مواردی که هاله ی انسان را دچار تغییر و تحول و دگرگونی می کنند

?مواردی که هاله ی انسان را دچار تغییر و تحول و دگرگونی می کنند ؛? .
.
۱- ترس* استرس* اضطراب* تنفر* حسادت یا هر فکر یا احساس منفی دیگر

۲- بحرانهای فیزیکی در بدن مانند بیماریها، استفاده از داروها و….. این عوامل می‌توانند بطور موقت انرژی هاله را افزایش دهند ولی بعد از آن شخص دچار افت انرژی می‌شود . این اثر شبیه بالا رفتن حرارت بدن شما در هنگام بیماری است. برای تشخیص چنین بحرانی باید بتوانید هاله را تفسیر کنید. چنین هاله‌ی تقویت‌شده‌ای به احتمال زیاد سفید خواهد بود.

۳- لباسها و محیطی که با هاله‌ ی شما تضاد دارند. لباسهای دارای رنگهای مات به جای اینکه انرژی حیاتی شما را تقویت کنند آن را جذب می‌کنند. جالب است که بدانید، در زمین به طور کلی مردان صرف‌نظر از فرهنگ، نژاد و تغذیه، در سنین پایین‌تری نسبت به زنان می‌میرند. به طور سطحی اگر‌بخوام بگم مردان برای بیشتر مدت عمر خود از لباسهایی به رنگ سیاه یا خاکستری استفاده می‌کنند و به ندرت رنگهای دیگر را بکار می‌برند، زنان در لباسهای خود از رنگهای متنوع‌ تری استفاده کرده، بطور مکرر آنها را تغییر می‌دهند. در طبیعت، پرندگان نر اغلب رنگهای روشن‌تری نسبت به پرندگان ماده دارند، و عمرشان هم طولانی‌تر است. طبیعت همیشه به ما درس می‌دهد، و کاری که ما باید انجام دهیم این است که از طبیعت ایده بگیریم. یک اثر فوری پوشیدن لباسهای خاکستری، سیاه یا قهوه‌ای این است که خستگی شما را تسریع می‌کنند.
به سر بردن با هر یک از این عوامل به مدت طولانی، می‌تواند بر روح و هاله‌ی شما تاثیری پایدار داشته باشد البته در آینده از توجیحات علمی بیشتری هم در زمینه رنگ ها استفاده میکنیم و فرکانس ها و ارتعاشات امواج رنگی رو که در طیف امواج مرئی هستن معرفی میکنیم .

منبع : پیج اینستاگرام chakraha777@

نویسنده : میثم سلگی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *