هرم ها

هرم گیزا

هرم ها ماشین های تکنولوژیک التیام بخش هستند که انرژی طبیعی را مهار می کنند. این انرژی به ما اجازه انجام کارهایی را می دهد که برخی از آنها به عنوان معجزه یاد می کنند. برای مثالکارل دربال در سال ۱۹۵۹ کشف کرد که تیغهایی که در صندوق های هرمی شکل گذاشته شوند، خودشان را تیزتر و برنده تر می کنند. این در سال ۲۰۰۱ توسط دکتر کراسنوهولوتس ثابت شد. او با عکس برداری الکترومیکروسکوپی تایید کرد که ساختار ملکولی تیغ دگرگون می شود. هرم های بسیاری در روسیه و اوکراین توسط کارگران پیشین نظام صنعتی اتحاد جماهیر شوروی ساخته شد.
در ادامه لیستی از یافته هایی که با آزمایش بر روی هرم ها کشف شده است را می خوانیم. این آزمایش ها به صورت علمی مهار، و توسط پروفسورهای آکادمی علوم پزشکی روسیه، موسسه اطفال آر اند دی روسیه، آکادمی نفت و گاز گومکین موسکو، و موسسه های الکترونیک روسیه انجام شده اند.
این آزمایش های شگفت انگیز کشف کردند:
– نگه داشتن دارو در یک هرم، قدرت اثرگذاری آن را سه برابر می کند.
– هنگامی که مواد سراطان زا به موشها تزریق می شد، ۶۰% از موش هایی که در هرم نگه داری می شدند سالم ماندند و تنها ۷% از موشهای گروه دیگر سالم ماندند. سموم و ویروس ها ضعیفتر و کم اثر شدند.
– هنگامی که یک هرم بر روی منطقه ای نفت خیز ساخته شد، نفت های تولید شده ۳۰% پاکتر بودند.
– بذرهایی که پیش از کاشت در هرم نگه داری می شدند، بین ۲۰% تا ۱۰۰% افزایش در بهره وری محصول داشتند.
– حیوانات در هرم سلولهای خون بیشتری داشتند، غذاها دارای مزه بهتری بود و برای زمان بیشتری سالم می ماندند.
– آب در هرم خودش را تصفیه می کرد.
– حفره های اوزون در بالای هرم التیام می یافت. جویبارها گسترش پیدا می کردند، و گلهای نایاب و منقرض شده در محوطه نزدیک هرم شروع به رشد می کردند.
– هنگامی که سنگ ها در مرکز هرم قرار داده شدند، ساختار ملکولی آنها تغییر پیدا کرد و قسمت بالای آنها سفید شد. این آزمایش ۴۰ بار بر روی ۴۰ نوع سنگ دوباره انجام شد.
– زندان هایی که از سنگ های گرانیت نگه داشته شده در هرم ها ساخته شده بودند، در آنها رفتارها بهبود و فعالیت های جنایی کاهش می یافت.

این گونه که پیداست حیات انرژی ی دارد که از وجود خود نگهداری می کند. این انرژی ظاهرا توسط هرم متمرکز می شود. شاید کارکرد هرم مانند قیفی برای انرژی کیهانی باشد که همواره جریان دارد. آیا دلیل وجود هرم های بسیار که توسط ساکنان پیشین زمین ساخته شده است همین بوده؟ آنها این اطلاعات را از کجا بدست آورده بودند؟ و چرا ما امروز برای کمک به سیاره از این تکنولوژی استفاده نمی کنیم؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *