مامور سیا: سفر در زمان واقعیت دارد،

‍ مامور سیا: سفر در زمان واقعیت دارد،با ماشین زمان به سال ۲۱۱۸ فرستاده شدم،انچه دیده ام ماورای تخیل است،هنوز بر خودم می لرزم،آنجا زمین نبود!
اخیرا فردی بنام الکساندر اسمیت با انتشار ویدیویی از خودش در سایت یوتیوب ادعا کرده یک مامور سازمان سیا، آمریکا بوده است و سیا با دادن پول زیاد به او خواسته در آزمایش تکنولوژی سفر در زمان شرکت کند. او می گوید میزان پیشنهاد بقدری زیاد بود که نتوانستم مقاومت کنم و آنها بمن قول دادند که هیچ مشکلی در بازگشت به زمان حال نخواهم داشت.سپس در سال ۲۰۱۰ این آزمایش انجام شده و او به سال ۲۱۱۸ یعنی تقریبا صد سال بعد رفته است. او که در این ویدئو بعنوان یک مهمان حضور یافته در پاسخ به این سوال که آیا وسوسه نشدی چند شماره سریال قرعه کشی را یادداشت کنی؟ او در جواب می گوید قبل از ارسالش به آینده سیا از او خواسته مطلقا هیچ کاری که منجر به اختلال در گذشته شود نظیر اطلاع از بازار سهام یا قرعه کشی یا امثالهم نکند زیرا اگر این اتفاق بیفتد یک پارادکس یا تناقض در گذشته یعنی زمان حالی که ما در آن هستیم بوجود آمده، بشدت دچار اختلال شده و چه بسا به نابودی بشر خواهد انجامید. بنابراین بمن گفته شده باید همه چیز را فراموش کنم و هرگز تصمیم و کاری بر اساس دانسته هایم از آینده نگیرم، زیرا به یک پارادوکس خواهد انجامید و باعث برهم خوردن همه چیز شده و نهایتا به نابودی همه چیز خواهد انجامید.او می گوید به همین دلایل سیا آنقدر بمن پول داد که به فکر چنین کارهایی نیفتم.بنابراین نمی توانم هیچ اطلاعاتی از چیزها و اتفاقاتی که افتاده بدهم، فقط باید بفکر نجات زمین از گرمایش، بالا آمدن سطح آب دریا و گاز CO2 باشیم. اخیرا تقریبا هر ماه یک مسافر زمان پیدا می شود که یا به آینده فرستاده شده یا از آینده آمده است. قوانین فیزیک امکان سفر به آینده را محتمل می داند و روی کاغذ کاملا ممکن است،اما سفر به گذشته یا به صورتیکه این افراد ادعا می کنند غیر ممکن است.این یک اصل فیزیک است که اگر شما با سرعت نور یا نزدیک به آن حرکت کنید به نسبت افراد روی کره زمین زمان برای شما آهسته تر خواهد گذشت.اگر شما مثلا در سال ۲۰۱۸ با فضاپیمایی با سرعت نور بدور زمین بچرخید،بعد از دوهفته که به زمین برمی گردید می بینید که ۷۰ سال گذشته است، به این شکل شما به آینده سفر کرده اید،از عمر شما دو هفته اما از عمر افراد ردی زمین ۷۰ سال گذشته است.

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. محسن گفت:

  من خودم چندباردرزمان حرکت کردم…ایاتخیله

 2. سججاد گفت:

  امید وار بودم امام زمان تا اون موقع ظهور کنن
  متاسفانه تو بد ترین دوره تاریخ به دنیا اومدم و خیلی ناراحتم که نمی تونم این پیشرفت بشر رو ببینم
  اما چه ارزشی داره
  در نهایت باید بریم زیر خاک
  پس دست و پا زدن فایده نداره
  و اینکه بنظرم یکمی اغراق داره این
  قضیه
  آیندگان میدونستن که قراره شخصی از آینده بیاد
  اما چرا کسی برای خوش آمود گویی یل همچین چیزی نیومد
  من کلا عاشق همچین مسائلی هستم و از خدامه اکه همچین فرصتی گیرم بیاد حتی به راییگان
  هم این ریسک و بکنم

  • مهدی سلامی گفت:

   سلام ساده نباشید احتمالا این ها به دنبال جو سازی یا چیز های مثلاً شگفت انگیز می خوان دنبال کننده هاشون زیاد بشه. اولا هیچ مدرک کافی برای اثبات حرفاش نداره.
   دوماً دوست عزیز ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) را فقط خدا می داند و به امر خدا هست هیچ کس نمی داند جز خداوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *