تفسیر و تعبیر معانی اشکال فال قهوه

 

 

تاریخچه فال قهوه

فال قهوه به معنای خواندن و تفسیر نشانه های بازمانده قهوه در فنجان، ریشه در هنر تفسیر تفاله چای در چین باستان دارد. چای که در اصل نوشیدنی راهبان بود، در فنجان هایی زنگوله شکل نوشیده میشد.

قبل از اینکه فال چای در میان این راهبان مرسوم شود، آنها با بررسی نقوش ایجاد شده در قسمت داخلی زنگوله های معبد به پیش بینی اینده میپرداختند و بعدها فرم زنگوله را برای فنجانهای بدون دسته چای خوری به کار بردند.

این شیوه پیشگویی بعدها در نزد اعراب و با استفاده از تفاله قهوه مرسوم شد. دانه قهوه برای اولین بار توسط اعراب و در حدود سال ۶۰۰ میلادی کشف شد و کاشتن و نوشیدن آن تا صدها سال جزو اسرار این قوم بود.

اعراب در ابتدا قهوه را بدون برشته کردن و به صورت سبز دم میکردند که یک نوشیدنی رقیق مانند چای از آن حاصل میشد. در اواخر قرن ۱۳ میلادی آنها ابتدا قهوه را بو داده، آسیاب میکردند و سپس دم کرده آنرا مینوشیدند.

مرکز کشت قهوه در یمن بود و کم کم استفاده از آن در سراسر شبه جزیره عربستان رواج یافت و بعدها توسط حکام عثمانی به ترکیه رسید. اولین قهوه خانه جهان به نام کیواهان Kiva Han، در سال ۱۴۷۵ در قسطنطنیه تاسیس شد.

ورود قهوه به اروپا و پیدایش فال گیران

شناسایی و آغاز مصرف قهوه توسط ساکنان اروپای غربی و آمریکا تا اواخر قرن ۱۸ میلادی صورت نگرفت.

در وین سال ۱۶۸۳، هنگامی که ترکان مجبور به شکستن محاصره وین شدند، ۵۰۰ گونی قهوه را بر جا گذاشتند. یک تاجر لهستانی متهور از این قهوه استفاده کرد و اولین قهوه خانه برلین را راه اندازی نمود.

قهوه به سرعت مبدل به نوشیدنی دلخواه طبقه متوسط اروپایی شد و قهوه خانه های متعدد در گوشه و کنار برپا شدند. اصطلاح باریستا Barista، به معنای یک قهوه چی که بتواند نوشیدنیهای مختلفی از قهوه تهیه کرده و در این کار استاد باشد، در همین دوران بر سر زبانها افتاد.

موج محبوبیت قهوه باعث به وجود آمدن حرفه های جانبی هم شد که از جمله پر سابقه ترین و ماندگارترین آنها، پیشگویی با تفاله قهوه توسط زنان فالگیری بود که به Cup-Women شهرت داشتند.

هر کسی که با پیش زمینه خرافی، به دنبال مشورت با نیروهای ماورا الطبیعه بود با کیسه کوچکی پر از قهوه بو داده به سراغ این زنان می آمد. در بسیاری از آثار ادبی کلاسیک آن زمان به هنر خواندن نشانه های داخل فنجان اشاره شده است که از جمله میتوان به کتاب “بر گرداگرد آتش ذغال سنگ” (Round About Our Coal-Fire) منتشر شده در سال ۱۷۳۱، اشاره نمود :” ما یک جور مادر-ساحره داشتیم…که کارشان پیشگویی سرنوشت آدمها با پخش کردن قهوه و چای بود”.

اولین گروه این پیشگویان، کار خود را در پاریس آغاز کردند و سپس کار خود را در آلمان نیز گسترش دادند. فال قهوه بسیار محبوب و در عین حال بدنام بود و اخطارهای رسمی مبنی بر تحریم این کار و توقیف فالگیران و فال نوشان منتشر شده بود.

حدود سی سال بعد در سال ۱۷۴۲، یک جزوه با عنوان ” نبیه فنجان قهوه همراه با مشاهدات جی.جی.بی G.G.B. ” در لایپزیک منتشر شد و ده سال پس از آن در مجارستان جزوه ای دیگر به نام ” هنر و دانش پیشگویی در قهوه و دم کردنیهای دیگر” در دسترس مردم قرار گرفت.

فال قهوه چیست؟

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای است که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی استفاده میکند. قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان است.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد. اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

چگونه یک فنجان قهوه ترک را برای پیشگویی بخوانیم؟

خواندن علایم چای و قهوه به نام تاسیوگرافی (Tasseography) شهرت دارند که از لغت عربی”طاسه” به معنای فنجان گرفته شده است. فال بینی با قهوه به خصوص در میان اهالی یونان، ایران، ارمنستان، روسیه و یوگوسلاوی رواج دارد.

برای گرفتن فال قهوه به صورت آنلاین کلیک نمایید دیدن آب در فنجان : سرچشمه روشنی و آبادانی است و گشایش و توانائی در مشکلاتدیدن آتش افروخته در فنجان : نشانگر قوت و قدرت است، حاکم و سر‌پرستدیدن آسیاب در فنجان : نشانگر جنگ و دعوا و دشمنی می‌باشد، و با کسی به نزاع بر‌خواهد خواستدیدن ابر در فنجان : خداوند به او علم و حکمت عطا می‌فرماید و مردم از علم او بهره‌مند خواهند شددیدن اردک در فنجان : سود فراوان به‌دست‌آوردن از راه تلاش و کوشش در مدت زمانی کوتاهدیدن انار در فنجان : صاحب زنی خوش‌سیما خواهد شددیدن انگور در فنجان : بیش از حد انتظار به او خیر و نعمت می‌رسد، اصراف نکنیددیدن ببر در فنجان : دشمن دلیل بی‌باک، اما بزرگوار و مهربان و جوانمرد استدیدن بیل در فنجان : بر اثر پشتکار موفقیت نصیب شما خواهد شد، کوشش کنیددیدن پرچم در فنجان : آماده مشکلات در زندگی باشید و از طحنه خارج نشویددیدن پل در فنجان : عبور از یک دوره زندگی به دوره‌ای دیگر است، موفقیت در زندگیدیدن پنجه در فنجان : خطر در کمین است، با دشمنان مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازیددیدن تخت در فنجان : به سفری بزرگ می‌رود و به جاه و مقام خواهد رسید و بر دشمنان غالب می‌شوددیدن تیر در فنجان : حق درستی را زیر پا گذارد، و نشانه‌ای است به طرف دوست و دشمندیدن جام در فنجان : ریخت و پاش، ریخت و پاش‌کردن از اموال خود در راه دوستان


دیدن چاقو در فنجان : طلاق و جدائی، به‌هم‌خوردن رابطه عشقی یا زناشوئی، مواظب باشید قطع نشوددیدن چرخ در فنجان : چرخ به هر شکل و صورتی نشانگر اصل اساسی حیات یعنی تحرک است، مطیع سرنوشت باشیددیدن چنگال در فنجان : در کسب معاش موفق و نیرومند است و بر دشمنان غلبه می‌کند مخصوصاً بر دوستان نایابدیدن حلقه در فنجان : خواستگاری، ازدواج خوشبخت‌شدن در دوران زندگی و زناشوئیدیدن خنجر در فنجان : خطر بزرگ، کسالت، از دوستان نایاب بپرهیزیددیدن دامن در فنجان : رنج و اندوه در برابر عشق، نا‌امیدی، در مقابل عشق پایداری به خرج بدهید موفق می‌شوید.دیدن دندان در فنجان : ذلالت بر یکی از اعضای خانواده است، خانواده و بستگان، غم و اندوه، گزند و زیاندیدن دیوار در فنجان : مانع، دفاع از حریم، وضع و حالش در زندگی خوب و مستحکم خواهد شددیدن زنبورعسل در فنجان : مال و نعمت، خیر و برکت، ارث و میراث از راه صحیحدیدن ستاره در فنجان : مقام و منزلت، با علما و دانشمندان ملاقات می‌کنددیدن سگ در فنجان : دشمنی پست و فرومایه اما مهربان و وفاداردیدن سیب در فنجان : صاحب فرزند شدن، با خیر و خوشی از راه دور دریافت‌کردندیدن شطرنج در فنجان : تهمت و دروغ، بر کسی به باطل غلبه‌کردن، بر او تهمت می‌بندند و می‌گوینددیدن صدف در فنجان : دیدار با دوستان دور دست و شرکت در جشن عروسی و بسیار شاددیدن عینک در فنجان : افراد عاقل و روشن، روشن‌بینی و قضاوت صحیح و درست کردندیدن فیل در فنجان : سمبل بزرگی، قدرت و منزلت، دوست دانشمند، با آنها هم‌صحبت شویددیدن قطار در فنجان : مسیر زندگی سختی را طی‌کردن و از اهداف خود بیمناک استدیدن قوری در فنجان : خادم و خدمتگذار، برای رفع مشکلات و زحمات احتیاج مبرمی به خدمتکار دارید


دیدن کفتار در فنجان : نشانگر پلیدی و ناپاکی، فریب و نیرنگ است، دزدی و چپاول مواظب اموالتان باشیددیدن کمان در فنجان : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می‌آید، فرزندی پسردیدن گردن‌بند در فنجان : عشق و نامزدی و شروع آن، گردن‌بند پاره قهر و جدائیدیدن لامپ در فنجان : به سوی روشنی و خوشبختی گام بر‌می‌دارید و در ازدواج خوشبخت خواهید شددیدن مرغ در فنجان : به مال و ثروتی دست پیدا می‌کند ولی مواظب باشید بیهوده آن‌ را از دست ندهیددیدن مورچه در فنجان : نشانگر داشتن پشتکار و دور‌اندیشی، با حوصله به کارتان ادامه بدهید موفق می‌شویددیدن نان در فنجان : سمبل سرور و خوشحالی است، در حد توانائی انفاق کنید مالتان برکت پیدا می‌کنددیدن نیزه در فنجان : به مسافرت کوتاهی خواهید پرداخت، مسافرت دریائیدیدن آبشار در فنجان : پیشرفت شما در کار به مقام و ترفیع حتمی است و از نظر اجتماعی قابل ستایش می‌باشد.دیدن آتش‌فشان در فنجان : در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید، در غیر این‌صورت این عشق مشکلات شما را بیشتر می‌کند.


 

برای گرفتن فال قهوه به صورت آنلاین کلیک نمایید دیدن آفتاب در فنجان : سمبل، دانش، هوشیاری و دلالت بر کامل‌بودن عقل و هوش می‌باشددیدن ابرو در فنجان : نیت و آراستگی و دینداری در او به حد کمال می‌باشد.دیدن اره در فنجان : نشانگر ترک معاشرت با اقوام نزدیک و کناره‌گیری از آنها وجود دارد.دیدن انجیر در فنجان : نشانه غم و غصه‌ای می‌باشد که بر او خواهد رسید.دیدن بادام در فنجان : رزق و روزی و نعمت است که با دردسر و دعوا به‌دست می‌آید مغز بادام طالع خوشی دارد.دیدن بسته در فنجان : رهائی از گرفتاری بسته باز نگرانی به مرور زمان برطرف خواهد شد.دیدن پا در فنجان : عمری کوتاه و زودرس خواهد داشت و یا سفری کوتاه در پیش خواهد داشت.دیدن پرده در فنجان : کنجکاو بودن در زندگی، می‌خواهد از اسرار دیگران با خبر شود.دیدن پلکان در فنجان : در کار خود ترقی و پیشرفت خواهد کرد و در آن کار استقرار پیدا می‌کند.دیدن پول در فنجان : نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست می‌دهد و از چیزی رنج می‌برد.دیدن تخم‌مرغ در فنجان : در مدت زمان کوتاه صاحب مال و ثروت زیادی خواهد شد.دیدن تیروکمان در فنجان : تعهد دروغی می‌کند تا مردم را به آن وسیله فریب بدهد.دیدن جعبه در فنجان : داشتن زنی همدم و معاشر که کمتر سازگاری می‌کند.دیدن چتر در فنجان : احتمالاً از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار می‌گیرید ولی تصمیم آنی نگیرید.دیدن چشم در فنجان : بینائی، چشمانی هستند که از اطراف مواظب اعمال و رفتار شما می‌باشید.دیدن چوب در فنجان : نفاق و دوروئی است، چوب کج و راست تعبیرش یکسان است.دیدن حلقه شکسته در فنجان : نا‌امیدی، شکست‌خوردن یا به‌هم‌خوردن نامزدی یا خاستگاری.دیدن خرگوش در فنجان : زود‌رنج، در برابر حادثه سریع خود را می‌بازد، در واقع شانس خوبی است برای رسیدن به اهداف.دیدن خورشید در فنجان : روشنی عقل و هوش و دانش است، به استعداد فوق‌العاده‌ای می‌رسد.دیدن در در فنجان : حفره مقعد.دیدن دود در فنجان : گرفتاری تحمل رنج و عذاب، گرفتار فتنه و بلا شدن.دیدن روباه در فنجان : حیله‌گر و فریبنده، حیله‌گر و نابکار و فریبنده و دروغگو می‌باشد‌، مواظب باشید.دیدن زنگوله در فنجان : بگو مگو، دعوا و مرافعه، بگو مگو با اقوام و خویشان، صبور باید.دیدن سد در فنجان : موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده.دیدن سوزن در فنجان : دوست و غمخوار، حاجتش بر آورده خواهد شد و به مرادش خواهد رسید.دیدن شاخ در فنجان : موفقیت مالی، دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان، از فراوانی خود را نبازید.دیدن شلوار در فنجان : آبرو و حیثیت، سعی کنید خود را حفظ کنید در‌غیر این‌صورت مشکلات شما دو چندان می‌شود.دیدن صندلی در فنجان : محبت و دلگرمی از طرف دوستان به شما محبت می‌شود و هدیه گرانبهائی دریافت خواهید کرد.دیدن فشنگ در فنجان : خطر مواظب اعمال و رفتار خود باشید، یکدندگی نکنید، در رانندگی صبور باشید.دیدن قارچ در فنجان : مسافرت به دیار غربت یا به کشورهای دور‌دست.دیدن قفل در فنجان : موانع، سد، برای رسیدن به مقصود، با سعی و کوشش باید از آنها بگذرد.دیدن قیچی در فنجان : جدائی و دوری، بین اقوام و خویشاوندان جدائی انداختن و در واقع اختلاف خانوادگی.دیدن کرم در فنجان : گرفتاری‌های کوتاه و کوچک، سعی کنید از شرش خلاص شویددیدن کفش در فنجان : برای مرد، زن کدبانو و زیبائی می‌گیرد، برای زن قوت و نیرومندی می‌باشد، ارثیه.دیدن کوزه در فنجان : با همسر یا کنیز خود همبستر شدن، نزدیکی.دیدن گلابی در فنجان : نجات پیدا کردن از مشکلات مالی، به‌ فکر اندوخته باشید، سهل‌انگار نباشید.دیدن لب در فنجان : نشانگر قرابت و خویشی است، از زخم زبان‌ها نهراسید، احترام و عزت پیدا می‌کنید.دیدن مرغابی در فنجان : دعوت به مهمانی و جشن و سمبل پاکی و روان عشق و سعادت زناشوئی، به مجلس با شکوهی دعوت خواهید شد.دیدن موش در فنجان : ریاکار و زیان‌بار، با متانت و صبر از شرش خلاص شوید.دیدن نخود در فنجان : نشانگر غم و اندوه است، در اثر مقاومت آن را پشت سر خواهید گذاشت.دیدن هدهد در فنجان : خیر، خوشی و رفاه، بزرگی و مقام، پیروزی


 

 

۱ – خانه : زندگی خانوادگی خوش ، تندرستی و سعادت

۲ – کشتی : بدست آوردن ثروت مشروع – ارث – مسافرت دریایی

۳ – صورت انسان : فال خوب و ازدواج

۴ – سر انسان با دو دست دراز : جسارت – باهوشی – دارای مقام ارجمند

۵ – خط مستقیم مقطع : خطر – کسالت – خطر نزدیک به مرگ

۶ – خط منحنی : دوستان نامناسب – خیانت – دسیسه

۷ – خط منکسر : کار های درهم – فقر اقتصادی

۸ – خط تخم مرغی مقطع : پایان امید – نامه – رسیدن میهمان

۹ – تپه های منفرد : خطرات – دوستان بد

۱۰ – مستطیل : در فکر خانواده بودن – گرفتار خانواده – دعوا

۱۱ – بالون : توطئه – عشق نامناسب

۱۲ – شکل نامشخص : غابله – مخالفت – ناراحتی – پول گم کردن

۱۳ – دستهای دراز : حماقت – بی اعتقادی

۱۴ – اسب : تغییرات در وضع زندگی

۱۵ – دانه تسبیح : عشق – صاحب بچه شدن

۱۶ -قلعه : تصادف ناگهانی – دعوا – ترس – مقاومت – امید

۱۷ – کوه : موانع سخت

۱۸ – موش : حرفهای زنانه – غیبت – میهمانی های زنانه

۱۹ – ابر باران زا : تغییرات – نزول برکت – گذشتن سختیها

۲۰ – گربه : طنازی – ظرافت در رفتار – جستن با دقت

۱ – خرس : تکیه گاه – یاور – متکی به چیزی یا کسی

۲ – کلاغ : حساس و ظریف بودن – تحول – مهربانی

۳ – صخره : خیر و روزی – مسئله بزرگ قابل حل

۴ – پا : پیشروی اهداف – استقامت – حرکت

۵ – دست : توانمندی در عمل – قدرت

۶ – بینی : قدرت تشخیص – حس فعال

۷ – دهان : گفتگو – بازگو شدن – ناگفته ها

۸ – گوش : نصیحت پذیری – خبر های تازه

۹ – پرستو : خبر خوب – تحول – جهشی که باید در آن محتاط بود

۱۰ – شمع : برآورده شدن حاجت – نذر و نیاز


 

برای گرفتن فال قهوه به صورت آنلاین کلیک نمایید 

این مطالب را از دست ندهید

مطالب مرتبط

۱۴۱ دیدگاه‌

 1. مجید گفت:

  سلام به زن ویه بچه بغلش ویه یچه دیگه کنارش نشسته ویه زن بالباس عروس سوار خر پشت سر پسره یه ادم کنار عروس وایساده که بیرنگه مثل روح یه سگ ویه گربه هم دوتا خفاش در میانه لیوان هست تعبیر داره

 2. محمود گفت:

  سلام یه تیر که به سمت پایین هست و امتدادش که قسمت دسته تیر هس نه نوک پیکان یه پرنده هست چه معنی داره

 3. M. گفت:

  فالم یه چیزی در اومده که نمیتونم تعبیر کنم و هیچکدوم از اشکالی که که توی این سایت هست نیست

 4. ریحانه گفت:

  سر یه پرنده میبینم که منقار بلندی داری چه معنی میده

 5. Rain گفت:

  دو نفر ک دست همو گرفتن و ی نفر ک سجده کرده وی نفر سرش رو روی پای یکی دیگه گذاشته و نوازشش میکنه و عقرب و مار و موش میبینم

 6. Rain گفت:

  دو نفر ک دست همو گرفتن و ی نفر ک سجده کرده وی نفر سرش رو روی پای یکی دیگه گذاشته و نوازشش میکنه و عقرب و مار و موش میبینم میشه تعبیر کنین

 7. الی گفت:

  گردباد یعنی چی تو دیواره قهوه ؟؟

 8. زینب گفت:

  سلام
  میتونم عکس فنجونم بفرستم برام تعبیر کنید؟

 9. مریم گفت:

  سلام من چطوری می تونم عکس فنجان قهوه ام رو بفرستم

 10. مریم گفت:

  سلاچجوری میتونم عگس فنجونمو بفرسم

 11. زهرااا گفت:

  سلام
  دوتا ادم ک همو بغل کردن
  یکیش بلند تر بود ک دستشو انداخته بود دور کمر اون یکی
  ممنون میشم معنیشو بگید

 12. ساغر گفت:

  معنی زمین تو خالی چیه؟

 13. مصی گفت:

  علامت بن بست در فال قهوه یعنی چی؟

 14. تارا گفت:

  پولی با عدد ۱ به دستتون خواهد رسید یعنی چی🥺

 15. Sorush گفت:

  در مورد حلقه کامل در کف فنجان

 16. مریم ک گفت:

  سلام من می تونم عکس فنجونم و بفرستم تعبیر کنید

 17. illusiion گفت:

  سلام من در دیواره لیوان بچه و مادر دیدم و در کف لیوان عقاب با بال های باز . تعبیرش چیست؟ ممنون

 18. سمیه گفت:

  سلام خوبید میشه فنجونمو بفرستم تعبیر کنید ممنون میشم

 19. نوید گفت:

  سلام و وقت بخیر
  ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید ، تعبیر نمیرخ صورت مرد در کف فنجان قهوه چیست ؟

 20. سمیه گفت:

  سلام من فال گرفتم و تعبیرشو نمیدونم میشه بفرستم واتساپ برای تعبیر کنید

 21. اسی گفت:

  دوتا پرنده که جفتن انگار شبیه درنا یا لک لک هستن من مجسمه ش رو خیلی دوست دارم. نزدیکش انگار دوتا زن و مرد که آقا روش به سمت دیگه هست روبروش انگار کله سگه که گوشش شبیه شبه هست تو دهن سگ قلب برجسته کف فنجون هم انگار یه گربه چاق دراز کشیده بیشتر اون مرد که روش سمت دیگه هست عجیبه چیه یعنی؟

 22. مهرزاد گفت:

  با سلام من برا خودم فالی گرفتم برای شریک احساسی
  ۱_صورت یک زن که داره کسی را میبوسد
  ۲-قسمت سر حرف ع یا سر عدد ۶
  ۳_و تعداد بسیار زیادی نقطه مثل چشم دوتا دوتا
  میشه محبت کنید بگید معنیشون چیه؟

 23. فاطمه گفت:

  یعنی آدم باهوشی هستی و دارای شغل شایسته ای می شوی و با افراد جدید و مکان جدید آشنا میشی وتا زنانی که در زندگی با مسئولیت و فعال باشی موفق میشی

 24. arman گفت:

  من آدمی لاغر با دستان دراز در رخ و در دست شیی نورانی شکل صورت شبیه آدم فضایی وو چند باری هست که فلامینگو میبینم و یادم میره ببینم معنیش چیه ایندفعه فلامینگو کنار این ظاهر شد

 25. امیرووو گفت:

  سلام معنی دوچهره درفال چیه چهره ب چهره ونفر
  ممنون میشم

 26. Ned گفت:

  یه قلب با دو کبوتر توش

 27. Adrina گفت:

  سلام میشه بگید تعبیر مترسک چی میشه ؟
  من خیلی تو اینترنت گشتم ولی پیداش نکردم

 28. Adrina گفت:

  سلام میشه بگید تعبیر مترسک چی میشه ؟
  من خیلی تو اینترنت گشتم ولی پیداش نکردم

 29. Mohdse گفت:

  قاشق چنگال که باهم بیفته توفال چیه؟
  فک دریایی میدونید تعبیرشو؟

 30. marjan گفت:

  معنی آهو چیه 😞؟!

 31. Amir گفت:

  سلام معنی حروف Aچیه..؟!

 32. nazanin گفت:

  سلام آدرس تلگرام یا واتسابتونو میدید ک تصویر فال قهوه مو بفرستم

 33. غزل گفت:

  سلام.لطفا میگین پری دریایی چه معنی داره؟

 34. Orkide گفت:

  سلام فال قهوه روحانی چه تعبیری داره

 35. Afshin گفت:

  سلام
  معنی عکسی شبیه بال فرشته و زیر اون شبیه موج دریا چیه؟

 36. فهیمه گفت:

  سلام میشه به من بگید تعبیر تعدادی لک لک و قو در پایین فنجون چی میشه؟

 37. اپامه گفت:

  دختر با سینه ته نعلبکی چی میشه؟

 38. بی نام گفت:

  سلام
  توی فالم یه شبپور بود که یه A انگلیسی بالاش بود معنیش چی میشه؟

 39. ms گفت:

  سلام معنی گوزن شاخ دارچی میشه

 40. Samira گفت:

  سلام.دیدن نقطه تو پر اطراف حلقه کامل ازدواج چه معنی دارد؟

 41. فاطمه گفت:

  کلمات نامفهوم اما مشخص و اعداد چه معنایی میدهند؟

 42. س م گفت:

  سلام تعبیر پری دریایی رو لطف میکنین بگین؟

 43. سارا گفت:

  سلام،معنی قلب وارونه بالای سر انسان چیست؟

 44. ستاره گفت:

  سلام معنی موج دریا که رو به بالا و اوج دارد در بدنه فنجان چیست؟

 45. Mohadeseh گفت:

  سلام جوکر تو فنجون تعبیرش چی میشه؟

 46. خیاط گفت:

  هر شکل رو خیلی خوب توضیح داده بودید . ممنون

 47. Tulip گفت:

  سلام
  لطفا بفرمایید دیدن کرم ابریشم در فنجان به چه معناست؟
  سپاس

 48. باران گفت:

  سلام میشه تعبیر راسو در فال قهوه را بفرمایید

 49. شیدا گفت:

  سلام میشه بگید تعبیر اژدها توی فال قهوه چی هست؟؟

 50. Donya گفت:

  سلام خسته نباشید
  معنی این سه تا اشکال لطف می کنید بگید؟
  الله؛سرِ مَرد؛زرافه

 51. Fatemeh گفت:

  سلام تعبیر کلمه الله چیه؟

 52. بهنوش گفت:

  معنی گوریل توی فال چیه ؟

 53. A گفت:

  سلام معنای سایه مردی که پرنده ی هد هد روی سرش نشسته،
  چیه؟

 54. m.h گفت:

  سلام خسته نباشید
  معنی مرد کماداری که درحال پرتاب تیر با کمان هست چیه؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 55. چهره غمگین گفت:

  سلام دیدن چهره غمگین در فنجان چه مفهومی میتونه داشته باشه؟

 56. Sam گفت:

  شاخ یز رسیدن به مال و دارایی پول کم اولو پول درشت دم بدستون میرسه

 57. Dash salar گفت:

  سلام خسته نباشیدمفهوم این اشکال زیر چی میتونه باشه
  بچه بز درحال دویدن
  بز بالغ شاخ بلند درحال دویدن

 58. سالار گفت:

  سلام خسته نباشیدمفهوم این اشکال زیر چی میتونه باشه
  بچه بز درحال دویدن
  بز بالغ شاخ بلند درحال دویدن

 59. راضیه گفت:

  معنی دلفین و دو نفر که روبه روی هم هستن و خفاش چی می شه

 60. زهره هاشمی گفت:

  دیدن یک زن تقریبا میانسال سر تاپا به معنای چیست

 61. زهره هاشمی گفت:

  عکس یک زن سرتاپا به معنای چیست زن تقریبا میان سال

 62. زهره هاشمی گفت:

  عکس یک زن سرتاپا به معنای چیست

 63. زهره گفت:

  عکس یک زن سرتاپا به معنای چیست

 64. مخفییییییی گفت:

  سلام لطفاً بگید دیدن ۷ به طور کاملاً واضح که وقتی وارونه کنیم شبیح ۸ نیست معنی اون چی میشه؟؟

 65. مخفییییییی گفت:

  سلام لطفاً بگید دیدن ۷ به طور کاملاً واضح که وقتی وارونه کنیم شبیح ۸ نیست معنی اون چی میشه؟؟؟؟؟؟؟

 66. سحری گفت:

  سلام، دیدن عدد هفت توی فال قهوه چه معنی میده؟

 67. parisa گفت:

  کلید نشانه ی چیست؟

 68. مهدی گفت:

  به نظر من این فال ها حقیقت دارد?????

 69. امین فردین گفت:

  دیدن کلمه الله

 70. فرزانه گفت:

  معنی مادر در فال قهوه رو میشه بگین ؟

 71. ایلیا گفت:

  سلام معنی زرافه ؛ماهی بزرگ و پری دریایی چی میشه
  ممنون

 72. Zari گفت:

  سلام معنی رخ دختر با موهای پریشان چیه؟

  • مبینا گفت:

   امدن دختر در فال اگر صورت خوش داشته باشد نشان خوب است و خبر های خوب با موهای پریشون ینی افکار پرشون شما بزودی درست میش

 73. پویا گفت:

  آقا پروانه و عیسی مسیح تو فالم اومدن. معنیشون چیه؟

 74. فاطمه گفت:

  سلام معنی دلفین توی فال قهوه چی میشه

 75. امیر گفت:

  دیدن یک گرگ که پشت به یک زن ایستاده نشانه ی چیست؟

 76. سحر گفت:

  انار اگه تو فال یه خانم مجرد بود چه معنی داره؟

 77. Zeynab گفت:

  سلام قلب وارونه چه معنی میده ؟

 78. sssss گفت:

  سلام معنی یک یه چیزی شبیه قلاب یااصلا خود قلاب چه میتونه باشه…؟؟؟ با تشکر

 79. Zahramousavi9092 گفت:

  سلام ببخشید معنی کوسه تو فال قهوه چیه
  دوتا کوسه ی خیلی بزرگ هم هست

 80. aragol گفت:

  سلام معنی دیدن لباس عروس در فال قهوه چیه؟

 81. نیلوفر گفت:

  معنی دلقک در فال قهوه چیست؟

 82. کیان گفت:

  سلام مطلبتون عالیه . گرگ معنیش چیه ؟

 83. من گفت:

  باسلام دیدن عروس دریایی تو فال قهوه تعبیرش چیه؟

 84. احمد گفت:

  صورت گرگ نشانه چیه

 85. آزیتا گفت:

  دیدن سر شیر خیلی واضح چی میشه ؟

 86. Navid گفت:

  سلام
  تعبیر دختری با دامن ، با دست های باز رو به آسمان به حالت دعا و همچنین سرش رو به آسمان است چیست ؟

 87. Saeed گفت:

  سلام
  تعبیر دیدن دختری که دامن به تن دارد و دست ها به طرف آسمان باز به حالت دعا و همچنین سر هم رو به آسمان در فنجان چیست ؟

 88. hk گفت:

  با سلام
  تعبیر فیل در نعلبکی و زرافه در فنجون چی میشه؟ هردوتا خیلی بزرگ بودن

 89. میترا گفت:

  سلام مثلث توپر برعکس میشه چی؟

 90. امیر گفت:

  سلام لطفا میشه بگید..شکل قلب (همون نماد عشق) معنیش چیه؟

 91. افسون گفت:

  میشه بگید معنی دو انسان روبه رو به هم ولی هرکدوم از این انسانها یک چره دیگر هم از طرف دیگر دارند چی میشه؟؟

 92. المیرا گفت:

  تعبیر الماس چیست.با تشکر

 93. نسی گفت:

  سلام خیلی تعبیر خوبیه، به معنی برکت و خیر در کار و تحصیل

 94. neda گفت:

  معنی درخت در فنجان چیه

 95. Momole گفت:

  درباره ی چراغ جادو هم لطفا بگید

 96. Hamed گفت:

  سلام
  ممنون میشم اگه بگید توی فال فنجان قهوه
  معنی تصویر شیر نر و لاشخور چیه؟

 97. زهرا گفت:

  مردی سیاه قلب تبر به دست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *