آیا مرد زندگیتان شمارادوست دارد!؟

زوجینی که مشکل جنسی دارند، چه کنند؟قطعا این را می دانید که برای اکثر خانم‌ها مهم است بدانند مرد زندگی‌شان تا چه حد به آن‌ها علاقمند است و نشانه‌های علاقمندی کدامند.

بایستی اعلام کنم امروزه تلفیق علم روانشناسی، زبانشناسی و حتی زبان بدن تا حدود زیادی به شما این امکان را می‌دهد که بدانید در ذهن شخص مقابل چه می‌گذرد و او به شما چه احساسی دارد.

اگر مشتاق هستید بدانید همسرتان تا چه حد به عشق شما پایبند است، با دکترمحیی تا آخراین مقاله بمانید باقید دراکنون بودن .

دنیای واقعی با دنیای افسانه‌ها متفاوت است و نباید خیال کنید نامزد، خواستگار یا همسرتان شاهزاده‌ی قصه‌هاست! کاری که اکثر خانم ها انجام می دهند و… بنابراین باید واقع‌بین باشید و رفتارهای فرد مقابل‌تان را خوب بسنجید.

با دیدن این نشانه ها می‌توانید با اتکا به علم روانشناسی، تا حدود زیادی از علاقه‌مند بودن و تعهد فرد مقابل نسبت به خودتان، اطمینان حاصل کنید.

۱- کاملاً به شما و رابطه‌تان پایبند است

همه افراد در زمان خوشی در کنارتان خواهند بود اما در زمان سختی است که می‌توانید افراد را بهتر بشناسید. قطعاً برای شما مهم است که بدانید فرد مقابل‌تان در زمان سختی‌ها چقدر با شما همراه خواهد ماند.

مردان واقعی از کوره در نمی‌روند و علاوه بر این، مردانه در میدان زندگی می‌جنگند.

آن‌ها در هنگام ناراحتی و استرس، با شما بدرفتاری نمی‌کنند و اهمیت رابطه‌تان را کاملاً درک می‌کنند و اجازه نخواهند داد هیچ عامل بیرونی به رابطه‌تان صدمه بزند.

۲- مرد واقعی از مشکلات سر باز نمی‌زند!

یک مرد واقعی و علاقه‌مند به زندگی مشترک، هنگامی که اوضاع کمی سخت می‌شود، از میدان فرار نمی‌کند. مرد واقعی احساسش را نیز تا حد انفجار در خودش نگه نمی‌دارد و اگر عاملی در رابطه‌تان باعث رنجش خاطر او شود، او با احتیاط و دقت و رعایت احترام، مساله را برای شما بازگو خواهد کرد. او با شما احساس راحتی می‌کند و از مشکلات احتمالی که در رابطه‌تان وجود دارد صحبت خواهد کرد و تلاش خواهد کرد که هر مساله‌ای را حل و فصل کند تا به رابطه‌تان آسیبی نرسد.

مردتان می‌داند که حتی مشکلات جدی هم قابل حل هستند و نباید باعث شوند که آسیبی به رابطه وارد شود.

۳- یک مرد واقعی از جزئیات غافل نمی‌شود

اگر خواستگار، همسر یا نامزدتان قبلاً تنها زندگی می‌کرده، احتمالاً برایش اهمیتی ندارد که ظرف‌ها کثیف باشند، سطل زباله پر باشد و تنها خوراکی موجود در خانه پیتزای مانده باشد.
او می‌داند که شما برای این مسائل اهمیت زیادی قائل هستید؛ بنابراین برای مدتی از کار مورد علاقه‌اش صرف نظر می‌کند تا مطمئن شود که خانه تمیز و مرتب است.

ارزانسرای آرایشی

او هرگز فیلمی که هر دو نفرتان دوست دارید را تنها نمی‌بیند و همیشه کنترل ضبط ماشین را به شما می‌دهد، حتی اگر از آهنگی که شما دوست دارید بیزار باشد.

۴- یک مرد واقعی بسیار باهوش است

البته باید بدانید که باهوش بودن مرد خیلی مهم نیست!

بلکه نحوه‌ی بهره گرفتن او از هوشی که دارد مهم‌تر است.
او مسائل را به گونه‌ای هدف‌گرا می‌بیند و قادر است در مواقع لازم به شما توصیه‌های ارزنده‌ای کند و شما را به خوبی راهنمایی کند. او خودش را جای شما می‌گذارد و سعی می‌کند موقعیت شما را درک کند و این یعنی او به حد کافی باهوش است و در آینده پدر خوبی برای بچه‌های شما خواهد بود.

۵- مردتان دوست دارد شما نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید

مردتان شما را زیبا می‌بیند و اصلاً برای همین شما را انتخاب کرده!

اما این کافی نیست.

او می‌خواهد مطمئن شود که شما می‌دانید زیبا هستید و برای این کار، کافی نیست که زبانی اقرار کنید. وقتی شما از خودتان راضی نیستید، او حس می‌کند و سعی خواهد کرد که به شما بفهماند که از درون و ظاهر، زیبا هستید. مثلاً اگر از مدل موهای‌تان رضایت ندارید، از مدل موهای‌تان تعریف خواهد کرد. او هرکاری که بتواند می‌کند تا شما هم مثل او به این نتیجه برسید که زیبا هستید.

۶- مشکلات شما، مشکلات او نیز هستند

اگر مساله‌ای باعث رنجش شما شود، او مداخله می‌کند تا راه‌حل را پیدا کند و مساله را با کمترین میزان آسیب به شما، برطرف کند.

اگر می‌بینید در چنین مواقعی شب را بیدار است، تعجب نکنید! او در حال تلاش برای پیدا کردن راهی برای نجات شماست.
این کار به خودی خود برای او آزار دهنده نیست بلکه زمانی آزار دهنده می‌شود که نتواند به شما کمکی کند و این مشکل فقط به دست خودتان حل شدنی باشد. در این مواقع او مثل کوهی در کنار شما خواهد ایستاد و شما را رها نخواهد کرد.

 

۷- مرد واقعی به اشتباهات شما می‌خندد

او می‌داند که همه اشتباه می‌کنند و به راحتی از کنار اشتباهات شما عبور خواهد کرد. اگر با حرفی او را آزرده خاطر کنید، او می‌داند که عمداً این کار را نکردید و حتی اگر کمی آزرده شده باشد، فراموش خواهد کرد و لبخند خواهد زد. اگر برای شام برنامه چیده باشد و شما تا دیر وقت در محل کارتان بمانید، این مساله را علیه شما استفاده نخواهد کرد بلکه سعی خواهد کرد که شما را درک کند. ممکن است او حساس و زود رنج باشد اما این باعث نمی‌شود که شما را به خاطر این رنجش سهوی مورد سرزنش قرار دهد.

۸- یک مرد واقعی مشکلات خودش را جدی می‌گیرد

اگر مردی که به شما علاقه‌مند است کاری کند که باعث رنجش شما بشود، عذاب وجدان خواهد داشت.
مردها غرورشان را حفظ می‌کنند، اما وقتی باعث رنجش شما بشوند، هر کاری می‌کنند تا وضعیت را به حالت قبل برگردانند.
او هرگز به شما نخواهد گفت «بخند!» یا «شوخی کردم»، بلکه عذاب وجدان می‌گیرد. او شما را به حد کافی می‌شناسد و می‌داند چطور ناراحت می‌شوید بنابراین هرگز عمداً شما را ناراحت نمی‌کند.

باتمام تفاسیراین رابدانید مردها دوست دارندشما شاهزده داستان زندگی آنان باشید و همیشه برایشان چون شاهزاده باقی بمانید وفقط فقط فقط خودتان باشید نه هیچ کس دیگری…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *