شهود و قانون جذب

قانون جذب

قانون جذب

شهود و قانون جذب ؟ چه کارهایی باید انجام دهید تا خود را به خاطر عدم پیروی از الهام درونی سرزنش نکنیم؟

آیا تا به حال ایده ای داشته اید، اما بعد به آن عمل نکرده اید و بعد دریافتید که ایده درست و عالی بوده، اما بعد از اینکه آن ایده را انجام ندادید، خود را سرزنش کردید.

و تو شاید با خودت بگی، چرا این کار را با خودم میکنم ؟!!!

در آگاهی امروز، من قصد دارم به شما بیاموزم که چطور فرصت های بزرگی را که ممکن است به شما روی بیاد را به دلیل ترس، تردید، نگرانی یا مواردی از این قبیل، از دست ندهید و عدم شانس را متوقف کنید.

چگونه قوه شهود را گسترش دهیم و آن را در قانون جذب استفاده کنیم؟

شهود و قانون جذب ارتباط تنگاتنگی باهم دارند. این احساس درونی در مورد چیزی به شما دست میده و به نوعی احساس درستی هست. قانون جذب همیشه در همه حال کار میکند و با توجه به افکاری که شما در جهان دارید، افراد و موقعیت هایی را در سطح ارتعاشی مشابه شما جذب میکند.

در یک سطح بسیار ساده اکه بخوام توضیح بدم، شما در یک زمان شلوغ از روز به مرکز خرید می روید و نیاز به یک مکان برای پارک خودرو خود دارید. شما به محل پارک نزدیک درب ورودی فکر میکنید. شما این تصویر را به وضوح در ذهن خود می بینید و به نوعی هنگام ورود به پارکینگ مجبور می شوید از یک ردیف خاص عبور کنید. درست در همین لحظه، خانمی سوار اتومبیل خود میشود و به آرامی پارکینگ را ترک میکند و اکنون شما فضای آزاد برای پارک خودرو را دارید و نیاز نیست از ورودی فروشگاه خیلی دور بشید!

آیا این تصادفی بوده یا کار کائنات بوده ؟

اتفاقات کوچکی مثل این، یک نشانه مطمئن هستند که جهان چیزی را که شما درخواست میکنید، تحویل میدهد. متاسفانه بسیاری از مردم به افکار خود توجه نمیکنند. آنها در ارتعاش منفی قرار دارند، همیشه انتظار بدترین چیزها را دارند. حتی با وجود اینکه شما ممکن است آگاهانه به این موضوع فکر نکنید که، تصاحب این شغل غیر ممکن است و یا بدست آوردن خانه ای که می خواهید، سخت است. ذهن نیمه هشیار شما پر از شک و تردید است. حتی اگر شما سعی کنید که مثبت فکر کنید، ولی میزان ارتعاش شما هنوز در سطح پایینی برای جذب خواسته قرار دارد.

چگونه قوه شهود برتر خود را بیدار کنیم ؟

جدا شدن از شرایط و باورهای منفی کودکی دشوار است. اگر والدین یا معلمان اعتقادات منفی را در ما بوجود بیاورند، حتی اگر فقط از روی عشق و علاقه به شما در ذهنتان کاشته باشند، رهایی از آنها بسیار دشوار است.

اما اگر بتوانید از این شرایط به ظاهر منفی عبور کنید، فرصت های جدیدی برای شما بوجود میاد. در ابتدا فکر خواهید کرد که اینها باید تصادفی باشند، اما هرچه بیشتر پیش میروید، چیزهای خوب بیشتری برایتان پیش می آید، می فهمید که همه این اتفاقات نتیجه یک ذهنیت مثبت هستند.

شهود چیست ؟

برخی افراد تصور می کنند که شهود، حس ششم است، که در بعضی موارد ممکن است درست باشد، اما بیشتر اوقات، اتفاقات روزمره ما، نتیجه ذهن ناخودآگاه ماست، که ما خواسته هایمان را با تجسم خلاق و ارتعاش مثبت درخواست میکنیم.

شهودی بودن یعنی چه ؟

اگر این باور که شما کاری را میتوانید انجام دهید به اندازه کافی قوی باشد و تمایل به داشتن آن نیز قدرتمند باشد، چیزی کاملا شگفت انگیز اتفاق خواهد افتاد. فرصت ها شروع به ظاهر شدن میکنند. ممکن است این فرصت ها واضح نباشند، اما شما به سمت چیزهای ویژه ای کشیده خواهید شد. احساس میکنید، که باید مسیر خاصی را دنبال کنید.

حتی اگر کاملا شانسی به نظر برسه، بستگی به شما داره که، اقدام کنید. اگر از این فرصت استفاده کنید، تا زمانی که این میل و اشتیاق سوزان هنوز وجود داشته باشد، بقیه راه شما نیز، باز و درهای جدیدی پدیدار خواهد شد. پس از دستیابی و جذب خواسته، احساس (خواسته) جدید یا مسیر دیگه ای پیدا میکنید. به اینصورت شما از شهود و قانون جذب همزمان استفاده میکنید.

چگونه شهود را پرورش دهیم؟

زندگی با این همه مشغله فکری که در ذهن تو وجود دارد، میتواند شنیدن آن صدایی را که در ذهن خود دارید را سخت کند. تو انقدر مشغله فکری داری که نمیتونی خودت را با افکار درونی خودت هماهنگ کنی.

یکی از بهترین روشها برای آرام کردن ذهن، تمرین مدیتیشن است. نیازی نیست که کلاس بروید، میتونید با دیدن این ویدیو مدیتیشن را در خانه بصورت رایگان انجام بدید. شما فقط باید حدود ده دقیقه در روز مدیتیشن کنید تا تفاوت بزرگی ایجاد کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه تفکر خود را کنترل کنید و کاملا آرام باشید. در این زمان اغلب برخی از خلاقترین ایده ها و افکار به شما الهام شده و اتفاق می افتد.

آیا تا به حال متوجه شده اید که چگونه افکار شهودی شما اغلب هنگام دوش گرفتن یا درست قبل از خواب به سمت شما می آیند؟ این زمانی است که آرام و راحت هستید و ذهن شما نسبت به ایده های الهام گرفته شده باز هست. یک ایده خوب این است که دفتر یادداشت خود را کنار تخت خواب نگه داشته و هرگونه فکر شهودی و الهام بخش را که به ذهن شما خطور می کند، یادداشت کنید. حتی اگر ساعت ۳ صبح باشد! اگر آنرا همان لحظه انجام ندهید، ممکن است آنقدر مشغول مدرسه رفتن بچه ها یا کارهای دیگری بشید که آن ایده را فراموش کنید.

با شهود خود حرکت کنید و ترس را نادیده بگیرید!

گاهی فرصت هایی که برای شما بوجود میاید، ترسناک به نظر میرسد. شما در شرایط فعلی خود احساس راحتی و امنیت می کنید و این راهی برای خارج شدن از منطقه امن شماست. این اتفاق چند سال پیش برای من افتاد که به دنبال ملکی برای خرید بودم.

من در همان خانه سابقم زندگی میکردم و در آنجا احساس امنیت و راحتی کردم. آپارتمان بی نقصی وارد بازار شد و من حتی برای تماشای آن رفتم. نیروی شهود من گفته بود که باید آن خانه را بگیرم، اما از آنجا که از منطقه امن خودم باید خارج میشدم، ترسیدم. وقتی بعد از چند هفته بلاتکلیفی تصمیمم را عوض کردم، آپارتمان چند ساعت قبل از تماس تلفنی ام رفته بود.

درسی که در اینجا میگیریم، این است که اگر احساس خوبی داشته باشیم، حتی اگر به نظر ترسناک میرسه، فقط باید ایمان آورده و آن کار را انجام دهیم.

آیا تصویرسازی میتواند به تقویت شهود شما کمک کند ؟

تابلوی آرزوها، مجموعه ای از تصاویر و متن است که ارتباط نزدیکی با آرزوها و اهداف شما دارد. این یک فعالیت ویژه است که نباید سریع انجام شود، چون شما واقعاً نیاز دارید که به دقت در مورد آنچه میخواهید فکر کنید. بعضی از افراد، ایده های دیگران را در مورد اهداف خود انتخاب میکنند. حتی اگر شناسایی واقعی رویاهای شما چند هفته طول بکشد، مهم نیست. هنگامی که به اطمینان از رویاهایتان رسیدید، شروع به یافتن تصاویری کنید که کاملا شبیه رویاهای شما هستند.

برای مثال اگر آرزوی شما، یک ماشین جدید است، شما به سال ساخت و مدل آن نیاز دارید. اگر این آرزو یک همسر هست، او در ذهن شما چه شکلی است ؟ تصاویری را در مجلات پیدا کنید که شباهت زیادی به همسر ایده آل شما دارند. اگر کار یا تجارت مخصوصی هست، نوشته ها و یا عکس های مربوط به آن شغل را پیدا کنید.

تابلو آرزوها به شما کمک می کنند تا با شهود برتر خود، ارتباط برقرار کنید. شهود شما را به سمت فرصت هایی هدایت می کند، که مسیرهایی را به سمت اهداف شما باز می کنند. به عنوان مثال یک ملاقات اتفاقی با همسر آینده خود یا یک ارتقا شغلی در محل کار، که آرزو داشته اید.

هرچه هست به احساسات شهود خود گوش دهید و فقط دنبال آن بروید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *