خبر جدید،رویت چیزی شبیه ساختمان در مریخ

جستجوگران موجودات فضایی با استناد به عکسی که به تازگی توسط مریخ نورد ناسا تهیه شده است ادعایی عجیب را مطرح کرده اند. آنها می گویند در این عکس، قسمتی از یک ساختمان در پشت تپه های مریخ قابل مشاهده است.
بنا به ادعای عجیب آنها این ساختمان توسط موجوداتی هوشمند ساخته شده است. آنها می گویند این عکس ثابت می کند که فرازمینی ها زمانی نچندان دور در مریخ زندگی می کردند. محققان برای اینکه نشان دهند در صورت وجود نداشتن این ساختمان این تصویر چگونه به نظر می رسید در این عکس، تصویر ساختمان را نیز حذف کرده اند و سپس آن را در کنار عکس اصلی قرار داده اند.
گفتنی است؛ پیش‌تر نیز این محققان با استناد به عکسی که توسط مریخ نورد ناسا تهیه شده بود ادعا کرده بودند که یک قاشق متعلق به فرازمینی ها را رو مریخ پیدا کرده اند. انتشار این عکس این نظریه را مطرح ساخت که شاید این قاشق متعلق به تمدن های گذشته در مریخ باشد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. جواد گفت:

    برای پایان دادن به شایعات مربوط به وجود تمدن احتمالی در مریخ ناگذیر از فرستادن انسان به سیاره سرخ هستیم ، باید برویم و آنجا را خوب بررسی کنیم ، دوربین مریخ نوردها می تواند خطای دید داشته باشد مثلا آن قاشق ادعایی میتواند تکه سنگی ماسه ای باشد که توسط باد و سمپاده شنی بوجود آمده و همچنین گوشه های آن سنگ که شبیح ساختمان است ، مریخ مانند ماه نیست که باد و طوفان نداشته باشد همه می دانیم که در سطح مریخ باد می وزد و شن ها حرکت می کنند و نمی شود حتم داشت که قاشق یا سازه ای بتواند میلیون ها سال همانطور دست نخورده باقی بماند تازه آن شی قاشق مانند معلق بود و معلوم است که تکه ای از سنگیست که دمش متصل و زیرش خالی شده ، در هر صورت باید به مریخ برویم و کنکاویمان را ارضا کنیم ، چه نشانه ای از حیات باشد یا نباشد ، افسوس که عمر من به زمان سفر انسان به مریخ قد نخواهد داد همچنین اروپا اما امیدوارم سفر دوباره انسان به ماه را ببینم انشاالله .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *