فرشتگان مقرب

فرشتگان

فرشتگان

در سلسله مراتب خلقت, فرشتگان مقرب در مراتب بالاتری از دیگر فرشتگان قرار گرفته اند و نسبت به بقیه تکامل یافته تر هستند.

تعداد این فرشتگان زیاد است و هر کدام از آن ها نشان دهنده جنبه خاصی از خصلت های خداوند هستند و برای انجام وظیفه های خاص به وجود آمده اند.

اگر نور خداوند  به رنگ سفید باشد, از آن جهت که همه رنگها از سفید به وجود آمده است, هر کدام از فرشتگان انعکاس رنگی خاص از نور الهی هستند و مانند منشوری رنگهایشان را به سوی انسان ها منعکس می دارند تا به این طریق روشنگر راه آنها برای رسیدن به اصل وجودی شان باشند.

این موجودات زیبا و لبریز از عشق به انسان ها کمک می کنند تا آن نور الهی را که در کالبدشان دمیده شده است به خاطر آورند. اگر چه آدمیان ممکن است به واسطخ غرق شدن در روزمرگی ها, از خداوند دور بمانند, او را احساس نکنند و نبینند, با این حال جوهره وجودشان عوض نمی شود و همچنان جرقه ای از ذات الهی خداوند باقی خواهند ماند.

بنابراین برای آنکه انسان ها همواره به خاطر داشته باشند که از او هستند و نور او همیشه در درونشان حضور دارد, می توانند از فرشتگان مقرب برای رسیدن به این آگاهی یاری بخواهند.

هرکدام از فرشتگان مقرب با ماموریتی خاص به جانب انسان ها فرستاده شده اند و خستگی ناپذیر و با عشقی فراوان, خودشان را وقف انجام وظیفه شان نموده اند. فرشتگان مقرب, رابط بین انسان ها و خداوند هستند و سعی دارند آنها را برای ایجاد زندگی متعالی, دستیابی به روشنگری و رسیدن به اصل خویش رهنمون باشند.

فرشتگان مقرب سرپرست فرشتگان نگهبان هستند, با این حال فرستادگانی هم از جانب خود دارند که آن ها را به سوی انسان ها می فرستند تا آماده و گوش به زنگ برای یاری رساندن به آن ها باشند.

فرشتگان مقرب خارج از بعد زمان و مکان هستند و همزمان قادرند در هر زمان و مکانی حضور داشته باشند. بنابراین می توان آنها را بدون نگرانی از اینکه مشغول کار مهمتری باشند, در هر زمان و مکانی فرا خواند, زیرا آنها همیشه مشتاق راهنمایی طالبان ارتباط با عالم بالا هستند.

اگر بعد از شناخت فرشتگان مقرب و وظیفه ای که هر کدام از آنها برعهده دارند, فهمیدید یک یا چند خصلت هر کدام از آنها را دارا هستید, مطمئن باشید تاکنون انرژی هدایتگر آن فرشته مقرب روشنگر راهتان بوده است, بنابراین از این به بعد, برای اینکه زندگیتان در مسیر الهی قرار گیرد, از آن فرشته مقرب بیشتر کمک بخواهید.

بررسی کنید کمبود چه چیزهایی در زندگیتان بیشتر از بقیه, باعث اندوه, رنج, درگیری و گرفتاریتان شده است و سپس برای رفع هرکدام از آنها با فرشتگان خاص خودشان ارتباط برقرار کنید.

فرشتگان مقرب اصلی:

میکائیل

ژوفیل

شماییل

جبرئیل

عزرائیل

رافائل

یورائیل

زدکائیل

رامائیل

مایر

اسرافیل

مدیترون

شوشینایی

اریل

فرشتگان مقرب – میکائیل و ژوفیل

 

میکائیل (فرشته حمایتگر):

میکائیل فرشته حمایتگر است و او را “شبه خدا” لقب داده اند. او حمایت کننده خوبی هاست و می تواند افکاری منفی و رنج آور را از انسان ها (چه مرده و چه زنده) بگیرد و رحمت و نور الهی را جایگزین کند.

هرزمان احساس کردید نیازمند تغییر هستید و نیروهای منفی, فضای اطراف یا درونتان را در برگرفته اند, میکائیل را صدا بزنید تا به کمکتان بشتابد.

اون می تواند در هر مکانی که هستید, به شما ملحق شود و نیروهای منفی را از ذهن, قلب و حتی محل زندگی و محل کارتان بزداید تا به این طریق به تعادل و آرامش برسید.

 

ژوفیل (فرشته قدرت):

ژوفیل آفریننده قدرت است. این فرشته باهیبت, به انسان ها برای دستیالی به نیروی درونی کمک می کند تا به این طریق جوهره نورانی و الهی شان آشکار گردد و با انرژی کیهانی پیوند یابند.

قدرت در دستان ژوفیل است, او جز فرشتگانی است که می تواند به هر تصور و اندیشه ای شکل بخشید.

او برای راهیابی به ثروت و دارای و برکت بیشتر در زندگی کمکتان می کند.

ژوفیل را فراخوانید تا تخیلات و رویایتان را تقویت کند و به آنها صورت واقعی ببخشد.

اگر خواهان راهیابی ثروت و برکت در زندگیتان هستید, از اون یاری جویید.

هر خواسته و آرزویی دارید به روشنی آنها را در ذهن خود مجسم کنید و از ژوفیل برای تحقق بخشیدن به آن کمک بخواهید.

شمائیل و جبرئیل

 

شمائیل (فرشته سپاس):

شمائیل فرشته سپاس است و به معنی جستجوگر خداوند. او احساس سپاسگزاری را در انسان ها بر می انگیزد و وجود آنها را از عشق ورزی به خود و قدردانی از خداوند, پر می سازد.

شمائیل این قدرت را به انسان ها می دهد که با وجود سختی ها و دشواری ها در زندگی, سپاسگذار خداوند باشند و به این ترتیب همیشه روحیه سپاسگذاری را حفظ کنند.

هر اتفاقی که در زندگی رخ می دهد حامل پیامی است و برخوردی که با آن می شود و فکر و احساسی که در قبال آن به وجود می آید بسیار دارای اهمیت است. زیرا  اگر حتی سعی به نادیده گرفتن افکار و احساسهای منفی شود, آنها برای ابد مدفون نمی شوند و بالاخره روزی سرباز می کنند.

بنابراین اگر انسان ها سپاسگزاری هر آنچه برایشان رخ می دهد باشند, احساس هایی که در مقابل بعضی رخدادها پیدا می کنند نه تنها منفی نخواهد بود, بلکه حس شکرگزاری, امنیت و فرصتهای مناسب تری را به زندگی شان می دهد.

او شما با را احساس عشق ورزیدن به خود, سپاسگزاری از خداوند, لبریز می کند.

 

جبرئیل (فرشته پیام رسان):

جبرئیل پیام رسان خداوند است و به تحول و دگرگونی موجودات کمک می کند. این فرشته بزرگ, قهرمان خدا لقب گرفت و همان فرشته ای است که به مریم مقدس آمدن عیسی را بشارت داده است.

اون پیام خداوند را به بندگانش می رساند و فرصت هایی را که برای تجربه های جدید در زندگی شان پیش می آید, تغییرات شگرف در مسیر زندگی و وقایعی از آینده را به بندگان نجوا می کند.

زمانی که زندگی روندی یکنواخت و کهنگی به خود می گیرد, جبرئیل می تواند حیاتی دوباره به آن ببخشد.

او ارتباطی نزدیک با هنرمندان و نویسندگان دارد و در بسیاری از مواقع الهام بخش آنها در خلق آثار هنریشان است.

از جبرئیل کمک بخواهید تا در مواقعی که زندگی به بن بست می رسد و نمی دانید باید چکار کنید, به تحول زندگی تان کمک کند و به یاری اون بتوانید اوضاع را بهبود بخشید.

او همچنین کمک می کند تا قدرت ارتباط کار آمد و بهتری با دیگران و جامعه داشته باشید.

همچنین می تواند در آغاز هر حرکتی شما را به ایجا فرصت های بهتر و خلاقانه تر رهنمون سازد.

عزرائیل و رافائل

 

عزرائیل:

عزرائیل ملقب به یاری دهنده خداوند.

اگر چه مسئولیت اصلی او انتقال روح از جسم فیزیکی انسان ها بعد از مرگ است و به همین دلیل بیشتر مردم از این فرشته والامقام می ترسند و این تنها مسولیت عزرائیل نیست.

او به تعالی یافتن روح انسان ها حتی در دوران حیات نیز کمک می کند.

 

رافائل (فرشته شفا بخش):

او فرشته شفا بخش و ملقب به دست شفای خداوند است.

رافائل علت اصلی عدم سلامتی را تجمع افکار منفی در روحشان می داند, نه در جسمشان. بنابراین سعی می کند ذهن انسان ها را از عقاید نادرست پاک کند.

اگر شخصی بیمار شوند, رافائل می تواند انسدادانرژی هایی را که در بدن او به وجود آمده اند بار کند و سلامتی را به او بازگرداند.

او می تواند بین انسان ها و انرژی شفا بخش کیهانی, ارتباط برقرار کند تا علل انسداد انرژی و اثرات بیماری از بین بروند.

سلامتی و شادابی جسمی, مشخصه های اصلی سلامتی روح هستند و اگر علائمی از بیماری در شما بروز کند, می تواند نشانه ای از برهم خوردن تعادل روحی تان باشد که باید به جستجوی علت آن بپردازید.

از رافائل کمک بخواهید تا با عشق و قدرت خود, جریان شفا بخشی را در درونتان آغاز کند.

او شفا دهنده جسم و روح شماست و شما را از رنج و اعتیادهای نامطلوبی که دارید رهایی می بخشد.

حتی برای شفای دیگران نیز می توانید از رافائل یاری بخواهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *