بوتاکس بعد از چند روز طبیعی میشه ؟+ رازی که نمیدونی

بوتاکس

بوتاکس

برای انجام تمامی خدمات زیبایی پوست باید تحقیقات زیادی انجام دهید و از متخصصان حرفه ای کمک بگیرید تا درنهایت از نتیجه راضی باشید و مشکلی برایتان به وجود نیاید.

بوتاکس صورت و پیشانی و چند سوال مهم درباره بوتاکس

بوتاکس پیشانی و صورت، به جرات پرطرفدارترین نوع بوتاکس در میان مراجعین به کلینیک های زیبایی پوست و مو است که به واقع در صورت انجام شدن توسط متخصص، نتیجه ی خوبی هم در چهره فرد خواهد داشت.

بوتاکس

 

بوتاکس ۲ هفته بعد تزریق طبیعی میشود

شاید در دو هفته اول احساس کنید که قیافه تان کمی خنده دار شده است و همه چیز عجیب و غریب به نظر می‌ رسد اما بعد از دو هفته به مرور، صورت تان حالت خیلی طبیعی و زیباتری پیدا می‌ کند.

 

هیچ سن خاصی برای بوتاکس وجود ندارد

افرادی که در سنین پایین هستند هم؛ می توانند بوتاکس انجام دهند. هیج سن جادویی و خاصی نیست که به شما بگوییم فقط در آن سن باید برای بوتاکس کردن اقدام کنید.

بوتاکس خوب شما را مصنوعی نمیکند

اگر بوتاکس درست انجام شود، صورت بی احساس و منجمد به نظر نمی‌ رسد. همه چیز بستگی به حالت صورت تان و تبحر پزشک تان دارد. حتماً افرادی را دیده اید که بوتاکس کرده اند و صورت شان کاملا بی احساس نشان می دهد اما بهتر است که نگران نباشید، زیرا اگر به متخصص مراجعه کنید، متوجه می‌ شوید که بوتاکس فقط برای رفع چین و چروک است.

بوتاکس در صورتی بی خطر است که توسط متخصص انجام شود

اگر بوتاکس را به درستی انجام دهید، خطری برای تان ندارد و خیلی راحت می توانید از زیبایی صورت تان لذت ببرید؛ اما اگر بوتاکس اشتباه انجام شود، ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد؛ پس امنیت بوتاکس فقط به درست بودن کار پزشک تان بستگی دارد.

 

توقع غیرقابل واقع‌بینانه نداشته باشید

بسیار مهم است که انتظارات شما واقع بینانه باشد. بوتاکس چروک را به طور کامل از بین نمی برد، بلکه می‌ تواند آن ها را بهبود ببخشد و باعث ریلکس شدن عضلات شود که چین و چروک را کم‌تر نشان می دهد. در غیر این صورت توقع نداشته باشید که به یک‌ باره ۲۰ سال جوان تر شوید.

بوتاکس نام یک برند هم هست

بوتاکس از یک سم یا باکتری تشکیل شده است اما خودش نام یک برند هم هست؛ برندی که مربوط به مواد تزریقی برای سلامت و زیبایی پوست می باشد.

بوتاکس یک نوع سم است که آن را با سرنگ تزریق می‌ کنند

وقتی که افراد بوتاکس می کنند‌، اتفاقات خاصی در صورت شان می‌ افتد. طبق گفته متخصصان جراحی پلاستیک، بوتاکس یک سم قابل تزریق است که از سم بوتولینیوم گرفته شده که داخل یک باکتری قرار دارد و برای آرام و ریلکس کردن عضلات استفاده می‌ شود و معمولاً در ناحیه پیشانی، بین ابرو ها و اطراف چشم بیشتر است.

 

خانم ها و آقایان همه از بوتاکس استفاده می‌ کنند

بوتاکس یک روش رایج در بین مردان هم هست و فقط مختص خانم‌ ها نمی باشد.

بوتاکس فقط یکبار انجام نمی‌ شود

بوتاکس تقریباً سه ماه روی صورت شما دوام می آورد و بعد از آن؛ باید تمدید کنید. از طرفی کم‌کم که سن تان بالاتر می‌ رود، باید سعی کنید که بیشتر و زودتر آن را روی صورت تان تمدید کنید تا اثراتش بیشتر مشخص شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *