آیا ولادیمیر پوتین یک مسافر زمان است ؟

ولادیمیر پوتین

در رابطه با تصاویر بالا می بایست ، در سال ۲۰۱۱ صدها هزار عکس از قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم در سایت ebay به مزایده گذاشته شد و نکته عجیب در این تصاویر که بیشتر آن ها از کشورهای اروپایی ، روسیه ، آمریکای شمالی و سایر نقاط دنیا بود ، تصاویری وجود داشت که با برخی از افراد مشهور در عصر حاضر شباهت های بسیار زیادی داشتند و این موضوع باعث شد تا برخی فیزیکدان ها این نظریه عجیب را مطرح نمایند که امکان مسافرت در زمان شاید وجود دارد بطوری که فردی بتواند از گذشته به حال یا آینده یا بالعکس سفر نماید.

حتی فیزیکدان معروف میچو کاکو اظهار داشت که هیچ قانونی در فیزیک وجود ندارد که مسافرت در زمان را رد کند . با بررسی و مشاهده آن تصاویر ، چهره هایی با شباهت فراوان و در برخی موارد شوکه کننده با افراد مشهور در زمان حال یافت شدند از جمله ، افرادی که شباهت عجیبی به نیکلاس کیج ، جان تراولتا ، کیانوریویز (هنرپیشه های هالیوود) داشتند یا همین تصاویر که شباهت زیادی به ولادیمیر پوتین دارند .

پیشنهاد می گردد مطلب : نظریه‌های هاوکینگ برای تحقق سفر در زمان را نیز مطالعه فرمایید .

حتی برخی از نظریه پردازان تئوری های توطئه پا را از این هم فراتر گذاشته و در ادعایی عجیب گفتند که پوتین فناناپذیر است و زندگی جاودانه دارد ، آن ها حتی به پیشگویی نوسترآداموس اشاره کردند که از روی کار آمدن فردی قدرتمند در سال ۱۹۹۹ سخن به میان آورده و از جاییکه پوتین نیز در سال ۱۹۹۹ به قدرت رسیده ، بنابراین فرد مورد نظر نوسترآداموس خود اوست و علاوه بر این در همان سال ماه اگوست یک کسوف نیز اتفاق افتاده است .

اما آیا واقعا سفر در زمان و چنین رویدادهایی ممکن است ؟

 سفر به آینده از نقطه نظر فیزیکدان ها روی کاغذ امکان پذیر است اما به گذشته خیر .

مطالب مرتبط

۹ دیدگاه‌

 1. شهروز گفت:

  تحقیق بیشتر کنید 😁

 2. yasin گفت:

  آقا فیلسوفان و دانشوندای عزیز آقا من ۱۰تا همزاد دارم نازه پوتین برای اثبات وجود فضایی ها در زمان سفر کرده نه برا عوض کردن نفع جنگ ها تازشم من به عنوان یک دانشمند فیزیک این موضوع رو رد میکنم زیرا ‌پوتین هر کاری هم نکنه آینده تغییر پذیر نیس

 3. ناشناس گفت:

  واقعا همچین فکری نمی توان کرد

 4. ناشناس گفت:

  چه جالب واقعا همچین فکری نمی توان کرد

 5. ناشناس گفت:

  چه جالب

 6. وحید گفت:

  این عجیبه که همه افراد شبیه پوتین جز ارتش روسیه باشه و دارای یک علاقه بودند

 7. بردیابارانی گفت:

  سلام ودرودواقعاعجیبه که آدمامیتونن اینقدربهم شبیه باشن

 8. سارا گفت:

  بابا اخه از افراد یک جامعه ۷ تا دیگه وجود دارد واین ربطیی به سفر در زمان نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *