ویدیویی جدید از ماهواره شوالیه سیاه توسط ناسا منتشر شد

عکسی از ماهواره شوالیه سیاه که ناسا در سال ۱۹۹۸ منتشر کرد.

ماهواره شوالیه سیاه (Black Knight satellite) یکی از مرموزترین اشیا ناشناس پرنده شناخته‌شده در جهان است که بر اساس ادعای شکارچیان یوفو، در ویدیو جدیدی از سازمان فضایی ناسا تصاویر حرکت آن بر روی ابرهای یک طوفان عظیم ثبت شده است.

اگر به دنیای اشیا ناشناس پرنده و تئوری‌های توطئه مربوط به این اجسام مرموز علاقه دارید، مطمئنا تاکنون نام ماهواره شوالیه سیاه (Black Knight satellite) را شنیده‌اید؛‌ این یوفو عجیب یکی از شناخته‌شده‌ترین اشیا مورد توجه قرار گرفته در بحث یوفولوژی است که به گفته نظریه‌پردازان موجودات فضایی، ماهواره‌ای متعلق به فرازمینی ها بوده که از گذشته‌های دور در اطراف زمین گردش می‌کرده و اطلاعات جمع‌آوری‌شده خود را برای سازندگانش مخابره می‌کند.

در همین رابطه جالب است بدانیم که کانال یوتیوبی UFO Today به تازگی با انتشار ویدیویی ادعا کرده که دوربین‌های ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) ناسا اخیرا در حین فیلم‌برداری از یک طوفان عظیم تصاویر شی ناشناس پرنده‌ای را شکار کرده‌اند که به احتمال قوی، ماهواره شوالیه سیاه است.

یوفو موردنظر در ارتفاعی مشخص بر روی طوفان حرکت می‌کند و در به نظر می‌رسد که تغییرات جوی طوفان بر روی یوفو اثر نداشته و این شی ناشناس مشغول مدارگردی به دور زمین است.

اطلاعاتی از ماهواره شوالیه سیاه

همانطور که انتظار می‌رود، ادعای گردش یک ماهواره فرازمینی به دور سیاره تنها مورد قبول بخش کوچکی از اعضای جوامع بوده است؛ به عنوان مثال در سال ۱۹۹۸ دانشمندان در قالب یک نظریه گفتند که ماهواره شوالیه سیاه چیزی جز زباله‌های فضایی و بقایای سپرهای حرارتی جداشده از ایستگاه فضایی بین المللی نیست.

این در حالیست که عده‌ای سازمان‌های فضایی مانند ناسا را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند و می‌گویند که شواهد و اطلاعات جمع‌آوری‌شده در مورد این ماهواره فرازمینی توسط چنین آژانس‌هایی پنهان می‌شوند؛ از طرف دیگر انتشار مقاله‌های مختلف مربوط به این یوفو در روزنامه‌ها که از دهه ۴۰ میلادی شروع شد، همیشه باعث جنجالی‌تر شدن صحبت‌ها در مورد شوالیه سیاه شده است.

مقاله‌هایی که در سال ۱۹۵۴ در مورد ماهواره شوالیه سیاه منتشر شدند.در ۷ مارس ۱۹۶۰ مجله معروف و معتبر تایم مطلبی را به موضوع شوالیه سیاه اختصاص داد. در این مقاله ذکر شده است که تجهیزات ردیابی آمریکایی یک شی سیاه رنگ را که به نظر ماهواره‌ای در مدار زمین است،‌ شناسایی کرده‌اند و زمزمه‌هایی در مورد ارتباط این وسیله با روسیه به گوش می‌رسد.

کمی بعد از مطلع شدن مقامات از وجود یوفو مورد نظر، انتقادهایی مطرح شد که ایالات متحده توانایی کنترل آسمان خود را هم ندارد و ابرقدرت رقیب این کشور با استفاده از این نوع تجهیزات جاسوسی، از آمریکا اطلاعات کسب می‌کند. در ادامه مطلب ذکر شده که چند هفته بعد از شناسایی ماهواره شوالیه سیاه وزارت دفاع آمریکا از تشخیص ماهیت وسیله مورد نظر خبر داد و اعلام کرد که این یوفو بقایای یک ماهواره متعلق به نیروی هوایی بوده است.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. 3DCube گفت:

    ویدئو کجاست؟!!!
    ویدیویی جدید از ماهواره شوالیه سیاه!!!

    خب ویدئوش رو هم میزاشتین دیگه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud