توهم

ذهن

ذهن

توهّم، ادراکی است که شما از دنیا دارید؛

واقعیتی که از خلال فیلترهای خودساخته به آن می نگرید، با عقاید، ساختارها، تابوها و محدودیت هایی که در ذهن تان حک شده اند و شما آنها را به عنوان حقیقت پذیرفته اید.

هرکسی،  دنیا و اتفاقهای روزمره آن را از پشت حجابِ باورها و میزان آگاهی خودش می بیند. خیلی ها همه چیز را با فیلترمنفی می بینند، در حالیکه روح های به روشنایی رسیده، زندگی را با فیلترعشق و عدم قضاوت تجربه می کنند.

در این زمان که تغییرات سرعت گرفته اند، شما هم تغییرات بزرگی را درون و بیرون از خود، تجربه می کنید. غشاء میان ” ناخودآگاه” ، ” خودآگاه” و آگاهی برتر” نازک تر می شود. و این به شما اجازه دسترسی به اطلاعات ذهنیِ محدود کننده و مفاهیم غلطی  را می دهد که باید رها و درمان شوند، تا به تعادل درونی برسید و” استادِ خود” شوید.

نیمکره های راست و چپ مغز ، و نیز ماتریکس ” ناخودآگاه” ، ” خودآگاه” و آگاهی برتر”در حال یکی شدن هستند و با این ادغام، به “فوق آگاهی” تبدیل می شوند.

افکاری با فرکانس سطوح پایین، تیره، گل آلود و کج و معوج اند. حال آنکه افکار با فرکانس های بالاتر که در آنها عشق دمیده شده، روشن و ظریف اند. شما باید این حقیقت را بپذیرید که افکارتان دارای ماده اند و بر دنیای شما و دنیای اطرافتان تاثیر می گذارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *