باز کردن چاکرا دست

در این پست برای اولین بار از باز کردن کامل چاکرا دست صحبت میکنیم و دقت داشه باشید این چاکرا قویترین است و باز کامل این چاکرا فقط خداست و برای اثباتش به عکس پست توجه کنید.
برای همین همیشه در آموزش ها گفتیم فعال کردن چاکرا و تسلط روی اون و اصلا از واژه باز کردن کامل صحبت نکردیم.

 

قسمت اول : چاکرا دست

دوستان ابتدا از کل به جز میریم و قسمت به قسمت جزئی تر بیان میکنیم زیرا این چاکرا قویترین چاکرا عالم هستیست و بسیار سنگین پس عجله نکنید و به عمق مطالب توجه کنیددر آینده بیشتر میگیم.پس ابتدا نیازه که یک سری تعاریف کلی رو بگیم. .

?زن خالص :

زنیست که هیچ شکی در دل او نیست و هیچ مردی هم در درون او نیست و چنین زنی وجود نداره بجز یک نفر و این ایده ال هست در عالم هستی که فقط خداست .
جهت چرخش کهکشان و چاکرا دست باز مطلق به روی چنین زنی خلاف عقربه های ساعت است.
.
❤مرد خالص :
مردیست که در وجود او هیچ ترسی نباشد و هیچ زنی هم در درون او نباشد .و چنین مردی هم در عالم هستی مثل زن خالص نیست. جهت چرخش کهکشان به دور چنین مردی موافق عقربه های ساعت میباشد و این ایده ال مطلق یعنی خداست .
.

فقط یک کلیت برای باز کردن این چاکرا وجود نداره پس به مرور و پله پله اونها رو طی قسمت هایی بیان میکنیم .
اولین و اخرین قدم برای باز کردن این چاکرا به طور کامل رو میگم و دیگه از اون به پایین میشه غیر ایده ال که برای همه ی افراد معمولی روی کره ی زمین ممکن است. .
.
❤?قدم اول و اخر باز کردن مطلق چاکرا دست : .
?قدم اول : از بین بردن کامل شک ها .

قدم اخر : از بین بردن کامل ترس ها.

باز کردن چاکرا دست برای مردان و زنان متفاوت است و به مرور در قسمت های بعدی شروع به گفتن روش باز کردن چاکرا دست برای زنان و بعد روش باز کردن چاکرای دست برای مردان را خواهیم گفت .
و در این پست حرفه ای های علم انرژی مطلب رو به طور کامل دریافت خواهند کرد ولی مبتدی ها که تمام افراد معمولی روی کره ی زمین میباشند در پست های اینده به مرور روش فعال کردن چاکرا دست رو برای اونها خواهیم گفت .❤ دوستان به رنگ های این پست توجه شود.

⚘ابتدا دوستان قسمت اول فعال کردن چاکرا دست رو که در چند پست قبل گفتیم مطالعه کنید ⚘
?این چاکرا با بیشتر رنگ‌ها ارتعاش داره که این نشان از قدرت بالای این چاکراست که خیلی ها ب اشتباه اون رو چاکرایی بی اهمیت میدونن .

?❤تمرین فعال کردن چاکرا دست :

دوستان همانطور که در قسمت اول گفتیم جهت چرخش این چاکرا برای زنان با مردان برعکس هست .
?دقت کنید دریچه اصلی چاکرا دست ما دو ورودی یکی روی دست و یکی پشت دست قرار داره ??
عزیزان دریچه اصلی چاکرا دست دقیقا در کف دستان هست و چاکراهای فرعی تر اون در نوک انگشتان طبق عکسی که در این پست استفاده کردم

۱)خانوم ها و آقایان دقت کنید قبل از انجام این تمرینات ابتدا دست های خود را زیر آب بگیرید و خیس کنید و به هیچ عنوان برای خشک کردن آن با حوله و دستمال اقدامی نکنید (این خیس کردن برای دفع بار های منفی از روی دریچه چاکراست)
۲) سعی کنید بعد از شستن طبق تمرینات دریافت انرژی مستقیم بخصوص قسمت اول و دوم که طریقه تنفس و دریافت از کف پا را گفتیم ، به همون شکل انرژی را در کف دستان خودتون حس‌کنید ولی اصلا سعی در حرکت انرژی نداشه باشید .
این تمرین را مانند یک مراقبه انجام بدید به مرور و اصلا تلاش نکنید انرژی را منتقل کنید به این خاطر که مدتی روی انرژی این چاکرا و دریچه هاش مسلط بشید و روزنه های انرژی این چاکرا قوی تر بشند.
با هر بار‌انجام این مراقبه طی یک بازه زمانی و همچنین تمرین هایی که در قسمت های بعدی میگم ب مرور چاکرا دستتون قوی تر میشه ??❤
این چاکرا برای درمان و فرستادن انرژی بسیار بسیار مهمه وقتی به مباحث درمان و انتقال برسیم‌ازش میگم.
خانم ها تمرین‌را بیشتر از دریچه پشت دست و اقایان بیشتر از دریچه کف دست انجام بدن (علت آن جهت چرخش انرژی این چاکرا )
که این موضوع رو فعلا باز نمیکنم خیلی چون در درمان اهمیت داره و در باز کردن چاکرا خیلی مهم نیست.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. احسان گفت:

    من که یک ذره نفهمیدوم

  2. لیلی گفت:

    واضح تر میبود هم عیبی نداشت 😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *