مراقبه پاکسازی آگاهی

?مراقبه پاکسازی آگاهی
.
۱_هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، نفسی عمیق بکشید و درخواست کنید تا به شما یادآوری شود چرا اینجا هستید و بهترین آرزویتان برای امروز چیست.

۲_انتخاب کنید که امروز می‌خواهید چه سطحی از آگاهی را بکاوید. سپس سه انتخابی را که ضامن دست‌یابی شما به این حالت هستند، بنویسید. به یاد داشته باشید که شما نیرومند هستید!

۳_با تمرکز کامل و توجه برکاری که در دست دارید، از گذشته بیرون بیایید. مهم نیست کار شما چه قدر معمولی و پیش پا افتاده باشد. قدر این موهبت را بدانید که امروز زنده هستید.

۴_با بدن خود چنان رفتار کنید که گویی ارزشمندترین کودکی‌ست که در آغوش گرفته‌اید. امروز این کودک را نوازش کنید و غذاهای مقوی و حرکات نشاط‌ آور به او بدهید.

۵_همه چیز را رها و به خدا واگذار کنید. نگرانی‌ها و دل مشغولی‌های خود را به قدرتی بزرگ‌تر از خودتان بسپارید. پیش از خواب، تشویش‌های خود را بنویسید و در کیسه‌ی زباله بیرون خانه بگذارید تا دور ریخته شوند.

۶_امروز، زندگیتان را همانگونه که هست، بپذیرید. همه‌ی آنچه را نمی‌توانید تغییر دهید، بپذیرید. یادتان باشد روزی تازه در پیش است. نفسی عمیق بکشید.

۷_برای هر کار خوبی که به انجام می‌رسانید و هر فکر خوبی که دارید، از خودتان قدردانی کنید. در طول روز آن قدر خوبی‌هایتان را تشخیص دهید که از شدت این قدرشناسی صادقانه، از موفقیت‌هایتان سرخ شوید. ” دبى فورد”
.
?عزیزان یادتون باشه خیلی ها میگن باز یا بسته بودن چاکرا اینها صحیح نیست چون چاکراهای ما هیچوقت بسته‌ مطلق نمیشن ولی انسداد هایی میگیرن یا چرخش اونها تغییر میکنه و یا ما به دلیل عدم اگاهی روشون تسلطی نداریم و بدنمون رو به بیماری میره پس فقط باید اونها رو قویتر کنیم و بهتر بشناسیم و روی تسلط انرژی چاکراها باید تمرکز کنیم‌ در این زمینه هر صحبتی و باور نکنید و پله پله پیش برید?

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *