بروزرسانی اپلیکیشن Events برای کنفرانس هشتم آبان اپل

درست مثل نسخه های موبایل و دسکتاپ فیسبوک، Events به شما اجازه می دهد که از رویدادهای شهر محل زندگی تان مطلع شده و شرکت یا عدم شرکت خود در آن ها را به دیگران اعلام کنید. همچنین با ورود به این اپ، فهرستی از رویدادهایی که دوستان شما علاقه مند به شرکت در آن هستند را نیز خواهید دید. مضاف بر این اگر صفحه های تبلیغاتی دارای رویداد را دنبال کرده باشید هم آن ها را به همراه اخبار مربوط به رویداد در فید Events خود مشاهده خواهید کرد.

بروزرسانی اپلیکیشن Events برای کنفرانس هشتم آبان اپل

شرکت اپل به منظور پوشش زنده کنفرانس هشتم آبان خود، اقدام به ارائه آپدیت برای اپلیکیشن Events در اپل تی وی کرده است. بر همین اساس، کاربران اپل تی وی نسل چهارم و نسخه ۴K می‌توانند با دانلود و نصب این اپلیکیشن می‌توانند به اطلاعات مربوط به این کنفرانس دسترسی داشته باشند. برای دانلود و نصب این آپدیت کافی است در اپل تی وی به اپلیکیشن اپ استور رفته و در بخش آپدیت‌ها نسخه جدید اپلیکیشن Event را فعال کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن Events برای کنفرانس هشتم آبان اپل

علاوه بر این، بخش Events در وب سایت رسمی اپل نیز آپدیت شده است و کاربران می‌توانند اطلاعات دقیق این رویداد را از همین حالا مشاهده کرده و از اتفاقات و جدول زمان بندی این رویداد آگاه شوند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در نسخه جدید اپلیکیشن Events و وب سایت رسمی اپل رویداد آبان ماه این کمپانی قرار است در ساعت ۱۰ صبح به وقت شرق آمریکا برگزار شود بر همین اساس، این رویداد سه ساعت زودتر از رویدادهای پیشین اپل برگزار خواهد شد.

اپل معمولاً رویدادهای خود را در ایالت کالیفرنیا برگزار می‌کند که ۳ ساعت اختلاف زمانی با شرق آمریکا دارد. اما رویداد ۸ آبان قرار است در نیویورک و در شرق آمریکا برگزار می‌شود و به همین دلیل ۳ ساعت زودتر شروع خواهد شد.

در جریان رویداد ۸ آبان قرار است محصولات جدید اپل شامل آیپد پرو ۲۰۱۸ به همراه مک مینی ۲۰۱۸ و سری جدید آیمک‌ها و مک بوک ایر رونمایی شود. این رویداد آخرین کنفرانس اپل در سال ۲۰۱۸ خواهد بود که طی آن محصولات اصلی اپل در سال ۲۰۱۸ به طور کامل آپدیت می‌شوند و اپل پیش از شروع فصل تعطیلات پایانی ۲۰۱۸ این محصولات را آماده عرضه به بازار می‌کند.

بروزرسانی اپلیکیشن Events برای کنفرانس هشتم آبان اپل

کاربران علاقه‌مند به این رویداد می‌توانند آن را از طریق وب سایت رسمی شرکت اپل و همچنین اپلیکیشن Events در اپل تی وی مشاهده کنند و از جریان اتفاقات آن باخبر شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *