توپ ماساژ

غلبه بر درد

ماساژ

 توپ ماساژ:

اگر شما به دنبال یک ابزار ارزان برای ماساژ دادن خود یا دیگران هستید می توانید از توپ های ماساژ استفاده کنید . این توپ ها با برجستگی هایی تکه تکه ایی که دارند شبیه یک جوجه تیغی هستند.

 از این وسیله می توان در قسمت های مختلف بدن استفاده کرد . این توپ های به اندازه ایی کوچک هستند که براحتی می توان از آنها در قسمت های مختلفی از بدن مانند دست ، گردن ، پا و یا پشت استفاده کرد …

یکی از بهترین راههای ماساژ کف پا استفاده از این وسیله است . شما می توانید با اعمال یک فشار ملایم و ریتم آرام بهترین فواید ماساژ در کف پا را دریافت نمایید .

 همچنین شما می توانید با استفاده از این توپ ها پشت دوست خود را ماساژ دهید و دیگر از انگشتان خود استفاده نکنید .

توپ های ماساژ همچنین با عنوان توپای رفلکسی نیز شناخته می شوند . این توپ ها با شکل خص خود باعث افزایش جریان خون و تحریک عضلات می شوند و در کف پا باعث تحریک سیستم عصبی این نقطه می شوند .

توپ های ماساژ می توانند بین شما و دیوار قرار بگیرند و با عمل رولینگ خود باعث ماساژ پشت و گردن شما شوند.ماساژ با این توپ ها می تواند مستقیم از روی پوست یا روی لباس انجام شود.

 البته اگر می خواهید از آن بروی پوست اسفاده کنید از روغن استفاده نکنید چون باعث لغزندگی بیش از حد می شود و از کیفیت ماساژ می کاهد. میزان فشاری که با این توپ ها به بدن وارد می کنید به آستانه تحمل فرد نیز بستگی دارد و اعمال فشار بیش از حد ممکن است باعث ناراحتی وی شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *