خانه فرازمینی ها کجاست – دهکده ها و مکان های اسرار امیز

فضا

فضا

ادامه مطلب پیشین

موقعیت ستاره ها و قرار گیری دقیق مکان ها

نقل قل از مطلب پیشین
خانه فرازمینی ها کجاست

که در “وینزلوی” آریزوناست “و با شانه راست “اوریون و ستاره جوزا (الفا) منطبق هست .

“هوپی”ها در منطقه شمال این تپه ها هم ساکن شدند که این منطقه با ستاره جبار (بتا) منطبق است .

 

 ستاره کاپا

اهرام مصر

اهرام مصر

بعد هم مجموعه ای از دهکده ها رو داریم که منطبق با پای راست “اوریون” هستند ستاره اصلی اون “پرده از راز منشاء آسمانیمان برداریم” ستاره ایی که کاپا نام داره نام داره. بنابراین شما یک قرینه از ستاره ها رو در اینجا مشاهده می کنید …

که مثل مدل آسمان، تکرار شده اند. این کاریست که “هوپی”ها در زمان اجرای این نقشه به انجام رسونده اند که البته ساخت اینها در حدود سه قرن طول کشیده اما نیاکان “هوپی”ها چگونه از انطباق دقیق محل سکونت خود و مکانهای مقدسشان با صورت فلکی “اوریون” آگاه بوده اند؟

آیا ممکن است که آنها از کمک مسافران فضایی برخوردار شده باشند؟

ایا ستارگان ارتباطی با موجودات فرازمینی داشته اند

همانطور که برخی از محققین نیز به آن معتقدند؟ طبق افسانه های “هوپی”، الهه آفریننده “ماسائو ” صدها سال این قبیله را هدایت کرده تا آنها به این سه تپه برسند.

جایی که “ماسائو” از آنها خواسته تا در آنجا منتظر بازگشت او بمانند الهه “ماسائو” در آغاز ساکن همین منطقه .

و به انتظار “هوپی”ها مانده است این خدا، یک الهه ترسناکه اون چشمهایی بزرگ و مدور با یک دهان گرد داره و یک سرِ پیازی شکل او کشاورزی را به “هوپی”ها یاد داده.

معمولاً با یک چوب دستی در دست راستش تجسم میشه درست مثل صورت فلکی “اوریون” “ماسائو” به مردم گفته که دهکده های خودشون رو در کجاها بسازند حکایاتی هم در باره یک ستاره معین وجود داره که “هوپی”ها اون رو دنبال می کنند.

یک ستاره ای که در آسمان حرکت می کنه و بعد متوقف می شه تا “هوپی”ها در آنجا توقف کند و همانجا دهکده خودشون رو بنا کنند.

این بیشتر شبیه یک فضاپیمای فرازمینی به نظر میاد که “هوپی”ها رو در طول بیابان راهنمایی می کرده اینجا “فَهادا بیوت” هست که بر اساس افسانه های “هوپی”، خدای اونها “ماسائو” از آسمان به این نقطه نازل شده .

 فَهادا بیوت

فَهادا بیوت

در هنگام شب، صورت فلکی “اوریون” درست در بالای این تپه قرار میگیره و در این افسانه آمده که “ماسائو” روی قله این تپه فرود میاد حالا سوال من اینه که آیا یک میهمان فرازمینی با یک وسیله پرواز، روی این تپه فرود آمده؟

البته پاسخ من مُثبته کسی یا چیزی از فضا در اینجا فرود آمده آیا ممکن است که “ماسائو” خدایان آفریننده “هوپی”ها در واقع یک مسافر فرازمینی از “اوریون” بوده باشد؟

همانطور که نظریه پردازن فضانوردان باستانی معتقد به آنند؟ در اینصورت، چرا این الهه ، “هوپی”ها را وادار به مهاجرت به جنوب غرب در مسیر نقشه ای از این صورت فلکی کرده است؟

آیا این یه تصادف صرفه که “هوپی”ها شهرهاشون رو درست مثل مصریان باستان منطبق با “اوریون” می ساخته اند؟

من اینطور فکر نمیکنم من معتقدم که این یک سند روشن هست که نشون میده ، این کار عامدانه بوده .

“هوپی”ها سعی داشته اند با نیاکان آسمانی خودشون بیعت ببندند نیاکانی که از صورت فلکی “اوریون” آمده بوده و اطلاعاتی رو از منظومه ای که از آن آمده بودند به اونها داده اند.

به همین دلیله که این الگو در صحرای اریزونا پیاده شده این در واقع راهی برای “هوپی”ها به منظور یادآوری خاستگاه نیاکان آسمانیشون بوده که اهل “اوریون” بوده اند “هوپی”ها معتقدند که در هر مقطعی از آفرینش یا در هر دوره از زمان “ماسائو” با اونها تماس میگیره و اغلب به اونها درباره پایان اون دوره زمانی هشدار میده.

بعد هم اونها رو از نابودی نجات میده به نظر میرسه که این الهه آفریننده با “اوریون” مربوط میشه و به نوعی فقط زمانی تماس برقرار می کنه که الگوی کمربند “اوریون” اجرا شده باشه

بنابراین، اونچه که اونها منتظرش هستند ، بازگشت “ماسائو”ست آیا ممکن است که طبق نظر تئوریسینهای فضانوردان باستانی حکایات “هوپی”های باستان درباره “ماسائو” ، الهه آفرینش شاهد دیگری مبنی بر اثبات تماس با نیاکان فرازمینی ما از “اوریون” باشد؟

در اینصورت ، آیا ممکن است که “هوپی”ها با ساخت این انطباقهای منظومه ای در صدد تماس با این موجودات فرازمینی بوده باشند؟

شهرهای آنها تداعی کننده “اوریون” است؟ دلیلی که نهایتاً بتواند بشر را به موطن آسمانی خود باز گرداند!؟

فلات “نبتا ” “تپه سیاه” آیا این بناهای باستانی که همگی با ستاره های “اوریون” منطبقند ممکن است به هم مربوط بوده و رد پایی را برای رسیدن به منشاء آسمانی ما به دست ما بدهند؟

 

یا اینکه دلیلی حتی مهمتر از این میان بشر و این صورت فلکی موجود است؟

حالا چرا مهمترین سایتهای باستانشناسی روی زمین به صورت فلکی “اوریون” ختم میشن؟ من معتقدم که این تصادفی نیست اما سوال اینه که اینها از کجا آمده اند؟

آیا به نوعی اونها از یک تکنولوژی برخوردار بوده اند؟

یا اینکه کسی در یک دوره تاریخی ، این نقاط رو برای اونها مشخص کرده؟ آیا این علم به اونها ارائه شده و اونها هم تجلیل و حفظش کرده اند و روزی هم بالاخره در سیر زمان به کلی گم شده؟

شما وقتی به این هرمهای مرتبط واقع در “جیزه” و باورهای “مایا”ها توجه می کنید ، می بینید که مبین این هستند که “اوریون” همان جاییست که ما از آنجا آمده ایم.

همانجایی که فرازمینی ها هم از آنجا آمده اند ، و اگر ما به “اوریون” بریم احتمالاً چیزی که می بینیم سیاره ای بسیار بسیار شبیه به زمین خواهد بود .

آیا ممکن است همانگونه که نظریه پردازان فضانوردان باستانی مدعیند سیاره ای شبیه به سیاره خود ما در صورت فلکی “اوریون” وجود داشته باشد؟

اگر چنین باشد، چه چیزی؟ … یا چه کسی را در آنجا خواهیم یافت؟

اگر ما به منظومه “اوریون” یا به ستاره های تشکیل دهنده “اوریون” سفر کنیم به خصوص ستاره های موجود در سحابی زادگاه ستاره ها با منطقه ای از کهکشانمون مواجه میشیم که به نوعی بسیار شبیه منطقه خودمان ست.

با این تفاوت که فعالتر است احتمالاً ستاره ها و سیارات بیشتری خواهد داشت .

هنوز هم جا برای ایده های مختلف در این باره هست چون ما هنوز هم با ناشناخته ها مواجهیم نظر شخصی من اینه که:بله احتمالاً حیاتی بسیار شبیه ما در جای دیگری وجود داره یا اینکه برعکس

ما اصلاً هنوز نمیدونیم حیات یعنی چی بنابراین اگر ما در جای دیگری به دنبال حیات بگردیم، یکی از بهترین جاها برای شروع “اوریون” خواهد بود.

حتی با تکنولوژی امروز هم سفر به “اوریون” صدها هزار سال به طول می انجامد.

اما آیا ممکن است که مکانیزم مناسب تری … شاید از ماورای این جهان وجود داشته باشد که قادر به امکان پذیر کردن چنین سفر پر هزینه ای باشد؟

در ۱۹۳۵، و سی سال پس از کشف نظریه نسبیت خاص “البرت آینشتاین”، مقاله مشترکی را موسوم به “پُلِ آینشتاین-روزن” منتشر نمود .

 

بر اساس این نظریه، پُلها، یا سیاهچاله هایی که در کیهان وجود دارند میانبر زدن در زمان و مکان را ممکن می کنند.

امروز، فیزیکدانها این پلها را “کرمچاله” می خوانند فاصله ما تا “اوریون”، ۱,۵۰۰ سال نوریست اگر ما به شکلی می تونستیم از تکنولوژی کرمچاله استفاده کنیم می شد سفر در زمان رو کوتاه، یا حتی آنی کرد هرچند که حتی تئوری چگونگی عملکرد کرمچاله ها هنوز تحت بررسیست.

تقریباً هر آنچه که به صورت تئوریک ممکن باشه جایی در کیهان واقعاً وجود داره بنابراین من معتقدم که کرمچاله ها یک جایی وجود دارند … ولی نه جایی که نزدیک به زمین باشه

آیا ممکن است که موجوداتی فرازمینی نه با سفینه های فضایی، بلکه همانطور که برخی از محققین معتقدند توسط معبرهای فضا – زمان به اینجا آمده باشند؟

در اینصورت آیا ممکن است که فرعونهای مصر حقیقتاً قادر به سفر به “اوریون” به وسیله اهرام بوده باشند؟

و آیا ممکن است راهی برای ما وجود داشته باشد تا این دانش فرازمینی را دوباره بیابیم و به موطن آسمانی خود باز گردیم؟

آیا ممکن است که منظومه “اوریون” مقصد نهایی انسان باشد؟

“اوریون” در همه تمدنهای باستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده میدونیم که به عنوان مکان آفرینش خوانده شده میدونیم که مصریان باستان از اون به عنوان مجوز عبور به حیات پس از مرگ یاد می کردند بنابراین می فهمیم که اینجا هم مبداء هست و هم مقصد.

اونها به ما گفته اند که این منظومه به شکلی با جایی که ما از آن آمده ایم و جایی که به اون خواهیم رفت مربوطه من فکر می کنم که وفور حکایات درباره “اوریون” و انطباقهای مکانی با “اوریون” نشون میده که فرازمینی هایی که از “اوریون” آمده اند ، این تمدنها رو در طول تاریخ خلق کرده اند.

و شواهد حضورشون رو هم در اینجا باقی گذاشته اند هزاران سال پیش از این هم فرازمینی ها اینجا بوده اند ما این رو از روی حکایات می فهمیم .

و این فرازمینیها پیش از ناپدید شدن به نیاکان ما قول داده اند که “بر می گردند” بشر نمیتونست بفهمه که اونها کی هستند اونها به آسمان نگاه می کردند و ستاره های درخشان چشمک زن رو می دیدند.

آسمانی که اینهمه عمیق و بی انتها بود پس فکر می کردند، اینجا همان بهشت است این خدایان در بهشت هستند و یک روزی هم بر می گردند.

آیا حکایات فراگیر خلقت پیرامون “اوریون” فقط افسانه است؟

یا اینکه ممکن است یک حکایت تاریخی از فرازمینیهایی باشد که طبق نظر تئوریسینهای فضانوردان باستانی به زمین آمده اند؟

و آیا ممکن است که ستاره های “اوریون” در حقیقت نه تنها نقطه مبداء بلکه مقصد نهایی بشر باشند؟

اگر چنین است چگونه می توان به آنجا رسید؟

و وقتی به آنجا برسیم با “چه چیزی”… یا “چه کسی” مواجه خواهیم شد؟

شاید ما روزی، پی به راز “اوریون” ببریم و از درون خود پرده از راز منشاء آسمانیمان برداریم….

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *