راز سیگنوس

راز سیگنوس

راز سیگنوس

در سراسر جهان اقوام باستانی روی محل خاصی در آسمان متمرکز شده اند که صورت فلکی سیگنوس / قو نامیده می شود اما چرا ؟
از گوبکلی تپه تا هرم بزرگ تا دانش پیشرفته اختر فیزیک ، اندرو کولینز برای یافتن پاسخ ها کوشیده و پژوهش تاریخی فوق العاده ای برای رازگشایی از مذاهب آسمانی اجداد بسیار باستانی ما انجام داده .
تکریم و نیایش سیگنوس در قامت پرند ه ای که به حیات کیهانی و مرگ مربوط می شود به ۱۷۰۰۰ سال پیش بر می گردد . به زمانی که این صورت فلکی در موقعیت قطبی ، شمالی ترین شب آسمان را اشغال می کرد .
سیگنوس ریشه تمامی مذاهب جهان است .
ریشه های نجومی ، ادبیات و کیهان شناسی باستانی و سفرهای دریایی و اقیانوس پیمایی به ۱۷۰۰۰ سال پیش بر می گردد .
پرتوهای کیهانی از سیستم ستاره ای دوقلوی سیگنوس ۳ دراواخرعصر یخبندان روند تکامل انسان را تسریع کرده اند .
دی ان ای حیات از هنر شمنی در اعماق غارهای دوره پارینه سنگی تا بنیان گذاران هرم بزرگ تا خلسه با روان گردان در جنگلهای آمازونی پرو تاکشف مارپیچ دی ان ای توسط دانیل کریک مورد ردیابی قرار گرفته و همه اینها نشان می دهند که نیاکان ما از آنچه که علم امروزی به ما می گوید با خبر بوده اند .اینکه حیات روی زمین از ستاره ها نشات گرفته واقعیت شناخته و پذیرفته شده توسط اجداد ما بوده .
این کتابی درباره منشاء حیات از نظرداروینی نیست . این کتاب می گوید که حیات در آگاهی و تاریخ ما ریشه های عمیق تری دارد . اینکه آگاهی اجداد بسیار قدیمی ما از مرگ و حیات و تکامل مستقیماً به یک منشاء کیهانی بر می گردد .
در دوران پارینه سنگی سیستم ستاره ای سیگنوس تجلی نهایی باورگسترده به این بود که این پرنده نماد روح است و به چشم دروازه ای بسوی ملکوت به آن نگریسته می شد . آئینهای مربوط به مرگ بومی های امریکا و در خلسه فرورفتنهای شمنی و ردیفی از سنگهای ایستاده ما قبل تاریخی همگی به یک جهان آسمانی اشاره دارند که از طریق کهکشان راه شیری قابل دسترسی است و این جهان یک جور محور کیهانی به حساب می آید . این باور کیهانی هم در سراسر جهان جا افتاده . این باور بر سبک معماری آوبری در انگلستان تا معابد مکزیک و پرو و هند تاثیر گذار بوده و در پس تمامی مذاهب بزرگ جهان قراردارد .

راز سیگنوس
در راز سیگنوس اندروز کولینز این فرهنگ نجومی را تا ۱۵۰۰۰ سال پیش از میلاد هم ردیابی کرده . وقتی دنب درخشان ترین ستاره در سیگنوس ستاره قطبی بوده .
در آن زمان اجداد دوران پارینه سنگی ما آئینهای مذهبی خود را در اعماق غارها انجام می دادندو انسان شناسان در این غارها تصاویری از پرنده پیدا کرده اند . شمن تحت تاثیر مواد روان گردان قادر به خروج از بدن وسفربه جهان غیر زمینی می شده و تصویر این پرنده حاصل چنین سفری است . در همان دوران بشریت دچار تغییرات فیزیکی و روانی شده و این تغییرات آن قدر سریع بوده که انگار یک شبه رخ داده اند .
چه چیزی باعث این جهش ناگهانی به جلو شده ؟
راز سیگنوس می گوید، احتمالا علت افزایش چشمگیر سطح تشعشعات در زمین، بنا بر شواهد آثار به جای مانده تغییرات اتمی آن در اعماق غارها، ناشی از یک سیستم دوتایی ستاره‌ای با نام سیگنوس ایکس ۳ است.
بنابر گفته کولینز، تا سال ۲۰۰۵ در آمریکا، این یافته‌ها چالشی برای دستاوردهای قطعی علمی تا آن زمان بود. اما با انتشار تفکرات جدید در مورد سیستم‌های دوتایی ستاره‌ای مبنی براینکه می‌توانند تشعشعات کیهانی قدرتمند و سریعی ایجاد کنند، مشخص شد که تشعشعات کیهانی باعث افزایش شتاب تکامل گونه انسان در طی دوران عصریخبندان اخیر شده است.
با استفاده از اخترباستان شناسی و اختر فیزیک و درک پویا از حکمت معنوی این اثر پیشگامانه ما را به دل رازی باستانی و خط مقدم نبرد بر سر نیرویی می برد که کل بشریت را تغییر داده .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *