تهاجم بیگانگان

تهاجم بیگانگان

 ۵۸۰۰سال پیش به طور کاملا ناگهانی تمدن در پنج نقطه از زمین شکوفا شد . در مصر ، بین النهرین ، دره سند ، جنوب و مرکز آمریکا و ژاپن . معابد ، اهرام و سایر سازه های مذهبی مثل زیگورات ها در بین النهرین ساخته شدند . با توجه به آموزه های » خدایان » مهاجم و نیازهای آنها ، کشاورزی به سمت تغذیه جمعیت های عظیم انسانی رشد کرد . نوع بشر با کنترل و هدایت » خدایان » به طور ناگهانی در مسیر تکامل سریع قرار گرفت .

تقریبا ۳۵۰۰ سال پیش ، جزیره آتشفشانی » ترا » در دریای مدیترانه که در حال حاضر به نام » سنتورینی » نامیده میشود ، در طی یک آتشفشانی که در ۱۰۰۰۰ سال گذشته بزرگترین از نوع خود بوده است به دو پاره تقسیم شد . وقتی » اکرتایری » که مهمترین منطقه مسکونی این جزیره بود کشف شد هیچ نمونه یا سرنخی از متعلقات زندگی انسانی در آن محل پیدا نشد . جزیره مشخصا تخلیه شده بود . خرابی و ویرانی گسترده ای در تمام مدیترانه بکر و دست نخورده وجود داشت و بعد از این فاجعه و انهدام ، » خدایان « و رب النوع ها ناگهان از پهنه جهان ناپدید شدند . پیدا بود که علاوه بر آتش فشانی ، اتفاق مهیجی در منطقه رخ داده است .

این کتاب محدوده زمانی بین تهاجم » خدایان » در ۵۸۰۰ سال پیش و محو شدن آنها در ۲۳۰۰ سال بعد را پوشش میدهد .

خدایان هیچ ملیت واحدی نداشتند . آنها در پنج گروه بزرگ به زمین فرود آمدند که هرکدام حیوانی به عنوان سمبل برگزیدند :

گروه مار در مصر فرود آمدند و گروه گاو نر در بین النهرین . گروه عقاب در ابتدا به فیلی پین وارد شدند ولی از طریق اقیانوس به پرو مهاجرت کردند . گروه اژدها ، ژاپن و گروه ببر ، دره رود سند را برگزیدند .

هنوز این حیوانات در این مناطق مقدس شمرده میشوند . طبق توضیحات داده شده ، گروه مار در مصر اهمیت مذهبی ستارگان را به تقدس خود در معادلات اضافه کرد . این روش خیلی کارآمد تر از روش گروه عقاب در پرو بود که اهمیت روحانی ماه و خورشید را به زیگورات های مقدس » تئوتی هوآکان » در مکزیک اضافه کردند .طبق توضیحات داده شده ، گروه مار در مصر اهمیت مذهبی ستارگان را به تقدس خود در معادلات اضافه کرد . این روش خیلی کارآمد تر از روش گروه عقاب در پرو بود که اهمیت روحانی ماه و خورشید را به زیگورات های مقدس » تئوتی هوآکان » در مکزیک اضافه کردند .

گروه های » خدایان » علی رغم دشمنی با هم ، در ابتدا به دلیل نیاز به آماده کردن پناهگاه و محل استقرار ، مشغول تر از آن بودند که ملاقات و رو یارویی فیزیکی داشته باشند . اگر چه که این دشمنی را از راه های معنوی پیش گرفتند . این جمله نیاز به توضیح دارد :

این » خدایان » از معنویت و مذهب به عنوان اسلحه مورد علاقه استفاده میکردند . آنها ترتیب ساخت سازه های فیزیکی نمادین معنوی در دوره های مشخص زمانی در محدوده حکمرانی خود را دادند . آنها میدانستند که گروه های دیگر نیز در حال به کار بردن همین متد هستند . بسیاری از سازه های باستانی که کسی دلیل واقعی ساخت آنها را کشف نکرده است به عنوان نماد آسمانی برای تضمین برتری یکی از این پنج گروه بر پا شدند . ضمنا هر گروه از » خدایان » میدانستند که برای اثبات موفقیت بر گروه های دیگر باید نماد مذهبی سنگین تر و عظیم تری ساخته شود .

با توجه به مطلب گفته شده توضیح میدهیم که چرا گروه مصری » مار » توانستند موفقیت و برتری مذهبی بزرگتری نسبت به باقی گروه های » خدایان » به دست آورند :

تمرکز اصلی گروه مار در مصر بر اهرام جیزه بود . این اهرام ظاهرا سنگین ترین سازه ساخته شده به دست بشر در کره خاکی بود . ولی ماجرا چیزی بیشتری بود : اهرام در همان زوایای کلیدی کمربند ستاره ای اوریون طراحی شده بودند .

گروه اهرام جیزه در جای ستاره های اصلی کمربند اوریون قرار گرفته اند و کل مجموعه همان نسبت را با راه شیری دارد . به علاوه نقشه اهرام طوری طراحی شده که رودخانه نیل را نیز در تصرف خود داشته باشد که با کهکشان راه شیری در آسمان شب مرتبط مینماید .

طبق توضیحات داده شده ، گروه مار در مصر اهمیت مذهبی ستارگان را به تقدس خود در معادلات اضافه کرد . این روش خیلی کارآمد تر از روش گروه عقاب در پرو بود که اهمیت روحانی ماه و خورشید را به زیگورات های مقدس » تئوتی هوآکان » در مکزیک اضافه کردند .همانطور که در مثال بالا گفته شد ، در متن کتاب ، تلفیق حقایق آشکار و حدسیات ، ارائه دهنده سناریوی تاریخ این کره خاکی در زمان اشغال » خدایان » است که با تهاجم آنها در ۵۸۰۰ سال پیش شروع و با خروجشان بعد از ۲۳۰۰ سال در زمان آتشفشانی کوه ترا خاتمه یافت .

» ون دانیکن » در این کتاب به پیشگویی های » ادا « منظومه حماسی مردم شمال اروپا اشاره میکند که در آنها پایان دنیای فعلی ما هم زمان با مرگ » خدایان » و اسطوره ها رقم خورده است ، خدایگانی هر چه و از هر کجا که باشند . » ادا» میگوید : پس از پایان تمام بلایا و نابودی دنیای امروزی ، جهان زیبای جدیدی با خدایان جدید شکل خواهد گرفت . به نظر می آید که » دنیکن » با ارائه این مطلب ادعا میکند که در آن زمان » خدایان » باز خواهند گشت .

همانطور که در مثال بالا گفته شد ، در متن کتاب ، تلفیق حقایق آشکار و حدسیات ، ارائه دهنده سناریوی تاریخ این کره خاکی در زمان اشغال » خدایان » است که با تهاجم آنها در ۵۸۰۰ سال پیش شروع و با خروجشان بعد از ۲۳۰۰ سال در زمان آتشفشانی کوه ترا خاتمه یافت .

» ون دانیکن » در این کتاب به پیشگویی های » ادا « منظومه حماسی مردم شمال اروپا اشاره میکند که در آنها پایان دنیای فعلی ما هم زمان با مرگ » خدایان » و اسطوره ها رقم خورده است ، خدایگانی هر چه و از هر کجا که باشند . » ادا» میگوید : پس از پایان تمام بلایا و نابودی دنیای امروزی ، جهان زیبای جدیدی با خدایان جدید شکل خواهد گرفت . به نظر می آید که » دنیکن » با ارائه این مطلب ادعا میکند که در آن زمان » خدایان » باز خواهند گشت

» دنیکن » همچنین خاطر نشان میکند که طبق پیشگویی مایا ها پایان دوره بزرگ جهانی در تاریخ ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ اتفاق خواهد افتاد . مایا ها اعتقاد داشتند که در انتهای هر دوره یک فاجعه جهانی باعث نابودی کل دنیا و ظهور دنیای جدید و شروع دوره بعدی جهانی خواهد شد . به عقیده مایا ها این پنجمین دوره خواهد بود . آنها هر ۵۱۲۶ سال کوچک را یک دوره جهانی میدانند . در گاه شماری مایایی شروع دوره چهارم همزمان با تاریخ تقریبی سیل بزرگ که به وسیله سومریها گزارش شد یعنی حدود ۳۱۰۴ سال قبل از میلاد مسیح بوده است .

» ئی چینگ » قدیمی ترین کتاب مقدس چینی نیز پایان دوره بزرگ جهانی را در سال ۲۰۱۲ پیشگویی کرده است .

» ریچ اندرز » مقاله ای با عنوان » ۲۰۱۲ – سیاره ای در بند » در رویارویی با دسامبر ۲۰۱۲ نوشته است و پیشگویی میکند که این آینده نزدیک چه برایمان خواهد داشت

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *