بررسی تغییرات مهم ارائه شده در آی او اس ۱۲

بررسی تغییرات مهم ارائه شده در آی او اس ۱۲

در این نسخه از سیستم عامل آی او اس ۱۲ ، اپلیکیشن تماس تصویری FaceTime از انیموجی های معروف اپل پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین هنگام برقراری تماس های تصویری کاربران می توانند از چهره های مجازی انیموجی ها استفاده کنند. در آی او اس ۱۲ بخش جستجوی آیفون را با دستیار هوشمند سیری یکپارچه تر خواهد شد. بهبود بخش Do Not Disturb، طراحی دوباره اپلیکیشن سهام Stocks و اضافه شدن حالت چند نفره به بازی های واقعیت افزوده از دیگر تغییرات iOS 12 هستند.

دومین نسخه بتای آی او اس ۱۲ به تازگی در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و قابلیت‌های جدید این نسخه از همین حالا در حال بررسی توسط توسعه دهندگان است.

در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان ۲۰۱۸ اپل تعدادی از تغییرات مهم ارائه شده در آی او اس ۱۲ را معرفی کرده است؛ اما حالا توسعه دهندگان با تست این سیستم عامل، نگاه دقیق‌تری به قابلیت‌های آن داشته است. در ادامه این مطلب به برخی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در آی او اس ۱۲ ارائه شده است و توسط توسعه دهندگان مورد بررسی قرار گرفته است را معرفی می‌کنیم.

بررسی تغییرات مهم ارائه شده در آی او اس 12

  • ۱.بهبود بخش Battery Usage

بخش Battery Usage در آی او اس ۱۲ اطلاعات دقیق‌تری به کاربران ارائه می‌دهد. کاربران آیفون‌ها، همانند کاربران تلفن‌های اندرویدی از این پس می‌توانند میزان مصرف هر یک از اپلیکیشن‌ها را ببینند و از طریق آن به طور کامل روی مصرف باتری آیفون مدیریت داشته باشند.

اپل صفحه مدیریت زمان را در آی او اس ۱۲ تغییر داده است. در این بخش کاربران می‌توانند زمان مصرف هر یک از اپلیکیشن‌ها را مدیریت کنند. در این بخش کاربران جزئیات بیشتری از هر یک از اپلیکیشن‌ها خواهند دید و می‌توانند محدودیت‌هایی را برای هر یک از اپلیکیشن‌ها اعمال کنند.

  • ۳.Screen Time بر اساس هر دستگاه

کاربران می‌توانند از طریق بخش Screen Time همچنین میزان مصرف هر یک از اپلیکیشن‌ها را در دستگاه‌های متصل به اپل آیدی مشترک را مدیریت کنند.

بررسی تغییرات مهم ارائه شده در آی او اس 12

اعلان‌ها یا همان نوتیفیکیشن‌ها در آی او اس ۱۲ هوشمندتر شده‌اند و از این پس به صورت بک جا برای هر اپلیکیشن به نمایش در میاید. گفتنی است که این خصوصیت تا پیش از این در اندروید موجود بود.

  • ۵.جست و جوی تصاویر

کاربران در آی او اس ۱۲ می‌توانند به صورت پیشرفته عکس‌ها را در اپلیکیشن Photos جست و جو کنند و از طریق آن با سرعت بیشتری به عکس‌های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *