پ پ

مشاهده نور و صدا در آسمان کرمانشاه

 

photo_2018-01-14_21-33-28

بر اساس اخباری که به تازگی از غرب کشور منتشر شده، لحظاتی قبل، صدای مهیبی در شهرک‌های مختلف شنیده شد، به طوری که برق‌ها همراه با این اتفاق قطع شد. از همه مهمتر نور عجیب و خیر‌ه‌کننده‌ای نیز در آسمان دیده شده است.

طبق اخباری موثق که از غرب کشور به دستمان رسیده است، لحظاتی پیش یک صدای مهیب در شهرک‌های مختلف همچون حافظیه، چقاگلان، مسکن، فرهنگیان فاز ۲، کارمندان، شهرک پرواز، نوکان، ظهر، تنگه، بلوار، تعاون، شهرک نصر و کیهانشهر، شهرک جهاد، شهرک رسالت و همچنین شهرک معلم کرمانشاه شنیده شده است. این صدا به اندازه‌ای مهیب بوده که شیشه‌های منازل را در مناطق مسکونی نام برده لرزانده است. البته نکته بسیار سوال‌برانگیز دیگر مربوط مشاهده شدن نور عجیب در آسمان کرمانشاه است.

فرماندار کرمانشاه ضمن تایید شنیده شدن صدای مهیب در کرمانشاه گفت بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد این مسئله به هیچ عنوان امنیتی نبوده است، اما در هر صورت علت آن هنوز مشخص نیست. این مقام مسئول اعلام کرد آن‌‌ها در حال تلاش برای پیدا کردن منبع حادثه هستد.

علت اهمیت دیده شدن این نور عجیب در آسمان و شنیده شدن صدای مهیب، گستردگی آن است، به طوری که چندین شهرک آن را احساس کرده‌اند. مردم در این منطقه به خاطر زلزله‌های متوالی آرامش خود را از دست داده‌اند، به همین دلیل در زمان مشاهده شدن نور عجیب در آسمان و شنیدن صدای مهیب همگی دستپاچه شده و ویدیو و یا تصویری ضبط نکرده‌اند. همین موضوع سبب شده تا این لحظه مستندی به صورت بصری در اختیار نباشد. در برخی از منازل شهرک ظفر و تنگه، حتی شیشه پنجره‌ها از شدت صدا خرد شده است.

البته در شبکه‌های اجتماعی تصویری مربوط به این حادثه (تصویر بالا) در حال دست به دست شدن است که متاسفانه حقیقت نداشته و مربوط به اتفاقی بسیار قدیمی در کشوری دیگر است.

به نقل از گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید