نتایج تحقیقات دو دانشمند روس در دهه هفتاد میلادی،آیا ماه یک قمر توخالی است

آیا ماه یک قمر توخالی است که بوسیله بیگانگان بسیار پیشرفته در مدار زمین قرار داده شده است؟…آیا علم این فرضیه را می پذیرد؟

در ماه جولای ۱۹۷۰ دو دانشمند روس بنام های میخائیل واشین و الکساندر شچرباکوف، مقاله ای را در ژورنال اسپوتنیک منتشر کردند و این سوال را مطرح کردند که آیا ماه توسط یک گونه هوشمند از موجودات بیگانه ساخته شده است؟ ممکن است از این سوال متعجب شوید اما آنها برای این حرف شان دلایلی داشتند. به گفته انها ماه یک شی بسیار اسرار آمیز در منظومه شمسی است و نبودنش بسیار بیشتر احتمال داشت تا بودنش. آنها اعلام کردند که مطالعات شان ثابت می کند که ماه در گذشته های بسیار دور توسط موجودات بسیار هوشمند و پیشرفته در مدار زمین قرار داده شده است. آنها برای اثبات مدعایشان به سنگ هایی که از ماه آورده شده اشاره کرده و گفتند در سنگ های ماه فلزاتی فرآوری شده مانند برنج، عناصر اورانیوم ۲۳۶ و نپتونیوم ۲۳۷ دیده می شود.این عناصر هرگز بشکل طبیعی وجود ندارند.یعنی حتما باید عناصری با هم ترکیب شوند تا آنها شکل گیرند.اورانیوم ۲۳۶ یک پسماند رادیو اکتیو است که در نیروگاه های هسته ای بوجود می آید.این دو دانشمند اعلام کردند که در حال حاضر هیچ حقیقتی وجود ندارد که بتواند فرضیه شان را باطل کند.

در همین راستا دکتر فاروق الباز از مدیران ارشد سابق ناسا نیز اعلام کرد که حفره ها و غارهای ناشناخته بسیار زیادی در زیر سطح ماه مشاهده شده و آزمایشات زیادی در طی ماموریت های مختلف به ماه برای مشخص کردن واقعی بودن آنها انجام شده است.اما تا این لحظه نتیجه هیچکدام بصورت عمومی منتشر نشده است.این دو دانشمند روس نتیجه گیری نمودند که احتمال دارد که ماه توخالی باشد و پوسته بیرونی اش از چنین فلزاتی ساخته شده باشد.در پایان یکی از ماموریت های آپولو ماژول قمری برای آزمایش پوسته ماه از مدار بر روی سطح ماه رها شد و نکته عجیب اینکه ماه تا ساعت ها زنگ میزد.آیا این دلایل واقعا می تواند ثابت کند که ماه یک قمر مصنوعی است که بوسیله بیگانگان در مدار زمین کار گذاشته شده است.موضوعی که البته علم آنرا رد می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud