“مسافر زمان” ادعا می کند دایناسور ۶۰ میلیون سال پیش را دیده است

سفر در زمانیک مسافر زمان ادعا کرده که او برای دیدن دایناسورهای ارغوانی و همچنین مشاهده رویدادهای مهم تاریخی با ماشین زمان خود به گذشته رفته است. مردی با ظاهر ژولیده با حضور در کانال توطئه یوتیوب Apex TV ، ادعا کرد که وی از سال ۲۰۸۲ بوده و در مأموریتی بوده  که در آنجا به گذشته سفر کرده و با چشمان خودش دایناسورها را دیده است.وی ادعا کرد: ” من به ۶۰ میلیون سال پیش برگشته ام و من در واقع دایناسورها را در زیستگاه طبیعی آنها دیدم.”من T-Rexes ، Stegosauruses ، Triceratops ، و بسیاری از موجودات باستانی دیگر را دیدم.

“و ما در واقع بسیاری از موجودات باستانی را کشف کردیم که قبلاً تصور می شود وجود ندارند.مانند مارمولک های غول پیکر  T-Rex ، با اینکه خونسرد هستند ولی پرهای زیادی هستند.”این نظریه که آنها فقط مانند خزندگان مدرن پوست گرفته شده اند ، نادرست است.”در  این ویدئوی عجیب و غریب او ادامه می دهد که او “T-Rexes بنفش” و سبز رنگ را دیده است زیرا آنها در رنگهای مختلفی وجود داشتند.این مسافر متهم همچنین ادعا کرد که وی به رویدادهای تاریخی دیگری مانند آدرس گتسبورگ توسط آبراهام لینکلن رفته است.او ادعا می کند مسافران زمان برای مستند کردن رویدادها و فیلمبرداری به گذشته اعزام می شوند.

سفر به زمان اکنون ظاهراً در دسترس است ، اما توسط دولتها در سراسر جهان پنهان است.مسافر قادر است با طی کردن “جهان های موازی” بین دوره های زمانی حرکت کند.

اما مرد ناشناس ادعا می کند دلیل او در زمان کنونی ما “آنها” است ، اگرچه توضیح داده نمی شود که “آنها” کیستند ، اما وی را برای انجام ماموریت های مختلف برای متوقف کردن وقایع مهم که می تواند باعث ویرانی های زیادی در جهان شود ارسال کرده اند.

به گفته مسافر زمان ، جهان بین  سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۸۲ بیشتر از سایر تاریخ بشر تغییر می کند.او ظاهراً این را می داند زیرا او به گذشته های دور و همچنین آینده ای دور نیز سفر کرده است.وی افزود: رویدادهایی که می توانند جهان را به مکانی بدتر  تبدیل کنند. به همین دلیل من در سال ۲۰۱۸ اینجا هستم. “در حالی که برخی از افراد تحت تأثیر ادعاهای این مرد قرار گرفتند ، اما برخی از آنهاکمتر تحت تاثیر قرار گرفتند.

یکی از مفسران گفت: “صبر کنید استگوزاروس حدود ۶۰ میلیون سال پیش نبود ، آنها در دوره ژوراسیک از بین رفتند.”

دیگری گفت: “تمام این داستان های سفر با هم متناقض هستند.”

یکی گفت “او باید یکی از دایناسورها را با خود  برگرداند.“حداقل یک دایناسور کوچک را برای اینکه بتوانیم دایناسورها را به پارک ژوراسیک برگردانیم.”

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. سرمد گفت:

  بادرودفراوان
  ایــــن موضـوع سفـردرزمـان واقعی است،چون بعضـی ازرسولان وانبیــاءالهی سفردرزمان داشتن مثل رسول اکرم،حضرت مسیح،حضرت مهدی(عج)حضرت خضر…
  ولی اینکه تواین زمونه هم بشه انجامش دادخدامیداندوبس…یاحــــق

 2. مدیر گفت:

  با سلام خدمت آقا علی ۸۲
  از طریق منوی بالای سایت هر دسته یا بخشی رو که دوست داری پیگیری کنی انتخاب کن ، آخرین مطالب تو همون زمینه برات نمایش داده میشه ، یا به صفحه اول سایت برگرد و آخرین مطالب ارسالی همه بخش ها رو میتونی داشته باشی . موفق باشی

 3. ali82 گفت:

  باسلام خدمت ادمین عزیز.چطور میتونم مطالب جدید سایت رو پیدا کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *