برنامه ۳۰ روزه برای پولدار شدن ۱۰

مانند پولدارها رفتار کنید

پولدارها 

برنامه روز دهم

?چگونه هم اکنون شاد باشید! 

?امروز روزی است که باید زندگی را به خاطر آینده متوقف کنید. لحظه ی حاضر تمام چیزی است که تا به حال تجربه کرده اید، بنابراین باید یاد بگیرید که از زمان حال لذت ببرید، اگر میخواهید از زندگیتان لذت کافی را ببرید. 

 

?تعداد زیادی از مردم، خوشحالی خود را به تعویق میاندازند، چون در انتظار رسیدن به هدف آینده خود هستند.  

?آنها تصمیم میگیرند که زمانی که صاحب شغل بهتری میشوند، یا فرزاندانشان پرورش مییابند و بزرگ میشوند، یا عشق واقعی شان را برای بار اول ملاقات میکنند، و یا بازنشسته میشوند، خوشحالی کنند، ما این عذر و بهانه ها و بسیاری دیگر از آنها را به کار میگیریم تا به خود اجازه دهیم که با لذت و شادی کمتری نسبت به آنچه شایستگی آن را داریم، زندگی کنیم.  

?معمولاً ما وقتی به اهدافمان میرسیم، فوراً هدفی دیگر را برای خود میآفرینیم، بنابراین به جای اینکه به سادگی از زندگی که در حال حاضر صاحب آن هستیم لذت ببریم، در حال انتظاری ابدی برای داشتن زندگی به سر میبریم که بتوانیم از آن لذت ببریم. واضح است که این امری ضروری است که در جهت بهبود زندگیتان تلاش کنید، اما باید قادر باشید که وقتی آینده ی بهتری را می آفرینید نیز از زندگیتان لذت ببرید.  

?راه رسیدن به این لذت این است که درک کنید لحظه ی حال، حاصل تمام چیزهایی است که تا به حال تجربه کردهاید. گذشته و آینده، هر دو تصورات ذهنی شما هستند. آنها فقط تجربهای ذاتی، شخصی و واقعی از لحظه ها هستند. توانایی شما برای ایجاد تغییری در زندگیتان همچون توانایی لذت بردن واقعی از جایی که در آن قرار دارید، در زمان حال نهفته است، اگر الان نتوانید شاد باشید، 

?پس چه موقع میخواهید شاد باشید؟  

?خوشبختانه روش سادهای برای لذت بردن از این لحظه وجود دارد و کلید آن هوشیاری است. از چیزی که در زمان حال تجربه میکنید، کاملاً آگاه باشید. هوشیاریتان را بر روی احساساتتان متمرکز کنید، و ماهیت نفسانی واقعیت فیزیکی دنیا را احساس کنید. 

 

?به اطرافتان نگاه کنید، سعی کنید دنیا را واقعاً ببینید، و در سکوت به زمزمه هایی که وارد ذهن و مغزتان میشوند گوش فرا دهید. با آگاهی دقیق از جایی که در زمان حال در آن حضور دارید، ذهن شما به شرایط آرامش بخش تری راه مییابد، و لذت به طور طبیعی جایگزین آوای گوش خراش نگرانی که ناشی از تمرکز روی گذشته و آینده است، میشود. وقتی شما از جاودانگی لحظهای که اکنون در آن حضور دارید، آگاه میشوید، میتوانید قدرتی را که در حال حاضر در دسترستان است احساس کنید، و فوراً آن را در جهت 

رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.  

?هم اکنون ۵ دقیقه فرصت دارید تا حقیقت جملات زیر را درک کنید:  

?من کاملاً از لحظه حال آگاهم. همه ی احساسات من به روی این لحظه گشوده است، و اکنون من احساس میکنم که قدرتی ابدی در سرتاسر زندگیم در جریان است.  

?اقدام کنید :

?توجهتان را به این لحظه متمرکز کنید، و تصور کنید که همه ی اهداف مالیتان را برآورده شده است. چه احساسی 

داشتید اگر فوری این امر به واقعیت در میآمد؟ این احساسات را حس کنید. به مدت پنج دقیقه با تمام قدرت خود احساس کنید که اکنون استقلال مالی دارید، و از این احساسات دلگرم شوید. از این مراحل لذت ببرید. اگر اهداف مالیتان برآورده میشدند، فکر میکنید چه احساساتی میداشتید، اکنون آن احساسات را حس کنید!  

?«بنای نفیسی از ثروت های بی پایان در درون شما و اطرافتان است. با یادگیری قوانین ذهن، از ذخایر بی کران درونیتان هر آنچه را که نیاز دارید، استخراج کنید تا از زندگی پر شکوه، شادی بخش و دارای وفور نعمت بهره مند شوید ».  

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *