راز پول درآوردن

پول

شما امروزه باید توجه داشته باشید که هر کسب و کاری داشته باشید، با رعایت یک سری اصول وقوانین و انجام برخی کارها می توانید پول زیادی کسب کنید.

اکثر کسب و کار های موفق سعی می کنند اسرار خود را بر ملا نکنند اما ما در اینجا می خواهم از بعضی رموز پول درآوردن آنهابرای شما دوستان پرده برداریم!

آیا اصلاً تمایل دارید تا با این اسرار آشنا شویدیا نه؟!

پس این بخش را با دقت تمام تا آخر مطالعه بفرمایید:

۱ – مهمترین کار را باید در اولین قدم انجام دهید!

قبل از هر چیزی باید کالا یا خدمات با کیفیتی ارائه کنید که تعداد زیادی از مردم به آن نیاز داشته باشند.

۲ – دیگران را در اولویت قرار دهید!

باید سعی کنید احتیاجات و نیاز های دیگران را برآورده کنید، به دیگران کمک کنید تا رویاهایشان به حقیقت بپوندد، و در این فرایند خود به خود خواسته و رویاهای شما به حقیقت خواهد پیوست!

۳ – شما باید حداقل یک کالا یا خدمات داشته باشید!

برای اینکه پول بسیاری به جیب بزنید باید چیزی ارائه کنید که مخصوص شما باشد. کاری که فقط شما می توانید انجام دهید. باید کنترل انحصاری بر حداقل یک کالا یا خدمات داشته باشید. این باید چیزی باشد که کس دیگری نتواند آنرا در جای دیگر پیدا کند و باید افراد زیادی به آن نیاز داشته باشند!

۴- معمولاً پول است که پول می آورد!

برای اینکه پول دربیاورید باید پول خرج کنید (برای تبلیغات، بازاریابی، توسعه کار، مکان مناسب و… باید هزینه کنید.) تا پول بدست آورید! بدون سرمایه گذاری در کسب و کار خود نمی توانید درآمد بالایی داشته باشید. اگر بذر کافی نکارید محصول کافی هم نخواهید داشت.

۵- بر سودآوری برای مشتری تمرکز کنید!

مشتریان شما اهمیت نمی دهند که کسب و کار شما چقدر بزرگ باشد یا اینکه شما چقدر فوق العاده هستید. آنها فقطمی خواهند بدانند که این محصول چقدر می تواند به آنها کمک کند! چگونه نیاز های آنها را برآورده می کند، باعث شادی آنها می شود، آنها را ثروتمندتر می کند و… آنها آنچه را که می فروشید می خرند البته به شرطی که احساس کنند در صورت خرید از شما منفعت بیشتری نصیب آنها می شود.

۶- چیزهایی را رایگان عرضه کنید!

وقتی که کالا یا خدماتی را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می دهید پولی بدست نمی آورید، اما هنوز کالا یا خدمات رایگان بهترین نوع تبلیغات است.

اگر بتوانید نمونه های رایگان، اطلاعات رایگان، کاتالوگ های رایگان و… در اختیار مشتریان خود قرار دهید مردم برای گرفتن کالا و خدمات رایگان به سمت شما می آیند. و اینجا هنر شماست که بتوانید کالا یا خدماتی هم به مشتریان خود بفروشید. اگر کالای مناسب و با کیفیتی داشته باشید اگر به نیاز های آنها توجه کرده باشید و به بهترین نحو با آنها برخورد کنید آنها را تحت تاثیر قرار خواهید داد و ارتباط قوی تری با شما برقرار خواهند کرد، اما قبل از هر چیزی باید آنها را ترغیب کنید از فروشگاه شما بازدید کنند.

۷- با مشتریان خود رفتار مناسبی داشته باشید!

باید با مشتریان خود به گونه رفتار کنید که به شما اعتماد کنند، با شما احساس امنیت کنند، احساس کنند با افراد صادقی روبرو هستند و شما تنها افرادی هستید که کالا یا خدمات با کیفیتی ارائه می کنید. و به آنها قول دهید که اگر نتوانستید رضایت آنها را برآورده کنید پول آنها را بازگشت خواهید داد. شاید فکر کنید ممکن است از کالا و خدمات شما سوء استفاده شود که برای چنین مشکلاتی هم راه حلی هست می توانید برای برگشت پول مبلغی را به عنوان کارمزد کسر کنید تا برای کلاهبرداران این کار به صرفه نباشد و البته این ضمانت اینقدر ارزشمند است و آنقدر می تواند در افزایش درآمد شما تاثیر داشته باشد که به همه این درسر ها می ارزد!

۸- شما نیاز به کمک دارید!

باید از کمک توزیع کنندگان، شرکت های واسطه ای، بازاریاب ها و دلال ها استفاده کنید. به تنهایی نمی توانید فروش بالایی داشته باشید. دلال ها فروش بیشتری برای شما به ارمغان می آورند فروشی که خود به تنهایی نمی توانستید به آن دست یابید. دلال ها و بازاریاب ها به افرادی دسترسی دارند که شما ندارید. به نظر شما بهترین افرادی که می توانند برای شما دلالی کنند چه کسانی هستند؟ پاسخ بسیار ساده است: «مشتریان خرسند شما!»

۹- حدودا سی % از سود خود را دوباره در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید.

از پولی که بدست می آورید برای تبلیغات، چاپ کاتالوگ، تقویت وب سایت، تحقیقات برای کالا یا خدماتی که مشتریان را از این هم راضی تر و خشنود تر کند! و این را بدانید که باید هزینه کنید.

سرمایه گذاری در کسب و کار نه تنها کل پول سرمایه گذاری شده را باز می گرداند، بلکه کمک می کند تا کسب و کار شما با سرعت چند برابر رشد و توسعه داشته باشد. اگر به این روش عمل نکنید و در سرمایه گذاری خساست به خرج دهید هیچگاه نخواهید توانست درآمد بالایی داشته باشید!

۱۰ – همیشه با چشمان باز عمل کنید!

همیشه سازمان ها و افرادی را که در کار خود پیشرو هستند مد نظر داشته باشید ببینید آنها چگونه عمل می کنند و نتیجه کار ها و سرمایه گذاری های آنها را پیگیری کنید امروزه با استفاده از رسانه ها و اینترنت این کار سختی نیست به این ترتیب متوجه خواهید شد چه کاری را باید انجام دهید و از انجام چه کار هایی باید پرهیز نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *