ظاهر شدن شهری معلق در آسمان چین

شهری معلق در آسمان چین
 تصاویری که به تازگی منتشر شده است پدیدارشدن شهر معلق در آسمان چین را به تصویر می کشد. در این تصاویر عجیب نمایی از یک کلان شهر با آسمان خراش های بلند که از میان ابرها سر بیرون آورده اند دیده می شود. کلان شهری خیالی که به نظر می رسید محل زندگی میلیون ها تن باشد. مشاهده این پدیده نادر در شهر “یویونگ” چین موجب حیرت مردم شد.

china-floatin-city (2)
این برای نخستین بار نیست که چنین پدیده نادری در آسمان چین مشاهده می شود. در سال ۲۰۱۵ نیز پدیده ای مشابه در شهر “فوشان” چین دیده شد که با جنجال زیادی همراه بود. این در حالی است که برخی تئوری پردازان توطئه آن را پروژه ای  با نام Blue Beam”  یا ” پرتو آبی”  می دانند که توسط  ناسا مدیریت می شود. بنابر ادعای آنها این سازمان فضایی با استفاده از این طرح و فریب مردم جهان در صدد ایجاد دین جدیدی است. آنها معتقدند ناسا از طریق این پروژه و بزرگنمایی حمله قریب الوقوع موجودات فضایی قصد دارد تا مردم جهان را در خصوص اعتقاد به ادیان زمینی و خدا دلسرد کرده و آنها را وادار به باور دین جدید نماید.

گفتنی است؛ پدیده ” شهر معلق” را می توان پدیده ای کاملا علمی قلمداد کرد. این خطای دید که ” فاتا مورگانا” نامیده می شود می تواند روی خشکی یا دریا و در اثر وارونگی یا تغییر فیزیکی اشیایی مانند کشتی ها که در فاصله دور قرار دارند ایجاد شود.

china-floatin-city (1)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *