روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

فعال کردن انرژی «چی «به معنی بیدار کردن کندالینی نیست بلکه چند درجه پایین تر و بی خطرتر است.

فعال کردن این انرژی به معنی جمع آوری تمام انرژی های بدن در یک نقطه و بعد استفاده آن برای یک منظور خاص است. برخی می گویند که با این انرژی درونی می توان دردها و بیماری ها را از بین برد ولی این در همه افراد یکسان اثر نمی کند. مثلا هستند افرادی که با انجام تمرین های » تای چی» بینایی بهتری پیدا می کنند و یا کسانی که مشکلات یبوستشان از بین می رود. اما به آن معنی نیست که همه افرادی که تای چی انجام می دهند دردشان به طور یکسان کاسته خواهد شد.

همچنین در مراحل پیشرفته تر می توان از انرژی چی یا کی برای تکان دادن اشیاء استفاده کرد که به آن تله کینسیس هم می گویند.

اولین شرط برای شروع این تمرین داشتن حوصله است. زیرا که از همان روز اول نمی توان انرژی را حس یا کنترل کرد. در ابتدا برای اینکه قادر باشید انرژی چی را درون خود حس کنید و آن را به نقاط مختلف بدنتان برسانید باید این برنامه روزانه را تا حدی که توان دارید به مدت یک هفته انجام دهید.

هفته اول :

۱- حتما روزی ۸ تا ۱۰ لیوان آب خالص بنوشید ( غیر از چای و آب میوه باید ۱۰ لیوان آب نوشیده شود).

۲-حتما ساعت خواب خود را تنظیم کنید . هر روز سر ساعت معینی بیدار شوید و سر ساعت معینی هم به خواب بروید و بین ۶ تا ۸ ساعت در روز بخوابید.

۳-بدنتان را تمیز نگه دارید. یک بار در اول صبح و یکبار هم در بعد از ظهر دوش بگیرید.

۴-روان خود را باید آسوده بگذراید – از هر نوع دعوا پرهیز کنید . جر و بحث نکنید و فریاد نکشید.

۵-حتما حتما حتما روزی حداقل ۳۰ دقیقه ورزش تند انجام دهید ( دوچرخه سواری یا دوچرخه ثابت ) اگر قصد پیاده روی دارید باید حتما یکساعت در روز پیاده روی کنید. اگر بیشتر شود بهتر است.

این ها را به مدت یک هفته انجام دهید تا بدن و روحتان برای هفته های آینده آماده باشند

هفته دوم :

با شروع هفته دوم کار – باید تمرین زیر را به لیست قبلی اضافه کنید. یعنی در هفته دوم نباید ورزش یا نوشیدن آب را کنار بگذارید چون تمام زحماتتان را به هدر خواهد داد.

البته در صورتیکه یک یا دو روز به دلایل کاری یا مسافرت قادر نباشید ورزش کنید اشکال زیادی ایجاد نمی کند اما در روزهای بعد باید آن را جبران کنید. یکی از راههای ساده تر برای ورزش مخصوصا داخل خانه این است که با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه یا هر موسیقی تند و هیجان انگیزی نرمش کنید و از هر حرکت ۱۰ تا ۲۰ بار انجام دهید. مجبور نیستید ۲۰ بار پشت سر هم یک حرکت را انجام دهید بلکه می توانید آن را تقسیم کنید و پس از هر ۵ بار استراحت کنید یا حرکت جدیدی را امتحان کنید تا بدنتان خسته نشود.

هفته دوم :

بیرون ریختن احساساتی که درونتان خفه شده است تمرین این هفته است. نفرت یا حسادت یا ترس و عشق – مثلا فردی بود که در رابطه ازدواجش شکست خورده بود و تمام نفرت و حسادتش در طول دوران روی هم جمع شده بود و بدون آگاهی اش کنترل او را به دست گرفته بود.  نکته جالب در مورد حس تنفر و حسادت این است که هر چقدر بیشتر از آن صحبت کنید یا پشت سر کسی غیبت کنید و یا تنفرخود را به شکلهای مختلف نسبت به شخصی نشان دهید – باز به جای اینکه احساس آرامش کنید بیشتر احساس تنفر می کنید.

این اصلا کمکی به آسوده کردن روان نمی کند چون احساسان منفی انرژی منفی هم تولید می کنند و به اصطلاح » هاله  اطراف شما » را آلوده می کنند و این آلودگی به صورت امواج سیاهی توسط موجودات نامرئی دیده می شود. آنها از این انرژی منفی در اطراف شما تغذیه می کنند و به طور غیر مستقیم شما را وادار به تولید انرژی منفی بیشتری می کنند. برای همین هر چقدر بیشتر فحش بدهید یا فریاد بزنید احساس خستگی و ناتوانی بیشتری می کنید چون انرژی شما توسط موجودات غیر ارگانیک مصرف شده است و شما مجبورید باز هم فحش بدهید و فریاد بزنید تا احساس آرامش کنید . اما در کمال تعجب هیچ وقت احساس آرامش نمی کنید بلکه مداوم در اضطراب و تشویش هستید.

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

در این هفته باید انرژی ناشی از نفرتحسادت و غرور را نابود کنید و بهترین راه از طریق یادآوری خاطرات است.

خاطرات بد و تلخ و خجالت آور را باید به طور کامل از خاطره خود پاک کنید و بپذیرید که آن ها بخشی از زندگی بوده اند که دیگر نیستند هر قدر هم که رنج آور باشند.

شخصی بود که مداوم برادر خودش را در مرگ پدرشان مقصر می دانست و یا فرد دیگری بود که دوستش را بخاطر از دست دادن شغلش سرزنش می کرد. این خاطرات تلخ به راحتی قابل پاک شدن نیستند چون اثرشان در زندگی شما باقی خواهد بود و هر بار که اتفاقی بیفتد شما را به یاد تجربه تلختان خواهد انداخت. برای روبه رو شدن با این خاطرات باید شهامت داشته باشید و تقصیر خودتان را هم در این ماجراها ببینید و دیگران را برای شکست مقصر ندانید. وقتی پذیرفتید که شما عاری از گناه و خطا نبوده اید و در حرف زدن و تصمیم گیری خودتان هم اشتباه کرده اید دیگر به اندازه گذشته رنج نخواهید کشید. باید غرور بیجای خود را بشکنید.

تمرین هفته دوم :

لباس راحت و گشاد بپوشید- چیزهایی که حواستان را ممکن است پرت کند مثل تلویزیون یا رادیو یا چراغ روشن را خاموش کنید.

یک یا دو لیوان آب ولرم بنوشید.

چهار زانو بنشینید یا دراز بکشید . چشمها را ببندید.

۱- نفس هایتان عمیق ولی آرام باشد و بین دم و بازدم به طور مساوی مکث کنید.

۲-حالا توجه را به سمت پاها بدهید و با هر نفس که می کشید آن ها را شل و ریلکس کنید. بعد از ۵ نفس پاها به طور خودکار آرام خواهند شد.

۳-حالا به شکم و سینه توجه کنید و آنها را نیز ریلکس کنید.

۴-سپس دست ها و سر خود را به همین ترتیب شل و ریلکس کنید. روی هر کدام از اندام ها هر چقدر که دوست دارید صبر کنید . مثلا دوست دارید روی دست ها بیشتر بمانید و احساس آرامش بیشتر کنید.

۵- همینطور که بدنتان شل می شود به طور خودکار سنگین تر هم می شود و بعد از ریلکس شدن تمام بدن- خواه نا خواه شما هم چندین کیلو سنگین تر خواهید بود- انگار از پایین با وزنه کشیده می شوید و با هر بار نفس کشیدن وزنه سنگین تر می شود.

۶-در همین حالت شلی و سنگینی عدد ۵ را تجسم کنید و با نفس بعد به عدد ۴ بروید- نفس بعدی عدد ۳ و نفس بعدی عدد ۲ – با رسیدن به عدد یک احساس مطبوعی از بی حس شدن ماهیچه ها و آرامش به شما دست می دهد. ماهیچه های شما در حال استراحت و در خواب عمیقی هستند و تنها مغز شماست که فعال است.

۷- حالا فرصت خوبی است برای رفتن به گذشته- تمام بدن در خواب است و شما مانده اید با خاطرات گذشته- باید به عقب برگردید هر چقدر عقب تر بهتر – تا هر جا که می توانید به یاد بیاورید – از کودکی و نوجوانی و بزرگسالی.

هر چیزی که به خاطر شما می آید به صورت تصاویر فیلم هم دیده می شود- همینطور که فیلم را نگاه می کنید به هر جا که می رسید و اتفاق بدی افتاده یا شما خجالت کشیده اید یا کنف شده اید یا شخص عزیزی را از دست داده اید – فیلم را نگه دارید و سر صبر آن را نگاه کنید- ببینید که جای خجالت ندارد چون این خود شما هستید و نه یک غریبه- اگر دوست دارید برای کسی که از دست دادید حتما گریه کنید .

وقتی هم به خاطره خنده داری می رسید باز فیلم را نگه دارید و بخندید.

خجالت نکشید و با تمام خاطرات خودتان روبه رو شوید و آنها را ببینید و هضم کنید و دفع کنید – اجازه ندهید بیشتر از این ذهن شما را اشغال کنند چون به ذهنتان برای کارهای مهمتر و بهتری نیاز دارید. وقتی خوب به همه فیلمها نگاه کردید و همه نفرت و غرور و حسادت خود را بیرون ریختید و دور انداختید از شماره ۱ تا ۵ بشمرید و به حالت اول برگردید.

چشمانتان را که باز می کنید به خود تاکید کنید که » تمام احساساتی را الان دیدم از بدن من خارج و دفع شده اند. من به آنها اجازه دادم که فرار کنند و خودم را از بند آنها آزاد کرده ام«.

در هفته دوم فقط همین یک تمرین را روزانه انجام دهید- ساعت آن مهم نیست ولی لازم است که آن را انجام دهید حتی اگر حوصله نداشتید یا چیزی ذهن شما را آزار می داد با استفاده از همین تمرین ذهنتان را آزاد کنید.

حالا می رسیم که برنامه هفته سوم

در این هفته هم باید دستورات هفته اول را ادامه دهید اما تمرین هفته دوم را لازم نیست انجام دهید!

چاکراها :

کار ما در این هفته با چاکراها است. برای کسانی که به دینی اعتقاد دارند این مسئله هضم شده است که ما به غیر از بدن فیزیکی یک بدن غیر فیزیکی یا روحی هم داریم اما برای کسانی که فلسفه دین نمی دانند هم راههای زیادی بوده است که به وجود این بدن غیر مادی پی ببرند. در دوران بسیار باستان نیز فلاسفه معتقد بودند که انسان دارای بدنی از جنس روح است که تا حدودی شبیه جسم مادی اوست.

این بدن روحی منطبق با بدن فیزیکی ما قرار دارد و همان حجم و فضا را اشغال می کند اما بعد از مرگ به ابعاد بالاتری صعود می کند در حالیکه بدن فیزیکی در زمین تجزیه می شود. به این بدن غیر مادی « جسم اتری» هم می گویند چون مانند گاز اتر بی وزن و بی رنگ است.

آنچه در بالاست در پایین نیز هست :

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

این اصطلاحی معروف در Spirituality است که نمی دانم چه نام معادل دیگری می توان در فارسی برای آن یافت به جز روحانیت .

آنچه در عالم بالا قرار دارد به شکلی در عالم پایین منعکس شده است. منظور از عالم بالا جهان یا جهان های گسترده تر و بالاتر از ماست ( بهشت یا بهشت های آسمانی )

و آنچه در زمین است با آنچه در آسمان است ارتباط دارند. یعنی هر چه در زمین است به آسمان می رود و آنچه در آسمان است به زمین می آید. و این جریان چرخه انرژی تا ابدیت ادامه دارد. انرژی روحانی یا الهی از بالا بر زمین نازل می شود و زمین را می چرخاند و گیاهان و انواع حیات را می سازد و انرژی موجود در این انواع حیات به بالا فرستاده می شود و باز به زمین باز می گردد.

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

 اگر چاکراها بسته باشند یعنی چرخش نکنند ناخالصی ها در بدن باقی می مانند.  چاکرا می تواند به خاطر مصرف مواد مخدر یا سیگار – تماشای تصاویر کثیف و هجو – شنیدن حرفهای نادرست و یا زدن حرفهای دروغ و نادرست بسته شود. البته همه چاکراها همزمان بسته نمی شوند ولی بسته شدن حتی یکی از آنها سبب تبدیل شدن انسان به هیولا می شود.

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

شکل فرضی هر چرخ چاکرا

چرخش چاکرا به دلایلی که در بالا آمد آهسته و کند می شود.در نتیجه تبادل انرژی به طور مساوی صورت نمی گیرد و در نتیجه سبب بیماریهای روحی-روانی و جسمی خواهد شد.

اورا :  هاله انرژی

اورا  یا هاله انرژی در اطراف بدن  ناشی از چرخش چاکراها است.

روش استاندارد برای فعال کردن انرژی چی

چرخش چاکرا تولید انرژی با فرکانس معینی می کند و این انرژی به صورت اورا  اطراف بدن را احاطه می کند. رنگ  اورا و ضخامت آن ارتباط مستقیم با سرعت چرخش چاکرا دارد. هر قدر چاکرا سریعتر بچرخد انرژی منفی بدن کمتر خواهد بود و هاله اورا روشنتر خواهد شد و ضخامت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد.   هاله اورا را می توان دید در صورتیکه تمرینهای مخصوصی انجام شود اما رنگ هاله بستگی به رنگ لباسی که بر تن دارید و رنگ دیوار پشت سرتان تغییر می کند و نمی تواند رنگ صحیحی را به شما بدهد.

نحوه نفس کشیدن:

از اینجا به بعد باید هوشیار بود و از طریق بینی نفس کشید نه با دهان. چون نفس کشیدن از بینی چاکرا را باز می کند و هاله را بزرگتر می کند. نفس کشیدن تنها ارتباط بدن فیزیکی ما با دنیای نامرئی است چون با هر نفس نیروی حیات را از جهان به داخل می کشیم که در علم به آن اکسیژن می گویند اما در اصل این اکسیژن تنها نیست که حیات می بخشد بلکه نیرویی است که انرژی را وارد بدن می کند.

تمرین هفته سوم و آخر :

بنشینید و چشم ها را ببندید. زبان را به پشت دندان های ردیف بالا بچسبانید ( به منظور حفظ انرژی  )

با انگشت وسطی خود سوراخ بینی سمت چپ را ببندید و از سوراخ سمت راست نفس بکشید( طول دم باید ۳ ثانیه باشد). نفستان را چهار ثانیه نگه دارید و از سوارخ سمت چپ بینی آن را بیرون دهید(طول بازدم باید ۳ ثانیه باشد)

بعد سوارخ سمت راست بینی را با انگشت شست ببندید و از سمت چپ نفس بکشید و چهار ثانیه نگه دارید و بعد از سوراخ سمت راست بیرون دهید.

این کار را ۱۰ دقیقه باید ادامه دهید. می توانید به مرور طول دم و بازدم را از ۳ ثانیه به ۶ ثانیه افزایش دهید و نفستان را هم به جای ۴ ثانیه تا ۱۶ ثانیه نگه دارید.

بعد از ۱۰ دقیقه هاله انرژی تمیز شده و چاکراها هم فعالتر شده اند.

========این تمرین را نیز هر روز به مدت یک هفته ادامه دهید تا سپس به کنترل کردن انرژی چی بپردارید.============

مطالب مرتبط

۷۲ دیدگاه‌

 1. curiousrain گفت:

  من در مورد انرژی و چاکرا می دونستم. ولی الان دارم میفهمم که از چی هم استفاده کردم. می دونستم که متمرکز کردن انرژی کار میکنه و باطری ها رو از این روش دوباره شارژ میکنم. اینطور که تصور میکنم تو کهکشانم و انرژی بیکران وارد وجودم میشهمتمرکز شده و به سمت دست و ساعتی که توشه میره. بعد تبدیل به قطب مثبت و منفی میشه!!

 2. Mehdi گفت:

  سلام استاد میگم بااستفاده از انرژی چی میتوان اشیاع سنگین هم جابه جا کرد؟

 3. محمد گفت:

  با سلام
  من حدود ۱۵سال پیش دماغم تو کشتی شکسته و سوراخ سمت راست بینیم کاملا گرفته.میخواستم بدونم این مسئله تو زندگیم تاثیر داره؟
  مثلا عصبانیت یا بسته شدن چاکراها

 4. مسعود گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر…
  امکانش هست خصوصی باهاتون صحبت کنم

 5. منصور گفت:

  باسلام وخسته نباشید .واقعا از مطالب خوبتون استفاده کردم و بهرها بردم. ممنون ازلطف بی دریغ جنابعالی

 6. Yh گفت:

  باعرض سلام واحترام باتوجه به اینکه من تحقیقات زیادی در مورد انرژی چی و هیپنوتیزم وچاکراها و… انجام دادم
  در یک زمانی من یک بیمار روانی بودم که تحت سخت ترین شرایط روحی بودم در آن زمان که زیر نظر پزشک بودم درست یادم که اگر فقط ۳یا چند روز این تمرینات رو انجام میدادم اتفاقات ناگواری پیش می آمد از جمله حظور استاد چه در بیداری وچه در خواب واینرو هم میدونستم که اگر ادامه دهم دیگه نمیتونم ازش خارج بشم چون با عذاب اللهی در بر بودم ولی الان که بیماری روانی ام خوب شده ودیگه احتیاجی به پزشک ندارم کار
  برام خیلی سخت تر شده والان شده که ۳هفته تمرین کردم ولی چیزی برام اتفاق نیفتاده البته هربار که تمرین میکنم به صورت نا خداگاه باید طبق شیوه جدیدی تمرین کنم به دور از این الان متوجه شدم که بیماران روحی وروانی خیلی راحت تراز من وشما میتونند این انرژی رو در خودشون فعال کنند ومن پیشنهادم به شما اینه که اگر بیمار روانی دارید این درس رو به شیوه علاقه مندی به او یاد دهید شک نکنید اگر او اراده کند خیلی راحت عالم خواهد شد.در پس این تمرینات من هیپنوتیزم رو هم پیشنهاد میکنم .چون این باسه منو شما بهتره

 7. جوادخلیل زاده گفت:

  راستش من از خانواد هستم که نمیتونم این وقتهارو واون کارارو بکنم ازطرفی از ارزوشو دارم تکلیف من چیه

 8. اردشیر گفت:

  با سلام خدمت شما عزیزان
  هرچند مطلبم شاید اصلا ربطی به نیروی درونی بدن یا همون(چی)نداشته باشه ولی تجربه کردنش ارزششو داره
  حدود ۱۰ سال پیش تمرین های رو برای پرواز روح انجام دادم که موفق بود، ولی الان خیلی وقته دیگه نمیتونم اگه کسی از دوستان تجربیاتی داره بگه که واقعا شیرین و واقعا غیر باوره ولی واقعیه چون شنیدن این تجربیات خیلی در دیگران انگیزه ایجاد میکنه فقط یه دیوار وجود داره که باعث میشه سد راه قرار بگیره اونم شک کردنه
  ممنون

  • aryan گفت:

   بعد از مدت به صورت غیر قابل کنترل با موجودات وهم مانند ارتباط برقرار میشه که میتونن حواس ششگانه شمارو به طرز باور نکردنی وصد البته ازار دهنده تقویت کنن هیچ دکتریم نمیتونه درمانتون کنه من ۲۲ سالمه یک پنجم موهام از فشار روانی سفید شده بدن ما برای این نوع ارتباطات خلق نشده بیخیال این چیزا بشید و ریلکس زندگی کنید

  • وحید گفت:

   مگه روح وجود داره که پروازش بدی

 9. Ell گفت:

  سلام ، استاد یه سوال داشتم! این انرژی چی و تقویتش در درون ، آیا باعث جذب موقعیتهای خوب و تغییر مدار و تغییر فرکانس افراد میشه؟! یا به اصطلاح همون جذابیت درونی که باعث میشه افراد در سطح انرژی بالاتر قرار بگیرن با موقعیتهای بهتر و افراد بهتر، آیا با تقویت همین انرژی هست؟

 10. morse گفت:

  سلام خیلی ممنون از مطلب.
  راستش اصلا توقع نداشتم در وبسایت خبری مطلب به این خوبی در مورد این مسایل پیدا کنم.آموزش فعال کردن انرژی کندالینی هم لطفا قرار بدید.
  باز هم ممنون.

 11. رسول گفت:

  من میترسم این کارو بکنم از مریزی روحی روانی در نیام چون روی مغز خیلی فشار میاره

 12. احسان گفت:

  کلاس اموزشی دارین ؟ خیلی دوست دارم خصوصی صحبت کنم

  • Lida گفت:

   سلام من ١۶ سال پیش به صورت نا آگاه و بدون اینکه از خطرات کاری که میکنم آگاه باشم کارهایی کردم که کندالینی رو بیدار کردم اوایل نمیدونستم چیه فکر میکردم جن زده شدم تمام ایران رو پیش همه رفتم ولی نتیجه ایی نداد تا امشب فهمیدم مشکلم چیه حالا میخوام این کندالینی رو غیر فعال کنم خواهش میکنم بگید چه کار کنم

   • آزادمهر گفت:

    تنها راه حل اینه که فعال سازی کندالینی رو کامل کنید چون تمام رنج شما بخاطر بیداری غیر اصولی و البته نصفه کاره اونه

 13. سلام گفت:

  سلام ممنون بابت این مطلب تون من با تمرکز و تمرین در عرض پنج روز توانستم کمی از انرژی چی رو فعال کنم با تشکر

 14. محمد گفت:

  سلام مرسی از مطلب خوبتون استاد بزرگ میخواستم بدونم ایا در هفته دوم و سوم هم نیاز هست ک دو بار در روز دوش گرفت یا فقط همون هفته اول کافیه ممنون میشه اگه پاسخ بدین

  • مجید گفت:

   باسلام.
   وجود ماده با زمان معنی پیدا میکنه. اگر سرعت جسمی بیش از حد بشه و از جلوی شما عبور کنه، شما اصلا متوجه عبور اون نخواهید شد. دانشمندان زیادی از جمله انشتین روی این مدل ها کار کردن. ما انسانها همه مسافر زمان رو به جلو هستیم و همین باعث شده که روی کره زمین با بعد مادی خلق بشیم. و اکثر از بعد روحانی و معنوی خود غافل هستیم. اما وارد شد به این قضیه باعث میشه ما به جهان موازی پا بذاریم که پر از موجودات غیر مادی هست که ذات ما در حال حاضر ظرفیت پذیرش اونارو نداره و زندگیمون سخت میشه. سالهاست که اسرائیل داره زیر معبد سلیمان حفاری میکنه چون اونجا یکی از دربهای ورود موجود غیرمادی به زمین هست که در اختیار حضرت سلیمان بوده. خلاصه دوستان عزیزم اصلا به این مقوله وارد نشوید چون ما انسانها طبق قران مجید برای ماموریت دیگری خلق شدیم. اون هم ذکر و ستایش خداوند یگانه و مطیع دستورات او بودن. یعنی اگر نفس خودمونو تهذیب کنیم و ستایش خداوند انجام بدیم، خداوند هم چشمه هایی از علمشو به ماده میده.
   مثلا بنده خودم مدتی در جوانی هرگز نماز شبم ترک نمیشد و نماز یومیه هم اول وقت میخوندم که بعداز مدتی تونستم صحنه هایی رو ببینم که چند دقیقه بعد واقعی اتفاق می افتاد. یا میتوانستم حضور شیطان رو اطراف خودم و هنگام وسوسه کردنم کاملا حس کنم و بایک اعوذو به الله گفتن از خودم دورش کنم که صدای رفتنش رو هم شنیدم. این تجربیات من عین واقعیت هست. پس توصیه میکنم فقط به زندگی عادی و ذکر خداوند بپردازید که خودش بهتون نیرو رو میده.
   البته به نام الله از نیروهای فرازمینی هم انرژی گرفته ام. ولی خب باید اونهارو با نام الله صدا کنید.

   • Harry گفت:

    یعنی بگیم پروردگار جواب نمیده ؟الله فقط؟ دوستان من کامل لمس نیروی چی رو تو دو روز پیدا کردم امسال اولین سالیه که جای قران حافظ سر هفت سین بود من هیات میرفتم ولی دیگه پشت گوشمو دیدم اون کارا رو ببینم و برم و از روزی که دین از زندگیم انداختم بیرون احساس ازادی و راحتی عجیبی دارم . یعنی فکر گذشته شرمندم میکته چه احمقی بودم چقدر ادم میتونه کودن باشه دنبال دین بره دیر فهمیدم ولی فهمیدم الان ازاد و راحتم

   • محمد گفت:

    متاسفانه وقتی تو دین بودی کودن و احساسی بودی و حالا هم که از دین خارج شدی یه کودن بی احساسی….بنده تحقیق و بررسی بسیار تو دین داشتم و شگفتیای علمی و عجیبی در اسلام شیعی دیدم و الآن به قطعیت تمام میگم شما یک احمق هستی دوست عزیز نه به معنی فحش بلکه به معنی کسی که از بهشت خارج شده و ندانسته و از حماقت از اونجا بد میگه…..گرچه الآن احساس آزادی میکنی ولی آبی که از رود آزاد شود بزودی بخار خواهد شد…یا محدودیت رود و به سرانجام به دریا ریختن یا بخار شدن و به زمین ریختن….متاسفانه با تجربه‌ای که بنده در تحقیقاتم کسب کردم ادعای بی دین ها از آزادی دقیقاً مثل این هست که کسی ادعا کند علم مسخره است و واقعیت ندارد و این را هم با باکلاسی بگوید….تنها جواب نگاه عاقل اندر سفیه است…وسلام

   • Arman گفت:

    به نام خداوند بخشنده.دوست عزیز میتونم باتون خصوصی صحبت کنم.من هم مثل شما تصویری میبینم و یک مدت بعد دقیقا همون صحنه در واقعیت برام اتفاق میفته.من بچگیم نماز میخوندم و این صحنه هارو میدیدم ولی نمازمو ترک کردم دیگه اتفاق نیفتاد ولی الان که به سن تکلیف رسیدم دوباره نماز شروع کردم ولی اینبار نه تنها این صحنه هارو میبینم بلکه هنگام تصمیم گیری بین دو چیز حضور کسی رو اطرافم حس میکنم ایمیلم aramina1616@gmail.com هست لطفا لطفا لطفا بام ارتباط برقرار کنید.

   • nay گفت:

    یه سوال شماره تماس دارید سوال خصوصی ازتون بپرسم

  • امیر عباس گفت:

   بله باید در هفته دوم وسوم هم دوش گرفت

 15. بهرام رنجبر گفت:

  سلام . با تشکر از مطلب خوبتون .آیا هفته سوم تمرینات هفته اول و دوم را همزمان ادامه بدیم یا نیازی نیست؟

 16. aryan گفت:

  من از طریق یک ایگو احساس شیش گانم کاملا غیر عادی و غیر قابل تحمل شده میخوام چاکراهامو ببندم یا هرکاری که حواسمو به قدرت عادی برگردونه راهی هست؟

  • A گفت:

   میگن که چاکراها میتونن راهی واسه دریافت انرژی های مثبت کائنات یا حتی انرژی شیطانی باشن.
   چه کاری باید بکنیم تا انرژی های منفی رو سمت خودمون جذب نکنیم؟
   و یه سوال دیگه:
   چجوری باید بفهمیم که به چه سطحی از انرژی چی رسیدیم آیا روشی برای آزمودن وجود داره؟

 17. Payam گفت:

  مدیر ایا این انرژی درونی و انرژی چی به روی درس هم تاثیر داره؟!

 18. امیر گفت:

  سلام استاد خواستم بدونم که بعد از این سه هفته بعد از تمرین اخر انرژی چی مون فعال میشه؟؟

 19. مسلم سیاه منصوری گفت:

  سلام استاد چطور متوجه بشیم انرژی چی فعال شده

 20. تج گفت:

  مطلب جالبی بود تا حالا راجب انرژی چی نشنیده بودم

 21. مهدی گفت:

  سلام . دیدم نور های روشن و درخشنده یه خورده نزدیک به نیلی هست چیه؟ آیا چشم سوم هست؟ من مدتی این نور ها رو به صورت لکه میبینم که بعد از چند لحظه کم کم محو میشن
  میخوام بدونم چیه
  چندین بارم از کنار بعضیا در شدم چیز هایی ازشون در ذهنم شکل گرفته که درست از آب در اومده
  نمیدونم چی هست ممنونتون میشم علت رو بگید بهم

 22. Amirreza گفت:

  سلام بر شما استاد عزیز من یک سوال داشتم در رابطه با گرفتگی بینی بر اثر سینوزیت،من الان همیشه یکی از بینی هام ممکنه به نوع نشسته ام یکیش بگیره به هرحال یکی هر وقت بخوام اینوری بخوابم اون یکی میگیره و اینوری بخوابم اینوری میگیره برای همین از گرفتن بیتی و نفس کشیدن نمیتونم اینکارو بکنم،و یک سوال دیگر میتوانم به جای همه اینها فقط چاکرهامو باز کنم و البته تا حدودی خیلی از چاک هام باز هستش و انرژی ها رو خیلی خوب حس میکنم البته تا وقتی که سخنان زشت نشنوم حالم خیلی بهتر میشود بهتر میتوانم انرژی اطرافم را حس کنم ولی با توجه به شرایط اصلا بهش دقت نکرده بودم دیگر از همین الان به بعد میخواهم که از کسانی که اینگونه هستند دوری کنم،،،،
  چندین سوال دیگر دارم در رابطه با طی الارض و یا رفتن به بعد پنجم من تا حالا تجربه سفر داشته ام ولی راهش را نمیدانم ولی یک بار به طور اتفاقی به بعد پنجم رفتم،و حتی یک بار به گذشته سفر کردم و خودم را حس کردم و دیدم،،،
  ولی به هر حال خوشحال میشم بهم در تلگرام پیام بدین کمی از اطلاعاتتان استفاده کنم…
  ایدی تلگرام
  @A2048A

 23. رامین چواری گفت:

  دوستان عزیز، تمام عواملی که از طریق خداوند به ما الهام شده بخاطر همین کاره و هدف ما از زندگی خوردن و خوابیدن و شهوت نیست. کشور ژاپن بیشتر به این موضوع تمرکز دارن چون همه جانبه در دستور کار و زندگی قرار میدن. بخاطر همین آرامش دارن. این مطالب را که استاد میگه و آموزش میده جدی بگیرید و تمرینات خودتون رو شروع کنید تا از زندگی واقعی لذت ببرید. تمرین کنید و چاکراه های خودتون را باز کنید تا لذت واقعی رو حس کنید و به آرامش برسید و آنگاه خود تو میتونی خدای خودت باشی. باتشکر از استاد عزیز که برامون وقت میزارن.

 24. منتقد گفت:

  اینا همش خرافاته و متاسفم براتون برای نشر این اکاذیب و نه تنها این مقاله بلکه مقاله های دیگه ای هم همین طور بودن

 25. محمد گفت:

  شما گوه خوردید این چیزا علکیه همتونو گول میزنن

 26. جواد گفت:

  من لحظه ای دیدگاهان دوستان رودیدم ولازم دونستم
  به دلیل هموطنی ویه مسلمان عرض کنم
  برای اون دسته دوستان که بد،دهن هستن نکته ای بگم
  وقتی منفی بودنتون رواثبات میکنید بارفتارتون
  پس معلومه قبولش براتون سخته
  وبعثی باشما ندارم
  ولی برای دوستان مثبت اندیشم
  واقعا درسته
  وقدرت ماورایی وجوددارد،ومیشود از اون بهره مندشد
  دست ازکوشش برندارید
  اطمینان داشته باشید حتما دریافت خواهید کرد.
  بخواهیدتابه شما داده شود

 27. نجمه گفت:

  سلام من بچگی شادی نداشتم و همش پدرمادرمو خصوصا مادرمو مقصر میدونم.اینکه گفتید تمام اون خاطرات رو مجسم کنید و همه رو پاک کنید من حس میکنم اگه چندین بار اینکارو کنم دوباره اونا زنده میشن و حالمو بهم میریزن.اصلا حاضر نیستم بهشون فک کنم.چون خیلی بیشتر از اون افراد که میان تو ذهنم متنفر میشم.اما دلم میخواد این تکنیک ها رو ب کار ببرم.منو راهنمایی کنید لطفا.

 28. Abolfazl گفت:

  من عاشق نیروی چی هستم و باورش هم دارم خواهش میکنم ازتون لطف کنید جواب رو به ایمیلم پست کنید ایا بعد از تسلط به نیروی چی باز باید تمرینات چی را انجام دهیم اگه جواب بدین نوکرتونم. ممنون

 29. Ali گفت:

  سلام
  من دارم تمریناتو انجام میدم یه سوال دارم
  سایت های زیادی در مورد انرژی چی هست هر کدوم هم راه های مختلفی رو گفته الان از کجا بدونیم کدوم درست؟

 30. Ali گفت:

  سلام
  من دارم تمریناتو انجام میدم یه سوال دارم
  سایت های زیادی در مورد انرژی چی هست هر کدوم هم راه های مختلفی رو گفته الان از کجا بدونیم کدوم درست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Ali گفت:

   استاد تورو خدا
   چیزای دیگه ای هم که بلدید یاد بدید به ما

   • Behrouz گفت:

    درود.برای بهتر شدن و باز شدن دید درونی و دستیابی به نادیدنیها و روشن بین شدن راههای زیادی وجود داره من در زمینه تای چی زیاد کار نکردم اما با اسفاده از تمرینات درست میشه راه صد ساله رو در مدت کوتاهتری طی کرد من به مدت سی و یک سال تمرین کردم تمریناتم منظم نبود بجایش هر وقت که از لحاظ ذهنی آماده بودم شروع به تمرین میکردم اولین تمرینم را در ده سالگی شروع کردم بدون معلم اون تمرین از این قرار بود چهار زانو مینشستم و دستهایم را روی زانویم میگذاشتم و چشمهایم را میبستم و بعد از چند دقیقه نفس کشیدن عمیق با تمرکز فکر تمام بدن و ذهنم آرام میشد بعد تمرین اصلی رو شروع میکردم در ذهنم تونلی از جلوی بینی ام ایجاد میکردم و این تونل باریک را گسترش میدادم تا از کره زمین خارج شود و در خارج از کره زمین آن را به دور کره زمین گسترش میدادم وقتی این کار تمام میشد انرژی که از مرکز کهکشان راه شیری می آمد و بصورت جرقه های ریز و طلایی بود را به درون تونلی که تا بینی ام کشیده بودم میکشاندم و صبر میکردم تا آن تونل پر از این انرژی ستاره مانند میشد و بعد آن را با تنفس آرام و عمیق به درون ریه هایم میفرستادم این انرژی داخل ریه میشد و از دیواره ریه جذب بدنم میشد و با ذهن اون انرژی رو در تمام نقاط بدنم پخش میکردم تا جاییکه احساس میکردم از بدنم فوران میکنه سپس مقدار اضافی اون انرژی رو به کیسه ای که در پایین ناف قرار داره و در زیر شبکه خورشیدی است میفرستادم البته اول با ذهن اون کیسه رو باز میکردم و انرژی زیادی رو به اونجا میفرستادم تا موقعی که احساس میکردم برای اون روز کافیه و بعد با ذهن اون کیسه رو میبستم و چشمهایم رو باز میکردم و به تمرین خاتمه میدادم هنوز هم این تمرین رو انجام میدم یک بار در موقع تمرین که انرژی رو به درون ریه هام فرستادم ناگهان تنفسم قطع شد و من به درون ریه ام فرو رفتم خیلی واضح دیواره داخلی ریه ام رو میدیدم که آرام و راحت و بدون حرکت ایستاده است و جرقه های زرد رنگ و ریز انرژی چطور از دیواره ریه عبور میکنند در اون لحظه احتیاجی به نفس کشیدن نداشتم حتی به زور سعی کردم مقداری اکسیژن وارد بدنم کنم اما اکسیژن تا گلویم بیشتر پیش نمیرفت و پس زده میشد این وضع چندین دقیقه ادامه داشت متوجه شدم بدون اکسیژن هم میشه زندگی کرد این تمرین تاثیر زیادی در زندگیم داشت و نادیدنیهای زیادی رو دیدم تمرین خروج ارادی روح از بدن رو هم انجام دادم که در اولین جلسه موفق شدم در اونجا هم چند دقیقه قبل از شروع برون فکنی همون جرقه های ریز انرژی رو دیدم تمرین دیگری که انجام دادم تاثیر زیادی داشت تمرکز چشم بر دایره های تو در تو بود که تا نیم ساعت بدون پلک زدن انجامش میدادم و تاثیر زیادی در پیشرفتم داشت و به این نتیجه رسیدم که غیر ممکن در این دنیا وجود نداره…چیزی که در این بین زیاد تاثیر داشت این بود که با فکر خوب و مثبت شروع به این کار کردم و هیچوقت نخواستم که از توانایی هام در راه منفی استفاده کنم و با نیت خوب شروع کردم پیشگویی یکی از چیزهایی بود که بهش رسیدم فکر خوانی هم جایزه دیگری بود که دریافت کردم نیروهای منفی به مدت بیست و هفت روز برای پیوستن به اونها با من کل کل کردن و وعده و وعیدهای رویایی دادند اما دست از پا درازتر برگشتند تکیه گاهم خدا بود و قدرت اصلی رو فقط اون میدیدم پشتم به خدا گرم بود این راز موفقیت من بود…

  • Hana12345 گفت:

   روش های مختلفی داره، تنها راه مطمعن شدن واعتماد کردن به هرچیزی مطالعه ی زیاد راجع به اون موضوع هست، موفق باشید

 31. Ali گفت:

  سلام
  من دارم تمریناتو انجام میدم یه سوال دارم
  سایت های زیادی در مورد انرژی چی هست هر کدوم هم راه های مختلفی رو گفته الان از کجا بدونیم کدوم درست؟؟؟؟؟؟؟؟؟………….

 32. حسن گفت:

  استاد من ۱۳ سالمه میتونم انرژی چی رو فعال کنم؟

 33. amir artin گفت:

  سلام استاد من الان هنوز سه هفترو شروع نکردم میخوام بدونم این روش واقهی است و اگر واقعی است با این نیرو چکار هایی میتوان انجام داد

 34. امیر عباس گفت:

  سلام استاد میگم میشه این انرژی چی رو نشون بقییه داد?

 35. امیر عباس گفت:

  سلام استاد من سه هفته رو انجام دادم الان باید چیکار کنم؟

 36. حجت گفت:

  سلام خدمت همه دوستان
  دوستان عزیزی که خودشونو مسلمان میدونن توجه داشته باشند اینجا چند تا سوال پیش میاد در مورد اینجور مسائل
  اول اینکه چرا در قرآن یا حدیث به این انرژی های درونی و کائنات اشاره نشده
  آیا خدا و پیامبرش از وجود چنین انرژیهایی خبر نداشتند ؟نعوذبالله
  یا اینکه نخواستند مردم به این مطالب پی ببرند آیا در راهنمایی انسان به سوی کمال و خوشیختی خساست به خرج دادند لعنت خدا بر شیطان رجیم
  اگر کمی تفکر کنید می بینید که این جور مسائل ربطی به اسلام ندارند و کاملا شیطانی هستند و اون انرژی هم که بعضی از دوستان در موردش صحبت میکنند از طرف شیطان هست تا فرد مورد نظر را مجاب کنه که داره روش درستی رو انجام میده شیطان همینطوری انسان رو گول میزنه مستقیم نمیاد بگه من شیطانم از من پیروی کن بلکه بتدریج و خیلی نامحسوس انسان رو به طرف خودش جلب میکنه طوری که انسان فکر میکنه این انتخاب خودش بوده در حالی که از شیطان پیروی میکرده
  و علت اینکه موجودات و چیزهایی می بینید که در حالت عادی نمیدیدید اینه که با دست خودتون راه ورود شیاطین رو به زندگی خودتون باز کردید
  باز کردن چاکراه به معنی باز کردن راه شیاطین هست
  حواستون باشه
  اگر دنبال کسب انرژی هستیدسعی کنید دائم الوضو باشید
  ذکر های الهی بگید
  نماز بخونید و نماز شب بخونید
  ترک گناه و انجام واجبات داشته باشید
  و هر حس منفی مانند حسادت کینه دورویی خشم و غیره رو دور بریزید و همه انسانها و کسانی که در حق شما بدی کردند رو ببخشید
  و معجزه الهی رو در زندگیتون مشاهده کنید
  با تشکر

 37. حجت گفت:

  سلام خدمت همه دوستان
  دوستان عزیزی که خودشونو مسلمان میدونن توجه داشته باشند اینجا چند تا سوال پیش میاد در مورد اینجور مسائل
  اول اینکه چرا در قرآن یا حدیث به این انرژی های درونی و کائنات اشاره نشده
  آیا خدا و پیامبرش از وجود چنین انرژیهایی خبر نداشتند ؟نعوذبالله
  یا اینکه نخواستند مردم به این مطالب پی ببرند آیا در راهنمایی انسان به سوی کمال و خوشیختی خساست به خرج دادند لعنت خدا بر شیطان رجیم
  اگر کمی تفکر کنید می بینید که این جور مسائل ربطی به اسلام ندارند و کاملا شیطانی هستند و اون انرژی هم که بعضی از دوستان در موردش صحبت میکنند از طرف شیطان هست تا فرد مورد نظر را مجاب کنه که داره روش درستی رو انجام میده شیطان همینطوری انسان رو گول میزنه مستقیم نمیاد بگه من شیطانم از من پیروی کن بلکه بتدریج و خیلی نامحسوس انسان رو به طرف خودش جلب میکنه طوری که انسان فکر میکنه این انتخاب خودش بوده در حالی که از شیطان پیروی میکرده
  و علت اینکه موجودات و چیزهایی می بینید که در حالت عادی نمیدیدید اینه که با دست خودتون راه ورود شیاطین رو به زندگی خودتون باز کردید
  لا حول ولا قوه الا بالله
  هیچ حرکت و نیرویی نیست مگر از سوی خدا

  باز کردن چاکراه به معنی باز کردن راه شیاطین هست
  حواستون باشه
  اگر دنبال کسب انرژی هستیدسعی کنید دائم الوضو باشید
  ذکر های الهی بگید
  نماز بخونید و نماز شب بخونید
  ترک گناه و انجام واجبات داشته باشید
  و هر حس منفی مانند حسادت کینه دورویی خشم و غیره رو دور بریزید و همه انسانها و کسانی که در حق شما بدی کردند رو ببخشید
  و معجزه الهی رو در زندگیتون مشاهده کنید
  با تشکر

 38. Abbas گفت:

  اونایی که میگن باز کردن چاکرا به معنی ورود شیطان هست یکم تحقیق کنن بد نیست، بچه ایه به دنیا میاد میدونید واسه چی پشت کمرش میزنن؟؟؟
  واسه اینکه چاکرای ۱ باز بشه و نوزادی که چاکرای اولش باز نمیشه مرده محسوب میشه.
  چاکرا ها برای درک جهان هستی هست که توی قرآن هم بهش اشاره شده باید جهان رو درک کرد.
  حتی توی کلاس های یوگا و مدیتیشن چاکرا ها رو باز میکنن
  شما چطور میگی راه ورود شیاطانه؟

 39. Behrouz گفت:

  درود.برای بهتر شدن و باز شدن دید درونی و دستیابی به نادیدنیها و روشن بین شدن راههای زیادی وجود داره من در زمینه تای چی زیاد کار نکردم اما با اسفاده از تمرینات درست میشه راه صد ساله رو در مدت کوتاهتری طی کرد من به مدت سی و یک سال تمرین کردم تمریناتم منظم نبود بجایش هر وقت که از لحاظ ذهنی آماده بودم شروع به تمرین میکردم اولین تمرینم را در ده سالگی شروع کردم بدون معلم اون تمرین از این قرار بود چهار زانو مینشستم و دستهایم را روی زانویم میگذاشتم و چشمهایم را میبستم و بعد از چند دقیقه نفس کشیدن عمیق با تمرکز فکر تمام بدن و ذهنم آرام میشد بعد تمرین اصلی رو شروع میکردم در ذهنم تونلی از جلوی بینی ام ایجاد میکردم و این تونل باریک را گسترش میدادم تا از کره زمین خارج شود و در خارج از کره زمین آن را به دور کره زمین گسترش میدادم وقتی این کار تمام میشد انرژی که از مرکز کهکشان راه شیری می آمد و بصورت جرقه های ریز و طلایی بود را به درون تونلی که تا بینی ام کشیده بودم میکشاندم و صبر میکردم تا آن تونل پر از این انرژی ستاره مانند میشد و بعد آن را با تنفس آرام و عمیق به درون ریه هایم میفرستادم این انرژی داخل ریه میشد و از دیواره ریه جذب بدنم میشد و با ذهن اون انرژی رو در تمام نقاط بدنم پخش میکردم تا جاییکه احساس میکردم از بدنم فوران میکنه سپس مقدار اضافی اون انرژی رو به کیسه ای که در پایین ناف قرار داره و در زیر شبکه خورشیدی است میفرستادم البته اول با ذهن اون کیسه رو باز میکردم و انرژی زیادی رو به اونجا میفرستادم تا موقعی که احساس میکردم برای اون روز کافیه و بعد با ذهن اون کیسه رو میبستم و چشمهایم رو باز میکردم و به تمرین خاتمه میدادم هنوز هم این تمرین رو انجام میدم یک بار در موقع تمرین که انرژی رو به درون ریه هام فرستادم ناگهان تنفسم قطع شد و من به درون ریه ام فرو رفتم خیلی واضح دیواره داخلی ریه ام رو میدیدم که آرام و راحت و بدون حرکت ایستاده است و جرقه های زرد رنگ و ریز انرژی چطور از دیواره ریه عبور میکنند در اون لحظه احتیاجی به نفس کشیدن نداشتم حتی به زور سعی کردم مقداری اکسیژن وارد بدنم کنم اما اکسیژن تا گلویم بیشتر پیش نمیرفت و پس زده میشد این وضع چندین دقیقه ادامه داشت متوجه شدم بدون اکسیژن هم میشه زندگی کرد این تمرین تاثیر زیادی در زندگیم داشت و نادیدنیهای زیادی رو دیدم تمرین خروج ارادی روح از بدن رو هم انجام دادم که در اولین جلسه موفق شدم در اونجا هم چند دقیقه قبل از شروع برون فکنی همون جرقه های ریز انرژی رو دیدم تمرین دیگری که انجام دادم تاثیر زیادی داشت تمرکز چشم بر دایره های تو در تو بود که تا نیم ساعت بدون پلک زدن انجامش میدادم و تاثیر زیادی در پیشرفتم داشت و به این نتیجه رسیدم که غیر ممکن در این دنیا وجود نداره…چیزی که در این بین زیاد تاثیر داشت این بود که با فکر خوب و مثبت شروع به این کار کردم و هیچوقت نخواستم که از توانایی هام در راه منفی استفاده کنم و با نیت خوب شروع کردم پیشگویی یکی از چیزهایی بود که بهش رسیدم فکر خوانی هم جایزه دیگری بود که دریافت کردم نیروهای منفی به مدت بیست و هفت روز برای پیوستن به اونها با من کل کل کردن و وعده و وعیدهای رویایی دادند اما دست از پا درازتر برگشتند تکیه گاهم خدا بود و قدرت اصلی رو فقط اون میدیدم پشتم به خدا گرم بود این راز موفقیت من بود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud