مدیریت همزمان چند سایت وردپرسی در یک پیشخوان

افزونه MainWP Plugin

افزونه MainWP Plugin

آموزش کنترل و مدیریت همزمان چند سایت وردپرس در داشبورد!

یکی از مشکلات بزرگ و قابل اهمیت در حوزه ی مدیریت سایتی در محیط وردپرس این است که کاربرانی که در یک زمان مدیریت چندین سایت را در اختیار دارند به دلیل وقت گذاشتن برای هر سایت می بایست کنترل مجزا بر روی تک تک آن ها داشته و برای اعمال تغییرات باید به بخش مدیریت هر سایت بروند که این کار سبب اتلاف وقت زیادی شده و از طرفی مشکلات خود را نیز دارا می باشد. در این مطلب می خواهیم آموزش دهیم که شما برای مدیریت چندین سایت تنها از یک پیشخوان استفاده کنید و از این مشکل بزرگ رهایی یابید.

جهت تحقق این کار می بایست از افزونه MainWP Plugin استفاده کنید. این افزونه شما را قادر می سازد که مدیریت وب سایت های مختلف خود را به دست بگیرید و همچنین دارای امکانات وسیعی می باشد. این افزونه تحت دو نسخه MainWP Plugin و MainWP child plugin در مخزن وردپرس یافت می شود.

نحوه ی انجام عملیات:

شما جهت استفاده از این افزونه می بایست نسخه ی MainWP Plugin روی سایت اصلی خود نصب کنید و از سوی دیگر نسخه ی MainWP child plugin روی دیگر وب سایت های فرعی خود که قصد دارید در وب سایت اصلی در پیش خوان مدیریت کنید نصب شود.

پس از نصب و فعال سازی افزونه MainWP Plugin در وب سایت اصلی به بخش MainWP > تنظیمات بروید . در این قسمت از شما درخواست می شود که در سایت افزونه عضو شوید، شما با عضو شدن در این سایت نام کاربری و رمز عبوری را دریافت خواهید کرد که در هنگام ورود آن را وارد کنید.

سپس افزونه MainWP child plugin را در تک تک سایت های فرعی خود نصب کنید و پس از فعال سازی به سایت اصلی مراجعه کنید و در بخش تنظیمات افزونه ، روی Add New کلیک کرده و اطلاعات سایت های فرعی را وارد نمایید.

حال شما با انجام این سلسله عملیات شاهد کنترل همه ی سایت های فرعی خود در پیش خوان سایت اصلی خود هستید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آموزش های کاربردی و تصویری به سایت رسمی افزونه مراجعه کنید.
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره افزونه و دانلود آن بصورت رایگان به صفحه این افزونه در مخزن وردپرس مراجعه نمایید..

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *