ) و Evadamic ( انسان ها ) برای تسلط بر ترا یا زمین مبارزه کردند . این نژاد احتمالاً شبیه ساکنان خاورمیانه یا بومیان آمریکا ، سیاه ، موهایی قهوه ای تیره ، چشمانی تیره ، چشمانی به رنگ زیتون و در مواردی نادر به رنگ آبی . آیا این موجودات اساطیری در تاریخ جهان وجود داشته اند؟

۲٫ Alpha Centaurians

نژادی انسان نما است که دارای ویژگی هایی مانند آبزیان چون آبشش ها، پاها و دستانی پرده دار که به آنها اجازه می دهد در زیر دریاها زندگی کنند. آنها احتمالاً در اعماق اقیانوس زندگی می کنند و احتمالاً خلبان بشقاب پرنده هایی که از اقیانوس بیرون می آیند یا فرو میروند آنها هستند. این گونه احتمالاً مسلح به سلاح نیرومند و پیشرفته ایست که هیچ کدام از سایر گونه ها با آنها در جنگ نیست .با اینحال ، برخی ادعا می کنند و بر این باور هستند که آنها برای آگاهی و روشنی ما اینجا هستند. آنها آبی مایل به خاکستری و دارای ارتفاع های متفاوت (قد ) توصیف شده اند .

۳٫ Altairians

ظاهراً گونه ای خزنده است ( در برخی منابع به عنوان هیبریدی ” دورگه ای ” از انسان و رپتلاین ها ” خزندگان ” توصیف شده اند ) که در صورت فلکی عقاب در منظومه ستاره ای Altair در انجمن ستاره ای همکاری می کند . توصیف رومانتیکی که از این نژاد می شود اینست که آنها برای مقابله با حمله Draconian با نژادهای Nordics ، Greys و سایر ارتش ها سیاره ای دیگر ( از جمله ما ) همکاری می کنند و پیمان بسته اند و همچنین آنها هم پیمان با Ashtar Command نیز هستند . دو نگاه متفاوت مثبت و منفی به Ashtar Command وجود دارد . ( برای مطالعه بیشتر در ویکی پدیا توضیحاتی کامل موجود است )

۴٫ Andromedains

 

آن ها اسطوره اند یا واقعیت ؟ اساطیر یونان باستان نشان میدهد که این موجودات در ارتباط با خدایان ساکن سیستم ستاره ای در صورت فلکی ذات الکرسی هستند.

۵٫ Antarieans

 

گونه ای انسان نما که در پایگاه هایی زیرزمینی در قطب جنوب ( فرستادن نیروهای آلمانی توسط هیتلر برای پیدا کردن راهی به جایگاه خدایان و ترکیب و تکثیر نسل نژاد برتر ، آریایی در دهه سی چهل میلادی را بیاد آورید ) دارای موهایی متوسط لطیف و رنگ پریده ، و پوستی تقریباً مایل به آبی . برخی منابع به ویژگی های خزنده مانند و رنگ چشمان زرد کم رنگ و سبز روشن و مردمک هایی شبیه مار و گربه توصیف کرده اند . ( می توانید ویدئو های فراوانی را در این رابطه در یوتیوب پیدا کنید ) . برخی گفته اند احتمالاً آنها نژاد خالص آریایی هستند و صلیب شکسته در فضاپیما های خود حمل می کنند .

۶٫ Arcturians

به گفته ادگارد کیسی ( یکی از پر رمز و راز ترین و معروف ترین پیشگوهای تاریخ و قرن اخیر که حتی طبق اسنادی که بعدها توسط دولت ایالات متحده انتشار یافت ، با کاخ سفید هم همکاری داشته است ) Arcturians ظاهراً پیشرفته ترین نژاد در کهکشان ما محسوب می شوند که توانایی سفر در ابعاد را دارند . ساختار جامعه آنها شبیه ساختار اجتماعی مردم ما ، زمین است . ظاهراً وظیفه آنها برقراری صلح بین تمدن ها و سیارات در حال جنگ و متخاصم است. ( به نظر نگارنده همه نژادهای بیگانه توانایی سفرهای ابعای و ورود به زمین را دار هستند حتی ممکن است قبل از ورود ما به زمین ، تمدن هایی بارها از زمین بازدید کرده اند .)

۷ . Blues / Greens

آن ها بصورت موجوداتی کوتاه و کلفت در کتاب Whitley Strieber شرح داده شده اند . آنها یونیفرم پوشیده اند با صورتی پهن و بزرگ و آبی بسیار تیره و حرکات بدن خنده دار هم چون لغزیدن یا شناور شدن . در تجربه وایتلی آنها مانند پزشکان رفتار می کردند و اورا مورد بررسی قرار میداند . برخی آنها را خاکستری یا آبی تیره یا شفاف و به جثه یک کودک هفت ساله توصیف کرده اند .

۸٫ Browns / Greys

نژاد قهوه ای Browns مانند گونه Blues نادر است . چندین گونه از خاکستری ها وجود دارد. قهوه ای ها از کمتر از یک متر دو متر از ترکیب رنگ های قهوه ای یا قهوه ای مایل به زرد توصیف شده اند. پوست بدن چرمی و چروکیده ، چشمان بادامی و نافذ بزرگ بر روی بدنی کوچکتا چشمانی کوچک با مشخصات چشمان خزندگان شرح داده شده اند. (در برخی منابع از بوجود آمدن این نژاد توسط برخی از نژادهای رپتالین ها ( خزندگان ) صحبت شده است ، بر طبق این اسناد آنها دارای تکنولوژی بالا هستند ولی توانایی تکثیر نسل ندارند و تنها راه تکثیر آنها استفاده ار کولونهای انسانیست و این یکی از دلایل سالها ربودن و مطالعه بر روی انسان هاست.)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *