انتشار تصاویر باکیفیت یک بشقاب پرنده در آسمان مکزیک، جنجال به پا کرد

یوفو

یوفو

مانوئل سانچز با انتشار تصاویر باکیفیت از یک بشقاب پرنده در آسمان مکزیک بسیاری از نگاه‌ها را به خود جلب کرد. این تصاویر پس از انتشار در فضای مجازی حتی در تلویزیون ملی مکزیک نیز به نمایش درآمدند.

خوان مانوئل سانچز مدتی قبل در مکزیک تصاویری از پرواز یک بشقاب پرنده در آسمان را به ثبت رساند و پس از انتشار آن در فیس بوک توانست نگاه بسیاری را به خود جلب کند. البته هنوز صحت این تصاویر که پس از فضای مجازی در تلویزیون ملی مکزیک نیز به نمایش درآمدند به تایید نرسیده است.

 

خوان مانوئل سانچز که در مکزیک یک گاراژ مکانیکی دارد در خصوص ثبت این تصاویر عنوان کرد: «آن روز هوا طوفانی بود و خواستم با موبایلم از آسمان تصاویری را ثبت کنم که ناگهان یک شی عجیب به شکل بشقاب پرنده در آسمان ظاهر شد و من هم توانستیم از آن عکسبرداری کنم.» همسر خوان که به عنوان همکارش در آن گاراژ حضور داشت نیز ادعای وی را تایید می‌کند.

 

هرچند این تصاویر کیفیت مناسبی دارند، اما شک و تردید بسیاری در مورد صحت آن وجود دارد. همچنین آن دسته از افرادی که این تصاویر را واقعی می‌دانند بر این باورند این یوفو به موجودات فضایی مربوط می‌شود و برخی دیگر نیز آن را بخشی از پروژه‌های محرمانه نظامی می‌دانند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *