پروژه سرپو(SERPO PROJECT) _دیدار از سیاره سرپو

پروژه سرپو

ویکتور مارتینز کارمند سابق دولت آمریکا که در حال حاظر هماهنگ کننده ارتباطات ایمیلی و پیغام های الکترونیکی میباشد میگوید منبعی مورد اعتماد که در گذشته و حال از مقامات  آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا DIA)) بوده  در مورد یک ملاقات غیر معمول اطلاعاتی به او داده است .

بر طبق این ادعا بخش هایی از دولت آمریکا از چند دهه قبل ملاقاتهایی با فرازمینیان داشته اند. مارتینز میگوید این منبع ناشناس همچنین اعلام کرده که در  تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۰۹ فرازمینیان ملاقاتی را با ۱۸ نفر از ایالات متحده انگلستان روسیه چین و واتیکان و مهمانان ویژه دیگر داشته اند آمریکاییهایی که در این ملاقات بوده اند .

شامل پنج نفر پرسنل نظامی دو نفر افسر اطلاعاتی یک نفر متخصص زبان و نماینده ویژه اوباما بوده اند که این ملاقات در جزیره محافظت شده   kita (AKA AKAU) که در ۷۵۰ مایلی جنوب غربی  Honolulu  قرار دارد انجام شده است.

قسمت اول :

اول اجازه دهید خودم را معرفی نمایم . نام من ناشناس درخواستی است.من کارمند باسابقه دولت ایالات متحده میباشم.نمیخواهم وارد جزییات زندگی گذشته ام شوم ولی باید بگویم که درگیر پروژه ای استثنایی بودم.

پروژه سرپو

در مورد واقعه رازول بایستی بگویم که اتفاق افتاد ولی نه شبیه آنچه که کتاب ها میگویند . در آنجا دو سایت سقوط وجود داشت یکی در جنوب غربی کرونا نیومکزیکو و دومین سایت در  pleona park جنوب  datil نیومکزیکو . سقوط مشتمل بر دو فضاپیمای فرازمینی بود.سایت کرونا یک روز بعد توسط تیم باستان شناسی پیدا شد این تیم محل سقوط را به کلانتر لینکولن کانتی گزارش داد . یک معاون روز بعد مراجعه و افسر پلیس ایالتی را احظار کرد. یک موجود زنده  (EBE) که در پشت یک صخره پنهان شده بود پیدا شد.به موجود فوق آب داده شد ولی از خوردن غذا خودداری کرد موجود بعدا به لوس آلاموس منتقل شد.اطلاعات مربوطه سرانجام به پایگاه هوایی رازول ارسال شد سایت مورد آزمایش قرار گرفت و تمام اطلاعات جمع آوری شد سایر اجساد به آزمایشگاه ملی لوس آلاموس منتقل گردید و دلیل آن وجود سیستم فریز بود که اجازه میداد بدن ها برای تحقیقات به صورت فریز باقی بمانند.فضاپیما به رازول و سپس به  wright field اوهایو منتقل گردید

پروژه سرپو

پروژه سرپو

سایت دوم تا آگوست ۱۹۴۹ کشف نشد و در آن زمان توسط دو مزرعه دار کشف شد. آنها یافته هایشان را چندین روز بعد به کلانتر کاترون کانتی گزارش دادند.به دلیل دور بودن منطقه چند روز طول کشید تا کلانتر به محل سایت رسید. قبل از هر چیزی کلانتر چند عکس از محل سقوط تهیه و سپس به  datil بازگشت.سپس پایگاه فضایی ساندیا در Albuquerque  نیومکزیکو اطلاع پیدا کرد. یک تیم ریکاوری از ساندیا تمام یافته ها شامل شش جسد را در اختیار گرفت. اجساد به پایگاه ساندیا منتقل شدند اما بعدا به لوس آلاموس منتقل گردیدند . موجود زنده باقیمانده با ما ارتباط برقرار نمود و اطلاعات در مورد جایگاه و سیاره محل زندگی خود را به ما داد.وی تا ۱۹۵۲ زنده ماند و در آن زمان مرد.اما قبل از اینکه  بمیرد توضیحات کاملی در مورد اجزا و آیتم های هر دو فضاپیمای کشف شده به ما داد.یکی از این اجزا یک دستگاه ارتباطی بود موجود زنده فوق اجازه پیدا کرد تا با سیاره اش تماس برقرار کند.

به دلایلی من این اطلاعات را نمیدانستم اما یک قرار ملاقات در آوریل ۱۹۶۴ نزدیک Alamogordo  نیومکزیکو ایجاد شده بیگانگان بر زمین نشستند و و اجساد یاران خود را با خود بردند. اطلاعاتی مبادله شد ارتباط از طریق زبان انگلیسی بود بیگانگان دستگاه ترجمه داشتند . در ۱۹۶۵ ما یک برنامه مبادله با بیگانگان داشتیم. ما با دقت ۱۲ پرسنل نظامی را انتخاب کردیم. آنها تحت تمرین و آموزش قرار گرفته واطلاعات مربوط به آنها  به دقت از سیستم نظامی حذف شدند.هر ۱۲ نفر مهارت های تخصصی گوناگونی داشتند. بیگانگان در نزدیکی بخش شمالی سایت آزمایش نوادا فرود آمدند و ۱۲ آمریکایی با آنها زمین را ترک کردند و یک موجود فضایی بر روی زمین باقی ماند.طرح اصلی برای اقامت ۱۲ انسان به مدت ۱۰ سال و سپس بازگشت آنها به زمین بود اما برخی موارد تغییر کرد.۱۲ نفر تا ۱۹۷۸ باقی ماندند و سپس به منطقه ای در نوادا بازگشتند.

۷  مرد و یک زن بازگشتند. دو نفر در سیاره بیگانگان مرده بودند و دو نفر دیگر بنا به گفته بازگشت کنندگان تصمیم گرفتند تا همانجا بمانند .در حال حاظر تمامی افرادی که بازگشتند مرده اند . آخرین نفر در ۲۰۰۲ مرد . افراد بازگشته از ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۴ در پایگاه های مختلف نظامی قرنطینه شدند . اداره ارزیابی های ویژه نیروی هوایی (AFOSI) مسوول حفاضت و سلامت آنها بود AFOSI  همچنین هدایت و رهبری جلسات با بازگشت کنندگان را به عهده داشت .

من هرگز چیزی در مورد برنامه مبادله ندیده و نخوانده بودم . اولین بار مطالبی جزیی از Linda howe   شنیدم اما او اطلاعات زیادی به من نداد . من ایمیل شما را به مدت ۶ ماه مونیتور کردم و ایمیل هایی از شما و دیگران را خواندم اما هرگز حقیقت در مورد واقعه رازول و برنامه مبادله را ندیده و نشنیده ام.

میخواهم بدانم دیگران در مورد این مساله چه میگویند.

پروژه سرپو

{ ویکتور مارتینز ایمیل ارسالی بالا رو برای سه نفر میفرسته که در ذیل پاسخ اونها آورده شده البته من فکر میکنم که این افراد هیچ وقت فکر نمیکردن که مارتینز پاسخهاشون رو منتشر کنه – مترجم }

نظر ۱ ( به وسیله جین لوسکوفسکی ):

این فرد کیست ؟ اغلب اطلاعاتش کاملا درسته. به هر حال من هرگز نشنیدم که زنی رفته باشه بر پایه اطلاعات خوبی که دارم ما ۱۲ مرد داشتیم که همگی نظامی بودند . ۸ نفر از نیروی هوایی و دونفر از ارتش و دو نفر از نیروی دریایی . من فکر میکنم همانطور که گفتم آنها رفتند و ۲۰ سال اونجا بودند . وقتی برگشتند به صورت ترکیبی به مدت ۳۶۵ روز در قرنطینه قرار گرفتند فقط ۸ نفرشون برگشتند که همش درسته دو نفرشون بعد از چند سال که در اون سیاره بودند مردند و دو نفر دیگه تصمیم گرفتند که بمونند و ممکنه هنوز زنده باشن . کسانی که بازگشتند همگی مرده اند. آخرین نفر در ۲۰۰۳ در بیمارستان va  مرد. در مورد واقعه رازول ایمیل فرستاده شده درسته . گزارش کامل مشتمل بر پروژه سرپوهست و گزارش نهایی با شماره ۸۰HQD893-020 classified TS  کدگذاری شده .از Rick Doty  در مورد گزارش بپرس چون من فکر میکنم این یک گزارش OSI  باشه همینطور Paul Mcgovern  بایستی نظرشو در مورد گزارش بذاره .

( توضیح به وسیله ویکتور مارتینز  ۱ دسامبر :  طبقه بندی این پروژه به وسیله Paul Mcgovern  انجام شده نه جین لاسکوفسکی – به خاطر این اشتباه معذرت میخوام. )

نظر ۲ ( به وسیله Paul Mcgovern  ) :

جالب توجه است اما همش درست نیست( ایمیل ارسال شده توسط فرد ناشناس ). در مورد واقعه رازول کاملا صحیحه افرادی که به محل رفتند کاملا درسته در اونجا دو منطقه سقوط وجود داشت نه یکی. در مورد برنامه مبادله بایستی بگم انتشار اطلاعات طبقه بندی شده اونطور که من میدونم غیر مجازه اما ممکنه یه نفردر دولت در حال حاظر خواسته باشه که اونا رو بیرون ببره . هیچ زنی فرستاده نشد. ۱۲ مرد همه نظامی ۸ نفر نیروی هوایی دو نفر ارتشی و دو نفر نیروی دریایی. دو نفرشون پزشک بودند سه نفر دانشمند . دو نفر متخصص زبان و دو نفر پرسنل حفاظتی بودند.دو نفرشون خلبان و یکی رهبرشون بود (کلنل نیروی هوایی )

همگی کاملا از ردیف های نظامی پاک شدند. من در مورد دوره تمرین اونها مطمعن نیستم ولی فکر میکنم بایستی حدود ۶ ماه طول کشیده باشه.اونها قادر بودن پیغام ها رو به وسیله دستگاه ارتباطی ای که قبل از سفرشون تهیه شده بود به زمین منتقل کنن.

یک پزشک و یک پرسنل حفاظتی  سه سال بعد از حضورشون در سیاره فوق مردند. پزشک به دلیل بیماری پنومونی و پرسنل حفاظتی به دلیل آسیب و زخم برداشتن مرد . تیم مبادله بایستی سختی شدیدی رو برای تطابق با محیط سیاره فوق تحمل میکردند.گرما شدید بود و زمان زیادی برد تا تطابق پیدا کنند همینطور غذا یک مشکل دیگه بود چون سیستم انسان برای هضمش دچار مشکل بود. تیم غذای کافی برای دو سال با خودش به همراه داشت برای ۸ ماه دیگه هم جیره بندی کرد اما سرانجام بایستی غذای ملاقات شوندگان(( EBENs را میخورد. این مساله باعث ایجاد مشکلات گوارشی برای همه اعضای تیم شد . سرانجام اونها تطابق پیدا کردند اونها تلاش کردند تا غذاهای مختلفی درست کنند ولی کمتر موفق شدند.تیم هرگز توسط ملاقات شوندگان ایزوله یا محدود نشدند. اونها میتونستند هر جایی که بخواهند سفر کنند و هر چیزی را که بخواهند ببینند. پس از حدود ۶ سال تیم به منطقه شمالی سیاره منتقل شد جایی که هوا سردتر بود و محتوی بیش از حد لزوم سبزیجات بود..

ملاقات شده ها نظم شدیدی در زندگی روزانه خودشون داشتند. هر نفر در یک برنامه زمان بندی شده کار میکرد که با ساعت مشخص نمیشد بلکه با حرکت خورشیدهایشان ( سیاره سرپو دو خورشید دارد ) مشخص میشد .هر جامعه کوچک یک ساختمان بزرگ داشت که سرتا سر اون نور خورشید میرسید. وقتی خورشید در نقطه خاصی از ساختمان میتابید معنی آن این بود که افراد بایستی کار بخصوصی انجام میدادند..آنجا هرگز کاملا تاریک نمیشد. کم نور میشد ولی تاریک نمیشد.مردم آنجا دوره استراحت داشتند اما نه شبیه دوره خواب ما. آنها در طی روز خورشیدی خود سه بار استراحت میکردند تیم ما تمام مدت دوره کاری را مشخص کرد.۴۳ ساعت اونها سه دوره استراحت در طی ۴۳ ساعت داشتند که در حدود ۱۴ ساعت بود.مردم اونجا همینطور ماه یا سال نداشتند..تیم ما مشخص کرد که اونها دوره حیات داشتند ممکن نبود که بتوان سن آنها را قضاوت کرد اگرچه تیم ما قبر های اونها رو پیدا کرد.

پروژه سرپو

جمعیت سیاره سرپو در حدود ۶۵۰۰۰۰ نفر بود و در سرتاسر سیاره جوامع کوچکی وجود داشت . آنها رودخانه های زیرزمینی داشتند که دره های بازی را مشروب میکرد آنها صنعت داشتند اما تمام غذای مورد نیازشون کشت میشد حتی در محیط و ساختمان های بزرگ. آنها حیوان داشتند گونه های مختلف . حیوانات چهارپای بزرگ و عجیب و غریب که برای کار یا موارد دیگر مورد استفاده قرار میگرفتند اما برای خوردن گوشت استفاده نمیشدند. از نظر ژیولوژیکی سیاره اونها با سیاره ما فرق میکرد.کوههای کم بدون اقیانوس درختان یا چیزهایی شبیه درخت و نه هیچ تمدنی به غیر از Ebens  .

در ابتدا همه ساکنین آن سیاره در نظر اعضای تیم ما به یک شکل و قیافه به نظر میرسیدند اما پس از گذشت مدت زمانی اعضای تیم یاد گرفتند که افراد مختلف Ebens   را از طریق صدایشان شناسایی کنند.اگرچه Ebens  نمیتوانستند انگلیسی صحبت کنند اما صداهایی ایجاد میکردند که اعضای تیم ما قادر بودند تا به انگلیسی ترجمه کنند.پس از ۵ سال ما میتوانستیم زبان آنها را کاملا به انگلیسی ترجمه کنیم .

ارزانسرای آرایشی

اطلاعات کامل این گزارش در حدود ۳۰۰۰ صفحه است .

نظر ۳ : ( به وسیله ناشناس ۲ ) :

ترجیح میدهم تا نامم را مخفی نگه دارید. اما اینجا ارزیابی من از اطلاعات فرد ناشناس : ۱- در مورد واقعه رازول ( توضیح داده شده توسط ایمیل فرد ناشناس ) این مساله ایست که من در پرونده های تاریخی به نام کتاب قرمز خوانده ام .تقریبا و دقیقا با کلمات. اگرچه آنجا اطلاعات بیشتری در مورد محل ها ی سقوط و چیزهایی که ما پیدا کردیم وجود داشت. ۲ –  در مورد برنامه مبادله من در موردش خوانده ام اما فکر میکنم آنها ۱۲ مرد بودند. من در مورد زنی نشنیده ام . این حدودا همه چیزیست که میدانم. ما واحد ویژه ای داریم که گزارشات را پیگیری میکند که سازمان اطلاعات ارتش هم شامل آن میشد ولی من هرگز در این برنامه نبودم اما میدانم که افراد دیگری حضور داشتند.

۳ – دوست دارم با این منبع تماس داشته باشم من در حدود یک میلیون سوال دارم که بپرسم.

من به صحبت Linda How  در مورد برنامه مبادله چند سال پیش گوش دادم و متعجب شدم که این اطلاعات رو از کجا آورده بود.

دومین ارسال توسط ناشناس  ۴ نوامبر ۲۰۰۵

Paul اشتباه میکنه. دو تا زن همراهشون بودن که یکی دکتر و دیگری یه متخصص زبان بود. آنجا دوره ای از تاریکی بود اما نه تاریکی مطلق. سیاره EBENS  در سیستم ستاره ای زتا رتیکولی قرار گرفته است (دو ستاره زرد به بزرگی ۵  شبیه به خورشید ما و نزدیک ابر ماژلانی بزرگ ) سیاره دو ستاره دارد اما زوایای آنها کم بود که اجازه میداد مقداری تاریکی به دنبال یک نوع قرارگیری آنها در سیاره ایجاد گردد.سیاره شیبی داشت که اجازه میداد بخش شمالی آن سردتر باشد. اندازه سیاره کمی از زمین کوچکتر بود اتمسفر آن شبیه زمین و محتوی اجزای  CHON  ( کربن – هیدروژن – اکسیژن – نیتروژن ) بود.سیستم زتارتیکولی در حدود ۳۷ سال نوری از ما فاصله دارد . برای تیم ما در یک فضاپیمای EBENs   ۹ ماه طول کشید تا این فاصله را طی نمایند.در طی این سفر همه اعضای تیم ما اغلب از سرگیجه اختلال شناختی  و سردرد رنج میبردند.در طی حرکت فضاپیما هیچگونه بی وزنی وجود نداشت. فضاپیما خیلی بزرگ بود و این مساله به تیم ما اجازه میداد تا ورزش کنند.

پروژه سرپو

زمانی که تیم به سیاره رسید چند ماه طول کشید تا با اتمسفر آنجا تطابق پیدا کنند. در طی دوره تطابق از سرگیجه سردرد و اختلال شناختی رنج میبردند.درخشندگی خورشیدهای سیاره EBEN همچنین مشکلاتی ایجاد میکرد اگرچه آنها عینک آفتابی داشتند اما هنوز از نور درخشان و خطر مواجهه با نور خورشیدها رنج میبردند.سطح تشعشعات رادیویی در آن سیاره کمی بیشتر از زمین بود که مراقب بودند تا بدنشان را در تمام مدت بپوشانند.EBEN ها هیچ فرمی از یخچال نداشتند به جز در صنعت. درجه حرارت در مرکز سیاره بین ۳۲ تا ۴۲٫۵ درجه سانتیگراد بود. آنها ابر و بارندگی داشتند ولی به صورت مداوم نبود.در نیمکره شمالی سیاره درجه حرارت بین ۱۲٫۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد  پایین میامد این دما برای EBENs  سرد بود یا حداقل برای بیشترشان سرد بود.تیم ما دریافت که آنها در بخش شمالی زندگی میکنند اما در دهکده های خیلی کوچک.تیم ما به دنبال درخواست اقامت در منطقه ای سردتر در بخش شمالی جایگیری مجدد نمود.

پروژه سرپو

وسیله حمل و نقل زمینی مورد استفاده تیم ما شبیه هلیکوپتر بود سیستم قدرت آن یک  دستگاه مهر و موم شده بود که نیروی الکتریکی و توانایی بلند شدن را برای آن مهیا میکرد. پرواز با آن بسیار ساده بود و خلبانان ما آن را در طی چند روز آموختند.مردم آنجا وسیله نقلیه داشتند که در بالای سطح سیاره شناور بود و هیچگونه چرخ یا تایری نداشت.آنها رهبرانی داشتند اما نه شکلی واقعی از دولت. در واقع هیچگونه جرم و جنایتی توسط تیم ما رویت نشد. همینطور آنها یک ارتش داشتند که به شکل نیروی پلیس عمل میکرد اما هیچ نوع تفنگ یا سلاحی توسط تیم ما رویت نشد.

پروژه سرپو

ملاقات های منظمی بین جوامع کوچک وجود داشت. آنها یک جامعه بزرگ داشتند که وظیفه خود را به عنوان مرکز تمدن ایفا میکرد تمام صنایع در این جامعه بزرگ قرار داشت. آنها پول نداشتند. هرچه نیاز بود بین مردم آنجا توزیع میشد و مغازه فروشگاه یا پاساژی وجود نداشت. آنها مراکز توزیع مرکزی داشتند که جایی بود که EBENs  جهت دریافت نیازها به آنجا مراجعه مینمودند. همه مردم با یک ظرفیت کار میکردند. کودکانشان به صورت خیلی ایزوله نگهداری میشدند. تنها نگرانی اعضای تیم ما وقتی بود که تلاش کردند از کودکان EBEN  عکس تهیه کنند . نیروی پلیس آنها را به بیرون اسکورت نمود و به آنها هشدار داد که دیگر تکرار نکنند.

پروژه سرپو

سومین ارسال توسط ناشناس  –  ۷ نوامبر ۲۰۰۵

آمارهای سیاره  EBEN به وسیله تیم ما جمع آوری شد که در ذیل لیست شده است :

 • Diameter:                               ۷,۲۱۸ miles
 • Mass:                                     ۵٫۰۶ x 1024
 • Distance from Sun #1:             ۹۶٫۵ million miles
 • Sun #2:                                  ۹۱٫۴ million miles
 • Moons:                                    ۲
 • Surface gravity:                       ۹٫۶۰m/s2
 • Rotation Periods:                     ۴۳ hours
 • Orbit:                                     ۸۶۵ days
 • Tilt:                                        ۴۳ degrees
 • Temperature:                          Min: 43° / Max: 126°
 • Distance from Earth:                ۳۸٫۴۳ light years
 • Planet named by Team:            SERPO
 • Nearest planet to SERPO:         Named: OTTO
 • Distance:                     ۸۸ million miles  به وسیله ایبن ها با پایگاه های تحقیقاتی
 • کلونیزه شده ولی هیچگونه ساکنین طبیعی ندارد)
 • Number of planets in Eben Solar System: Six

Nearest inhabited planet to SERPO: Named: SILUS

در سیلوس اشکال مختلفی از مخلوقات وجود داشت ولی حیات ذیشعوری نداشت ایبن ها از آن به عنوان معدن مواد معدنی استفاده میکردند

 • Distance: 434 million mile

پروژه سرپو

ما ملاقات کننده هایی از ۹ سیستم ستاره ای دیگر داشته ایم . گری ها که برخی از مشخصات آنها شبیه     EBENs بود ولی EBEN  نبودند. اونها از سیاره ای نزدیک آلفا سنتوری  A   میایند ( آلفا سنتوری  چند ستاره نزدیک به هم  به بزرگی ۰٫۳ و دارای سومین ستاره درخشان در آسمان میباشد . محتوی دو ستاره زرد و نارنجی به بزرگی ۰٫۰ و ۱٫۴ بوده همچنین تعداد زیادی ستاره در حال ضعیف شدن در آن منطقه وجود دارد همینطور یک دوقلوی قرمز با بزرگی ۱۱ به نام Proxima centauri  که این نزدیکترین به سیاره ماست با ۴٫۲ سال نوری فاصله یا حدود ۰٫۲ سال نوری نزدیکتر به ما نسبت به دو عضو درخشانتر سیستم آلفا سنتوری .)

کلاس سوم ملاقات کننده ها از یک سیستم ستاره ای G2  از LEO  میایند. { LEO  یا LEO  کوچک ؟ :

LEO  :  میزان فاصله ستاره ای  بین ۲۰ – ۲۵ – ۷۷ سال نوری. برجسته ترینشان Gamma leonis  هست که ستاره دوتایی باشکوه مشتمل بر دو ستاره بزرگ  طلایی نارنجی به بزرگی ( Magnitude  ) ۴٫۲ میباشد.دو ستاره نزدیک به هم که ۱۴۵ سال نوری فاصله داشته با یک دوره اوربیتال ۳۷ ساله.

کلاس دیگر ملاقات کننده ها از سیستم ستاره ای G2  واقع در  Epsilon Eridani  میایند. { اپسیلون اریدانی یکی از نزدیکترین ستاره ها به خورشید ماست که با چشم غیر مسلح دیده میشود. ۱۰٫۵ سال نوری فاصله داشته با بزرگی ۳٫۷ اگرچه سردتر و ضعیف تر از خورشید بوده ولی به طور کلی شبیه خورشید  ما میباشد }.

ملاقات کننده ها با یک کد مشخص شده بودند. کد که به وسیله آن طبقه بندی شده بودند ورود بیولوژیکی  فرازمینی بود (ETE  ) . ETE-2   EBEN  ها بودند و ETE-3  گری ها و همینطور بقیه.

پروژه سرپو

کتاب قرمز هر ۹ گروه را لیست نموده ما اخیرا مشخص کردیم که برخی از ملاقات کننده ها نوع خاصی از یک نژاد بودند اما یک فرم حیات مکانیکی داشتند. آنها هیبرید هایی بودند که در آزمایشگاه ها و بدور از تولد طبیعی خلق شده بودند. این مخلوق ها بیشتر شبیه روبوت بودند اگرچه باهوش بودند و میتوانستند تصمیم بگیرند . آنها میتوانند ملاقات کننده های متخاصم باشند همونطور که برخی از مردم گزارش کرده اند. بر پایه اطلاعات خوبی که دارم ما از سال ۱۹۸۵ تاکنون ملاقاتی با EBENs  نداشته ایم .

مطالب مرتبط

۵۴ دیدگاه‌

 1. مصطفی گفت:

  چند سال پیش یادمه گفتن سازمان جاسوسی امریکا اعلام کرد تا یه زمانی که من الان یادم نیست را گفت تمام پشاب پرنده های روئیت شده متعلق به سازمان جاسوسی امریکا بوده البته چون خیلی سال قبله من یادم نیست تلوزیون گفت یا توی روزنامه خوندم

 2. مصطفی گفت:

  یه برنامه هم باز چند سال قبل تلوزیون پخش کرد زمانی بود که اگه یادتون باشه یه نور هر شب توی یکی از شهرهای ایران دیده میشد و سر زبانها افتاده بود توی اون برنامه چند نفر بودن راجع به این مسئله گفتگو میکردن گفتن بشقاب پرنده ها ساخت المان شرقی و روسیه بودن که یکی از اونها توی مصر فرود اومد و پناهنده شد و افشا کرد که از المان شرقی اومده و سرعت بشقاب پرنده ها را هم میگفتن ۱۶هزار کیلومتر هست و با ایجاد یک خلع به دور خودش از اتش گرفتن بر اثر استکاک جلوگیری میکنه

 3. مصطفی گفت:

  شاید اونا عمر زیادی داشته باشن یا علمشون اونقدر پیشرفت کرده باشه که بتونن زندگی جاودانه یا خیلی طولانی داشته باشن برای همین جمعیت و تولی مثل را کنترل میکنن و ممکنه برای جمعیت زیاد اونجا شرایط تولید غذا و کشت مانند زمین زیاد نباشه و قسمت کمی از سیاره قابل کشاورزی و تولید غذا باشه با این حال فقط خدا میدونه ولی احتمال تمدنهای دیگه توی این همه کهکشان و این کائنات بی نهایت وجود داره و ناسا هم اطلاعات زیادی داره ولی منتشر نمیکنه ولی در مورد زمان سفر و سرعت سفینه دانشمندان میگن کرمچاله هایی هست که اگه پیدا کنند زمان سفر را کوتاه میکنه و گاها بعضی از خلبانان میگن در حین پرواز ناخواسته توی این مسیر قرار گرفتن و زمان سفرشون کوتاه شده با این حال از این گونه داستانها زیاد گفته شده و کسی واقعا نمیدونه راست یا دروغه.

 4. mana گفت:

  سلام ؛ یک فرمول در فیزیک نسبیتی هست که مربوط به جرم شتابدار است . اصل فرمول را با توجه به محدودیتی که در اینجا وجود داره نمیشه دقیقا به همان صورت نوشت اما به صورت کلی اینجوری میشه توضیحش داد که جرم شتابدار M0 برابر است با حاصل تقسیم جرم اولیه M بر رادیکال عدد یک منهای حاصل تقسیم سرعت نور C به توان دو بر سرعت جرم شتابدار V به توان دو . نکته ای که در این فرمول وجود داره جواب زیر رادیکال هست که در مخرج تقسیم قرار داره . اگر سرعت جرم شتابدار برابر با سرعت نور بشه در اینصورت جواب زیر رادیکال برابر با صفر میشه پس بنابراین جرم بی نهایت میشه که عملا امکان پذیر نیست هر مقدار هم که سرعت افزایش پیدا کنه جرم به سمت بی نهایت کشیده میشه و اگر سرعت جرم شتابدار از سرعت نور بیشتر بشه پاسخ زیر رادیکال منفی میشه در این حالت هم پاسخ کلی فرمول بی نهایت میشه . پس به صورت کلی به هیچ عنوان امکان حرکت جرم با سرعت نور وجود نداره مگر اینکه تبدیل به نور بشه . اما در اینجا و در فیزیک کوانتوم یک نکته آزمایش شده وجود داره و اون این هست که اگر جرم بتونه از بعد سوم خارج بشه و به ابعاد دیگه بره در اینصورت قوانین فیزیک بر روی اون دیگه صادق نیست و اون میتونه با هر سرعتی که دلش بخواد و دانش و تکنولوژی اش را داشته باشه بیشتر از سرعت نور حرکت بکنه . پس اینجا دو تا بحث کلی وجود داره که دانش فعلی انسانهای کره زمین به اون هنوز نرسیده ۱- سفر میان سیاره ای ۲- سفر بین ابعادی

  • Rahim گفت:

   این قوانین در مجموعه خورشیدی شاید صادق باشند اونهم در خصوص حرکت جسم از نقطه الف به نقطه ب، اما اگه ‌شما وسیله ای داشته باشید که امواج گرانشی رو خم کنه، یا نیروی گرانش رو خنثی کنه، وضع فرق میکنه، دانشمندی بنام باب لازار میگه ژنراتور های خاصی وجود دارند که با سوخت هسته‌ای کارمیکنند و میتونند این کار رو انجام بدهند، این عنصر یون آن پنتیوم یا عنصر ۱۱۵ هست که در سال ۲۰۱۵ به جدول مندلیف اضافه شددر حالی که باب لازار این ادعا رو در سال ۱۹۸۹ مطرح کرده بود(این شخص مدت ۶ماه در لابراتوارهای منطقه فوق سری S4 مشغول کار بوده) ، حاصل کلام این دانشمند این است که دیسک‌های پرنده غیر زمینی با خم کردن فضا زمان پیمایش فاصله های بین ستاره ای رو در مدت چند ماه یا کمتر انجام میدهند، بوید بوشمن مدعی شد که موجودات غیر زمینی فاصله بین زمین تا سیاره کوئینتینیا رو در مدت ۴۵ دقیقه طی می‌کنند، این سیاره در فاصله ۶۸۰۰۰ سال نوری از زمین قرار داره

   • mana گفت:

    بسیار هم عالی از توضیحات کامل و کافی و مستند شما ، اما در نظر داشته باشید که هرگونه دستکاری در فضا – زمان منجر به صعود به ابعاد بالاتر میشود و این صحت فرمول حرکت نسبیتی جرم شتابدار با سرعت نور در بعد سوم را کاملا تأیید میکند و همزمان نیز هیچگونه خللی بر توضیحات پر ارزش شما وارد نمیکند .سپاسگزارم

 5. guiflr گفت:

  من فضایی هستم کد۶۴۴۶۷۷

 6. هومن گفت:

  یادم هست که این مطلب را باور کردم و فکر میکردم احتمالا انسان ها به اونجا رفتند ولی بعد از کلی تحقیق از منابع رسمی و غیر رسمی در اینترنت به مورد عجیبی برخورد کردم که همون بشقاب پرنده فضایی بود که در سال۱۹۲۸ توسط تسلا و بخاطر سیستم برق رایگان در اختیار سازمان های سری باقی ماند دوستان ببینید چطور ممکنه یک بشقاب پرنده بتونه اونهمه مسافت را طی کنه در صورتی که قبل از ریسدن به مقصد سوخت گاز مایعش تمام میشه و گازی هم دیگه باقی نمیمونه تا تبدیل به پلاسما به بشه پس این داستان۱۰۰ درصد غیر واقعی هست برای مثال اون عکس بالایی راببینید اون عکس منو یاد گرند کانیون و رود کلرادو میندازه که میشه شمال نیو مکزیکو! اینها تو همین زمین سفر کردندسیاره سرپو و یا سیاره پلیدین واقعیت نداره من موفق شدم با پلیدین ۶۰۱ ارتباط برقرار‌کنم که به سختی در یوتیوب پیداش کردم و ازش سوالاتی را پرسیدم که گفت تحت تعقیب هست و نوشته بود۱۹۶ هزار سال قبل میلاد به زمین اومده!! که تعجب برانگیز بود در مورد بشقای پرنده شک نکنید واقعی هست چون با کمی تحقیق میتونید پی ببرید که میتونید برق رایگان بسازید میتونید بشقاب پرنده بسازید اما من نمیدونم این موجودات واقعا چی هستند شاید در آزمایشگاهای آلمان نازی به وجود اومده بوده باشند در قطب جنوب چون شکل صورت اینها در منطقه ای از قطب جنوب آشکار هست شاید هیتلر میخواسته تمدن اینها را احیا بکنه

 7. ابوالهول گفت:

  اگه کمی در مورد نظریه نسبیت مطالعه کرده باشید می تونید اگه این فضانوردان فاصله ۳۷ سال نوری رو در ۹ ماه طی کرده باشن برای اونها ۹ ماه طول می کشه ولی برای ما ۳۷ سال نوری!!!!!

  پس بهتره بهتون بگم از لحاظ زمانی ما اونها هنوز به سیاره سرما نرسیدن

  حالا چطوره که ۱۳ سال بعد هم به زمان خودشون و هم به زمان ما برگشتن

  اینجوری شما دارین نظریه نسبیت رو مسخره میکنن

  • ناشناس گفت:

   من کاری با درستی این مطلب ندارم ولی راجب نظریه نسبیت باید بگم که هنوز ثابت نشده چون هنوز حتی به نزدیکی سرعت نور هم نرسیدیم و ممکنه که کلا یا قسمتی از اون نظریه رد بشه

 8. alokblack گفت:

  سلام دوستان من شخصا بعد از مطالعاتی که در زمینه موجودات فضایی و گاهی در مورد پیدایش زندگی انسان داشتم به نقل قول از منابع عرض میکنم که خدایی که ما میشناسیم به وجود آورنده انسان هست و نه لزوما خدای جهان هستی درست یا نادرست بودنش شخصا نظری ندارم فقط خواستم اینم درکنار بقیه نظریه های ذکر شده بزارید والبته جایی خوندم که نوشته بود همون موجودات که پرواز میکنن و در سیاره دوازدم هستن نوعی دیگر از خدایان هستن با درجه بالاتر.خلاصه از الان بگم دوستان مذهبی نیان جبهه بگیرن بابت این نقل قول چون دنیا پر از عجایب هست و ما به عنوان یه موجود هوشمند صلاحیت فکر کردن و اندیشیدن ونتیجه گرفتن حق شخصی داریم والبته این حق هم نداریم در مورد نظریات دیگران قضاوت کنیم.باتشکر

  • بی نام گفت:

   ببین خدا وجود داره داداش اینکه موجودات فضایی هم هستن درسته اما همه اینارو خدا خلق کرده گلم.
   من از نظرت عیب نگرفدم عزیز ولی خداوکیلی همین موجود فضایی جطور به وجود اومدن که میگی درجه اش از خدا بالاتر ؟

  • Bayeneh گفت:

   صحیح مستر کسی نمی‌خواد قضاوت بکنه فقط داریم تبادل نظر میکنیم
   من اونطور مذهبی نیستم اما با اجازتون آدم تشریف دارم
   آها!که خدایی که ما میشناسیم تنها به وجود آورنده ی انسانهاست؟؟؟ این خوبه که آدم تفکر و بینش متفاوت و صد البته وسیع تری نسبت به جهان هستی و سایر موارد داشته باشه اما این نظریه کاملا غیر منطقی و بی اساسه خدایان دیگری هم هست؟؟!!!! لطفا روی چیزهایی که میبینید میخونید و میشنوید تفکر بیشتری بکنید

  • Amirsajjad گفت:

   ما و همه اون موجودات هوشمند هیچی نیستم جز یه مخلوق که به ذات خودش هیچ رد و اثری نداره مگر اراده ذات خدای احد !! حوزه اثباتگرائی و نگاتیویستی رو نمیشود با هم مخلوط کرد و پیش برد اما هیچوقت زیشعور بودن به معنی لایتنهایی بودن نیست چون هر شعوری محاط در زمان یا ابعاد هست !! ولی خدایی که میفرمیاد کن فیکون یعنی میان اراده و شدن تصمیم و تحلیل و محاسبه و زمان و بعدی نیست … .

 9. بهنام گفت:

  سلام من با این موجودات برخورد نزدیک داشتم و ربوده شدم امابعدازحدودیکساعت ازادم کردند اکنون با۳دستگاه بسیارکوچک که در بدنم قرار داده اند به زندگی ادامه میدهم ومیدانم که توسط انها کنترل میشوم به هرپزشک جراحی گفتم مراازاین دستگاههانجات بده فرارکردندونمیدانم چرا بعداز دیدنxrayاین دستگاههای ریزوریزوپیشرفته از کمک به من پشیمان میشوندو حاضرنیستند با جراحی مرا از شراین دستگاههای فرازمینی خلاص کنند!

 10. Rasol گفت:

  باسلام ؛ نظرات همه ی دوستان را خواندم و استفاده کردم ، چند نکته هست میخوام عرض کنم خدمتتون .
  ۱- خداوند وقتی انسان را خلق کرد به خود فتبارک الله گفت ، این بدین معنی است که ما برترین مخلوقات هستیم و موجودی از انسان باهوشتر خداوند خلق نکرده است .
  ۲- در این که در این جهان هستی ما تنهائیم یا همسایگانی داریم طبق روایات موجوداتی وجود دارد.
  ۳- این موجودات که الان عکسشون در فضای مجازی پیچیده و امریکا ادعا می کنه فرازمینی هستند همان جنیانیان هستند که در سوره جن داستانشان آمده ، اگر امریکاییها جن را قبول داشته باشند پس به ناچار باید اسلام را بپذیرند ، برا فرار از این موضوع به این موجودات فرازمینی قلب داده اند.
  ۴- اگر ما در یک سفینه بنیشنیم و به مدت ۷۲ ساعت در این سفینه با سرعت نور حرکت کنیم معادل ۷۲ میلیون سال از عمر زمین گذشته است. پس این حرف که ۴۰ برابر سرعت نور حرکت کرده اند حرف گزافی است.
  ۵- الان بشر به جایی رسیده بجای حرکت ماده ، اول ماده را به انرژی تبدیل کند بعد از فرستادن انرژی به اون مکان دوباره انرژی را به ماده تبدیل کند . در این راستا به موفقیت هایی هم دست پیدا کرده است .
  مطمئن باشید هرچی هست در این عالم خلقت است و عالم دیگری وجود ندارد هفت طبقه آسمان که در قرآن ذکر شده است در این عالم هستی است . بسیار رمز و راز نهفته ، طبق روایات تا زمان ظهور حضرت مهدی ( عج) اگر علم ۲۷ قسمت باشد ۲ قسمت آن شناخته می شود و ۲۵ قسمت آن در زمان حضرت مهدی است . ان شاءالله.

  • mana گفت:

   سلام ، نکته اول اینکه اگر شما بتوانید با سرعت نور حرکت بکنید و یا از نزدیکترین فاصله یک سیاهچاله عبور بکنید و یا برای تردد و سفر میان ستاره ای از کرمچاله استفاده بکنید هر ساعت حضور شما در این مکانها برابر با هفت سال زمینی است چون هر قدر گرانش بیشتر باشه گذر زمان برای شما کندتر خواهد بود نکته دوم اینکه آسمانهای هفتگانه وجود دارند و اکثر ادیان هم به آن اعتقاد دارند در این آسمانها بر اساس اعتقاد مسلمانها فرشتگان الهی ساکن هستند .و بر اساس اصول فیزیک ثابت شده و قطعی ؛ آسمان اول دارای ۱۱ بعد هست که شاید تا آسمان هفتم هم بالا رفته باشد . در این ابعاد که بوجود آورنده آن پروردگار خالق هست ؛ موجودات بسیاری که برتر از اجنه و شیاطین هستند زندگی میکنند که پروردگار به آنها جنبنده ( دابه ) میگوید . اسامی نژادهای خیرخواه انسانهای کره زمین که عضو فدراسیون کهکشانی نور و روشنایی هستند بعضا اینها است : پلیدینها ، آرکچورینها ، سیرینیها ، لایرانیها ، بلو آوینیها ( اینها عموما از سیاراتی همچون پلیاد که در صورت فلکی ثور و در خوشه پروین قرار دارد و نیز وگا ، آرکتوریوس ، سایریوس و لایرا ساکن هستند و عموما در ابعاد هفتم به بالا حضور دارند ) و اسامی جبهه تاریکی که اجنه و شیاطین با آنها همکاری میکنند و دشمن انسانها هستند اینها هستند : گری ها یا همان خاکستریها که از سیسیتم ستاره ای زتا رتیکولی می آیند و عملا یک ربات بیوالکتریک فوق پیشرفته هستند ، رپتالینها ، آرکانها و دراکوها . شما چه بخواهید و چه نخواهید اینها وجود دارند و در تقابل و تضاد با همدیگر هستند. وقت آن رسیده که سطح آگاهی خودمان را بالا ببریم چون پشت پرده ؛ نژاد تاریکی از این غفلت و سهل انگاری انسانها سوء استفاده میکند و با ایجاد کینه و نفرت و دشمنی و نیز ایجاد ترس و وحشت و خشم و شهوت ، خودش را تغذیه کرده و سرمایه های هنگفت به جیب میزند و انسانهای کره زمین هم چنان در تردید این هستند که آیا فرازمینها وجود دارند یا نه ؟ آیا کشتیهای فضایی یا همان بشقاب پرنده ها واقعی هستند یا آلت دست سیاستمداران و غیره هستند ؟!!

 11. Mohsen گفت:

  Mohsen
  باسلام ؛ نظرات همه ی دوستان را خواندم و استفاده کردم ، چند نکته هست میخوام عرض کنم خدمتتون .
  ۱- خداوند وقتی انسان را خلق کرد به خود فتبارک الله گفت ، این بدین معنی است که ما برترین مخلوقات هستیم و موجودی از انسان باهوشتر خداوند خلق نکرده است .
  ۲- در این که در این جهان هستی ما تنهائیم یا همسایگانی داریم طبق روایات موجوداتی وجود دارد.
  ۳- این موجودات که الان عکسشون در فضای مجازی پیچیده و امریکا ادعا می کنه فرازمینی هستند همان جنیانیان هستند که در سوره جن داستانشان آمده ، اگر امریکاییها جن را قبول داشته باشند پس به ناچار باید اسلام را بپذیرند ، برا فرار از این موضوع به این موجودات فرازمینی قلب داده اند.
  ۴- اگر ما در یک سفینه بنیشنیم و به مدت ۷۲ ساعت در این سفینه با سرعت نور حرکت کنیم معادل ۷۲ میلیون سال از عمر زمین گذشته است. پس این حرف که ۴۰ برابر سرعت نور حرکت کرده اند حرف گزافی است.
  ۵- الان بشر به جایی رسیده بجای حرکت ماده ، اول ماده را به انرژی تبدیل کند بعد از فرستادن انرژی به اون مکان دوباره انرژی را به ماده تبدیل کند . در این راستا به موفقیت هایی هم دست پیدا کرده است .
  مطمئن باشید هرچی هست در این عالم خلقت است و عالم دیگری وجود ندارد هفت طبقه آسمان که در قرآن ذکر شده است در این عالم هستی است . بسیار رمز و راز نهفته ، طبق روایات تا زمان ظهور حضرت مهدی ( عج) اگر علم ۲۷ قسمت باشد ۲ قسمت آن شناخته می شود و ۲۵ قسمت آن در زمان حضرت مهدی است . ان شاءالله.

  • علی گفت:

   اولا چطور انقدر ساده میکی که فقط جن تو قران اومده این همه کتاب اسمانی غیر از قران وجود داره دوما ۴۰ برابر بیشتر از سرعت نور حرکت نکردن و از یه راه دیگه سفر رو انجام دادن بعد چرا پای امریکا و دشمنی اون رو با ایران وسط میکشی امریکا هر چی هم که باشه از نظر تکنولوژی از ایران ۱۰۰ سال جلو تره و به نظرم این اسلام و خرافاتی بودن مردم باعث این موضوع شده چکن قانون همه کشور ها رو با عقل شون نوشتن ولی واسه ایران همه چی به دین مربوط ولی زمان شاه ایران با ژاپن برابر بوده ولی حالا چی پس انقدر طرف اسلام و ایران رو نگیرید

   • Amir mohammad گفت:

    مراقب باش چی میگی . هیچوقت کلمه ایران رو کنار اسلام نگو
    ایرانیا همون زرتشت های بودن که از ترس مسلمان شدن . و حالا اسلام رو یک سپر کردن تا همه کار بکنن و بعد بگن دیدن گفته
    تو حالا برو روایات پیامبر و سوره های قرآن رو بخون و بعد ببین مسلمان واقعی کیه

 12. Amir گفت:

  سلام هر کی بگه فرازمینی ها وجود ندارند ببخشید اما به نظر من احمق هست در این جهان بزرگ اگر وجود نداشتند باید تعجب کرد و قرآن هم می گوید در روز قیامت شما و آسمانیان را جمع می کنیم قرآن به فرشته شخص نمی ده اما بعضی جاها به آسمانیان اشاره کرده و شخص هم داده آنها چون جرم نمی کنند و فقط خصلت خوب دارند برترین مخلوقات شناخته نمی شن اما ما بد هم هستیم به همین دلیل هر کی این خصلت را پنهان کند و استفاده نکند بهشتی است و فرضیه دیگری هم هست اینکه ما از نوادگان اونها یا اونها از نوادگان ما هستن و همه ما انسان هستیم که کتاب ارابه خدایان هم یک چنین چیزی میگوید حضرت آدم طی سفر به زمین چندین بچه داشته و هر کدام در نقطه ای بوده اند و در هر صورت اگر بگوئیم این چیزی وجود ندارد قدرت خداوند را دست کم گرفته ایم و آنها شاید خدایی نشناسند مانند جن که قبل از ورود ما خدایی نمی شناختند پس می شود گفت ما رانده شدگان واقعا طی ۵۰۰۰ سال پیشرفت زیادی کردیم و من نمی خوام حالا این رو بگم اما امیدوارم امام زمان بیایند که من هزاران سوال دارم

 13. ali گفت:

  سلام دوست عزیز درباره چیزی که اینجا تایپ کردید سوالی داشتم چطوری میشه شما رو از نزدیک دید یا درارتباط با شما بود?

 14. مرتضی گفت:

  خیلی جالب بود ممنون از مطالب عالیتون،بدون شک در این جهان هستی به این وسعت که بخواهیم نسبطش را مقایسه کنیم ذره یک قبار را بر روی کت خودتان در نظر بگیرید بعد سیاره زمین را هم در نظر بگیرید نسبط ما به عالم هستی مثل این ذره قبار به سیاره زمین میماند پس هر چیزی امکان داره بدونه شک ما تنها نیستیم بدون شک تمدن های زیادی میتونه وجود داشته باشه که ذهن ما یعنی بشر از درکش عاجز هستش حتی نمیتونیم تصور کنیم نوع زندگی کردن انها را پس همه چیز ممکن است

 15. Ruhollah گفت:

  اینجور ک معلومه جعمیتون کمه ولی میتون از روی دی ان ای چندین و چندین مورد بسازن بنظرم از همونایی ک فوت کردن درست میکنن و بعدها ب زمین میفرستن بدون این ک بدونیم فرازمینی هستش

 16. شامیرام گفت:

  بنا به شواهد و قرائن , سیاره ای وجود دارد بنام سیاره دوازدهم . دانشمندان در دهه ۹۰ میلادی بعد از یکی دو سال از کشفش آن را سیاره ایکس نام نهادند ولی بعدها به صورت بسیار شگفت انگیزی , هیچکدام از آنها درباره آن کوچکترین صحبت نکردند یا اجازه صحبت درباره آن را پیدا نکردند !!! علم و دانش و تجهیزات در دست روس ها وآمریکایی ها است و ما هم ناچار هستیم که اطلاعات دورریختنی و د موده ناسا را بعد از ۶۰ – ۵۰ سال تازه دریافت کنیم !!! ولی با مراجعه به کتیبه های باستانی تمدن های درخشان و قابل اعتنای آشوری و بابلی و سومری و مصری , میشه فهمید که این سیاره همیشه وجود داشته و بنام نیبیرو معروف بوده و دوستی که گفتند که یک سیاره نمی تونه بین دو خورشید قرار بگیره و از هم می پاشه , این سیاره بین یک ستاره دور از خورشید و خورشید ما گیر افتاده و از هم هم نپاشیده ! ولی برعکس سیاره های منظومه شمسی که به صورت تقریباً افقی به دور خورشید می چرخند , اون سیاره به صورت عمودی به دور خورشید می چرخه و هر ۳۶۰۰ سال یکبار از منظومه شمسی می گذره که از مابین مریخ و مشتری است . تو اون سیاره باهوش ترین موجودات هوشمند قرار دارند . موجوداتی که شاید هوشمندترین باشند در همه کهکشان هایی که وجود دارد . از ما هوشمندتر هم وجود دارد ولی آنها هوشمند ترین هستند ! آنها را آنوناکی می نامیدند یعنی فرشته هایی که از آن بالا می آیند . آنها ظاهری ترسناک دارند و قویتر و قد بلند تر از ما هستند . بی نهایت باهوش و قوه های آنها به شدت از قوه های ما قویتر است . آنها قبل از ما خیلی موجودات دیگری زمینی و فرازمینی آفریدند . بیشتر موجوداتی که قبل از ما خلق کردند همگی هوشمند بودند . آن موجودات بعدها بعلت هوشمند بودن متمرد شدند , بنابراین , در آخرین باری که آنوناکی ها تصمیم به خلق یک موجود زنده گرفتند , تصمیم گرفتند که یک موجود گیج و کودن و خرفت بیافرینند ولی بعدها با آمیزشی که با جنس ماده بشر داشتند , اندکی به فهم و شعور بشر افزودند . سپس به انسان کمک کردند تا با غلبه بر سایر موجودات هوشمند , یا آنها را به داخل زیر زمین ها برانند و یا از سیاره زمین فراریشان بدهند . آن موجودات هوشمند باقی مانده آتلانتیس و لموریا بودند که اکنون زیر زمین زندگی می کنند و یا انسان هایی با بدن اسب و سر انسان و یا انسانهای شاخدار با سم بز چنگ در دست و ….
  هر ۳۶۰۰ سال یک باز آنها از سیاره زمین بازدید می کنند چون سیاره آنها از داخل منظومه شمسی ما البته به صورت عمودی گذر می کند . نیروی جاذبه . گرانش این سیاره به اندازه ای است که در طی ورود و خروج این سیاره از منظومه شمسی ما که به کندی هم صورت می پذیرد , تمدن بشری تقریباً نابود می شود چون این سیاره باعث آب شدن یخ های قطبی و به وجود آمدن موج های خیلی بلند دریا شده و باعث زمین لرزه های بسیار وحشتناک می شود . مانند آن چیزی که در زمان نوح اتفاق افتاد . دانشمندان این حقایق را برای ما بازگو نمی کنند . برای مثال از دانشمندان درباره پدیده گرم شدن زمین بپرسید , شما را کودک فرض کرده و شما را پی نخود سیاه می فرستند و آن را به انباشته شدن دی اکسید کربن در جو و پدیده گازهای گلخانه ای مربوط می دانند که به هیچ وجه صحت ندارد و زمین خودش این توانایی را دارد که گازهای زمین را متعادل کند . همچنین زمین توسط آنها و دیگر موجوداتی که آنها آفریده اند مثل ایبین ها و گری ها و … کنترل و حفاظت می شود . دودهه در مورد سوراخ شدن لایه اوزون می گفتند و اینکه چون این سوراخ در قطب جنوب و نزدیک استرالیا است , اغلب مردم سرطان پوست می گرفتند . یک مدتی خبرها خوابید و کسی در این مورد حرف نزد و بعد از دودهه تازگی ها به صورت کلمات محدود به بشر حالی کرده اند که زمین خودش لایه اوزون و جو خودش را ترمیم کرده است ! بیشتر شهاب سنگ هایی که به طرف زمین می آیند را آنها نابود می کنند , نظیر همان شهاب سنگی که چند سال پیش به کمک آنها در جایی بسیار پرت در سبیری سقوط کرد . البته , آنها قبل از سقوطش بر روی زمین , در فضا کلکش را کنده بودند .

  • علی گفت:

   گفتی سیاره شون گیر افتاده حالا نمیشه تو بری نجاتشون بدی؟؟

   • رضا گفت:

    اینقدر بی نمک نباش علی حساب کن قبل طوفان نوح ۶۰۰سال قبل دایناسورها بودن ک الان نیستن دراثر ورود نیبیرو یا پلن ایکس یا سزمین مردوک همون ک عکسش شبیه فربهره دوتابال داره

  • علی گفت:

   نظراتت خیلی جالبه ولی چطور می تونه انقدر مطمئن حرف بزنی!!!این ها همه در حد یه نظریه هست و تا وقتی که مدرک محکمی اورده نشه نمیشه مطمئن بود پس لطفا جوری تعریف نکن که انگار همه این ها رو با چشم خودت دیدی

  • ابوالهول گفت:

   اگه سیارشون بین دو تا خورشید گیر افتاده چطوری هر ۳۶۰۰ سال از منظومه شمسی رد میشه

   بعدش چطوری وقتی از کمربند بین مریخ و مشتری میگذره نابود نمیشه آخه اگه یه کم اهل مطالعه باشی میدونی اونجا پره سنگ های کوچک و داشته

   به نظرم من شما بک رائیلیسم هستی که به هیچ و پوچ ایمان داره

   من حتی تبارنامه آنوناکی ها رو خوندم و آخرش فهمیدم سرکارم

 17. شامیرام گفت:

  بنا به شواهد و قرائن , سیاره ای وجود دارد بنام سیاره دوازدهم . دانشمندان در دهه ۹۰ میلادی بعد از یکی دو سال از کشفش آن را سیاره ایکس نام نهادند ولی بعدها به صورت بسیار شگفت انگیزی , هیچکدام از آنها درباره آن کوچکترین صحبت نکردند یا اجازه صحبت درباره آن را پیدا نکردند !!! علم و دانش و تجهیزات در دست روس ها وآمریکایی ها است و ما هم ناچار هستیم که اطلاعات دورریختنی و د موده ناسا را بعد از ۶۰ – ۵۰ سال تازه دریافت کنیم !!! ولی با مراجعه به کتیبه های باستانی تمدن های درخشان و قابل اعتنای آشوری و بابلی و سومری و مصری , میشه فهمید که این سیاره همیشه وجود داشته و بنام نیبیرو معروف بوده و دوستی که گفتند که یک سیاره نمی تونه بین دو خورشید قرار بگیره و از هم می پاشه , این سیاره بین یک ستاره دور از خورشید و خورشید ما گیر افتاده و از هم هم نپاشیده ! ولی برعکس سیاره های منظومه شمسی که به صورت تقریباً افقی به دور خورشید می چرخند , اون سیاره به صورت عمودی به دور خورشید می چرخه و هر ۳۶۰۰ سال یکبار از منظومه شمسی می گذره که از مابین مریخ و مشتری است . تویاون سیاره باهوش ترین موجودات هوشمند قرار دارند . موجوداتی که شاید هوشمندترین باشند در همه کهکشان هایی که وجود دارد . از ما هوشمندتر هم وجود دارد ولی آنها هوشمند ترین هستند ! آنها را آنوناکی می نامیدند یعنی فرشته هایی که از بالا می آیند . آنها ظاهری ترسناک دارند و قویتر و قد بلند تر از ما . بی نهایت باهوش و قوه های آنها به شدت از قوه های ما قویتر است . آنها قبل از ما خیلی موجودات دیگری زمینی و فرازمینی آفریدند . بیشتر موجوداتی که قبل از ما خلق کردند همگی هوشمند بودند . آن موجودات بعدها بعلت هوشمند بودن متمرد شدند , بنابراین , در آخرین باری که آنوناکی ها تصمیم به خلق یک موجود زنده گرفتند , تصمیم گرفتند که یک موجود خرفت بیافرینند . سپس به انسان کمک کردند تا با غلبه بر سایر موجودات هوشمند , یا آنها را به داخل زیر زمین ها برانند و یا از سیاره زمین فراریشان بدهند . آن موجودات هوشمند باقی مانده آتلانتیس و لموریا بودند که اکنون زیر زمین زندگی می کنند و یا انسان هایی با بدن اسب و یا انسانهای شاخدار با سم بز و ….
  هر ۳۶۰۰ سال یک باز آنها از سیاره زمین بازدید می کنند چون سیاره آنها از داخل منظومه شمسی ما البته به صورت عمودی گدز می کند . نیروی جاذبه . گرانش این سیاره به اندازه ای است که در طی ورود و خروج این سیاره از منظومه شمسی ما که به کندی هم صورت می پذیرد , تمدن بشری تقریباً نابود می شود چون این سیاره باعث آب شدن یخ های قطبی و به وجود آمدن موج های خیلی بلند دریا شده و باعث زمین لرزه های بسیار وحشتناک می شود . دانشمندان این حقایق را برای ما بازگو نمی کنند . برای مثال از دانشمندان درباره پدیده گرم شدن زمین بپرسید , شما را کودک فرض کرده و شما را پی نخود سیاه می فرستند و آن را به انباشته شدن دی اکسید کربن در جو و پدیده گارهای گلخانه ای مربوط می دانند که به هیچ وجه صحت ندارد و زمین می تواند گازهای زمین را متعادل کند . همچنین زمین توسط آنها و دیگر موجوداتی که آنها آفریده اند مثل ایبین ها و گری ها و … کنترل و حفاظت می شود . دودهه در مورد سوراخ شدن لایه اوزون می گفتند و اینکه چون این سوراخ در قطب جنوب و نزدیک استرالیا است , اغلب مردم سرطان پوست می گرفتند . یک مدتی خبرها خوابید و کسی در این مورد حرف نزد و بعد از دودهه تازگی ها به صورت کلمات محدود به بشر حالی کرده اند که زمین خودش لایه اوزون و جو خودش را ترمیم کرده است !

 18. خلیل گفت:

  رمان جالبی است تا یک پروژه علمی.

 19. سجاد موثقی گفت:

  اینکه در سیاره های دیگر موجوداتی زندگی کنند دور از حقیقت نیست .اما این داستان کاملا ساختگی و دور از عقل میباشد و خلق کننده داستان یک آدم معمولی و به اصطلاح آماتور میباشد .طراحی این داستان فقط و فقط یک جنبه درامدزایی به وسیله اینترنت میباشد.خورشید تنها هفت دقیقه نوری با زمین فاصله دارد و سریعترین هواپیمای جهان ۲۰برابر مافوق سوت سرعت داره و اگه بخواد این مسافتو طی کنه ۳۱۶ روز باید بدون وقفه در حرکت باشه تا صد هزار سال دیگه هم هیچ فضاپیمایی که بتونه باسرعت نور حرکت کنه ساخته نمیشه

 20. S. Kh گفت:

  دوستان سلام، حقیقت امر این هست که دیدار با این موجودات آرزوی همیشگی طیف زیادی از انسانها مثل من بوده و هست. من یک بیولوژیست هستم و همیشه برای ما در برخورد با این تصاویر و داستانها سوالاتی مطرح میشه که در واقع پاسخی دقیق برای این سوالات بی پاسخ وجود نداره و به ناچار مجبور به باطل خواندن این وقایع میشوی. از جمله مهمترین این سوالات میتوان به این حقیقت اشاره کرد:
  اگر دقت کنید و آناتومی تمامی موجودات پرسلولی زمین رو مشاهده کنید به یک الگوی منظم برخواهید خورد. اندام عموم موجودات از یک تقارن دوطرفه یا چند طرفه برخوردار هست. توچه کنید به تقارن و نظم اندامهای موجود در سمت چپ و راست بدن خودتان. در بسیاری از گونه های جانوری (از گونه های پست تر مثل حشرات تا تا گونه های متعالی تر مثل جانوران ابزی، گربه سان ها، سگ سانان، سم داران و انسان و میمون) از نظر اناتومیک جایگاه اندام مشابه یکدیگر است. به طور مثال سر در فوقانی ترین بخش بدن قرار دارد. مغز در داخل جمجمه سر قرار داشته چشم ها با الگویی متقارن بر روس سر قرار دارد. گوشها و دهان هم در سر حیوانات قرار دارد. در ابعاد کوچکتر و ملکولی شباهت ها بسیار بیشتر خواهد بود. DNA, امینو اسید ها…. که نهایتا تمامی فرایند های بیولوژیک و سلولی تمامی موجودات جهان را پیش میبرند عملکردشان تماما از یک الگو طبعیت میکنند. این شباهت ها به ما این حقیقت را بیان میکند که با احتمال بسیار زیادی تمامی موجودات کره زمین، از تک سلولی ها تا گیاهان و جانوران، از یک موجود واحد طی فرایند تکامل متعالی شده اند. خوب به شباهتهای همه موجودات دقت کنید. این الگوی تکاملی به طور اختصاصی حاصل شرایطی هست که کره زمین داشته و به موجودات تحمیل کرده.
  سوال اساسی این هست که اگر خواستگاه موجودات هوشمند فضایی از یک سیاره و کهکشان دیگری هست، اینهمه شباهت با انسان از نظر آناتومیک به چه دلیل میتواند باشد؟ مگر نه این که فرایند تکامل آنها در یک سیاره دیگر با شرایط ژولوژیک و اکولوژیک متفاوت صورت گرفته! تقارنی انسان گونه، دو دست و دو پا، آناتومی سر و گردن بسیار شبیه به انسان، دو چشم متقارن و دهان و بینی و گوشها بر روی صورت و از اون مهمتر مغز در جمجمه. احتمال این همه تشابه مابین دو گونه که در دو سیاره متفاوت تکامل یافته اند از نظر تکاملی و بیولوژیک نزدیک به صفر است. حتی اگر هم شرایط این دو سیاره مثل هم باشد.
  با این با بهره گیری از برخی نظریات مثل “نظریه پان اسپرمیا” برخی به توجیه شباهت تکاملی این گونه های هوشمند پرداخته اند اما همچون از نظر علمی این تصاویر غیر قابل باور و فاقد هرگونه توجیه علمی هستند.
  با این حال باور قلبی من به وجود این موجودات هست و امیدوارم بشر بتونه در زمان بقاء ما با این موجودات بخورد نزدیک و اجتماعی داشته باشه.

 21. Amir Radmehr گفت:

  باسلام،آیا از اون موجودات سوالی در مورد آفرینش اونها و اینکه اونها به یک خالق و آفریننده اعتقاد دارن پرسیده شده؟آیا EBENs دین خاصی داشتند؟

 22. Reza گفت:

  همه مطالب متناقض نظریه نسبیت بود سرعت ۴۰ برابر سرعت نور و اینکه در برگشت زمان زمین و مسافران که با سرعت ۴۰ برابر نور حرکت کردن یکی بود?

  • بهرام گفت:

   چرا بعضی از دوستان دقت کافی در متن ندارند اگر دقیق به مطالب گوش میکردید .هرگز نگفت که انها با سرعتی بیشتر از نور حرکت میکردند.اتفاقا گفت که سرعت آنها خیلی کمتر از نور هست .اما آنها از خم کردن فضا وگذشتن از چیزی مثل کرم چاله های فضایی استفاده میکنند که برای ما ناشناخته هست اما تئوری انرا می دانیم . وبه این شکل مسافات زیاد را در زمان کمی طی میکنند.

 23. شاهرخ گفت:

  سلام وجود موجودات فرازمینی یوفوها تمامآ واقعیت داره
  علت اصلی نزدیک نشدن این موجودات به انسان ها چند دلیل داره یکی ناشناخت بودن ما به اونها
  در واقع یه نوع ترس از ما و بلعکس
  دومآ در مورد منطقه ۵۱ ناودا آمریکا هم تحقیق کنید دوستان
  احتمال در خطر بودن بشریت وجود داره

 24. ممد کرمی گفت:

  ماشاالله آقا رضا فقط …..

 25. تابا گفت:

  ۳۷ سال نوری طی ۹ ماه ؟! با چه سرعتی ؟ یعنی حدود ۴۰ برابر سرعت نور ؟ همچین چیزی امکان داره ؟ باورش مشکله .

 26. محسن گفت:

  وای چقدر ساده اید که این حرف ها را باور می کنید و جالب جواب سوالات اساسی زیر را توجیه می کنید؟
  ۱-پایداری یک سیاره با ۲ خورشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۲-عدم داشتن لباس
  ۳-کیفیت بد و نشان ندادن کل بدن این عروسک ها(موجودات فضایی)
  ۴-تناقض در حقیر بودن و عقب ماندگی آنها در برابر انسان با این که می توانند به سیاره ما سفر کنند.
  ۵-اعزام ۱۲ نظامی به سیاره اونها و از اتفاق مردن همه آنها پیش از ۲۰۰۳
  ۶-اندکی درنگ و اندیشه کنید که چرا فقط این اتفاق در آمریکا رخ می دهد و چرا مثلا توسط «وزارت دفاع آمریکا» پاک سازی می شود.
  ۷-آدم فضاییها همه یه چهره دارند، ۲ چشم بابا قوری و سیاه-دماغ کوچک-…

  • reza گفت:

   سلام محسن خان به نظر من در اصل وجود حیات چه هوشمند چه غیر هوشمند غیر از کره زمین در این پهنه بیکران هستی نباید شک کرد اما از طرفی هم درست نیست که به شوق کشف این راز بزرگ و شیرین هر چیزیو هم که مطرح میشه آدم چشم و گوش بسته قبول کنه به نظر من ۹۰% اخبار مربوط به یوفوها(یوفو به معنی جسم پرنده ناشناخته) چیزی غیز از سفینه و موجودات فضایی هست مثل بالنهای هوایی یا ابرهای خاص یا…اما ۱۰% شاید حقیقت باشه اما خوب متاسفانه بعضیها دوست دارند هرجیزیو باور کنند بگذریم…..
   در جواب ایرادات شما که ۷ مورد بودند:
   ۱-منم موافقم.سیاره بهه دور خورشید به خاطر بزرگی و میدان جاذبه اش میچرخه و وجود دو خورشید منطقی نیست ونمیشه که سیاره مثل مرد دو زنه یک روز به دور اون بچرخه یک روز به مدار این یکی!! بالاخره اونی که میدان جاذبه اش قویتره سیاره رو به مدار خودش میکشونه هر چندنزدیکی ۲ ستاره (خورشید)در این حد بهم که در مدار سیاره قرار بگیرند با علم فیزیک و قانون جاذبه جور در نمیاد
   ۲-کاملا موافقم دلایلم رو هم در چند پست بالاتر اعلام کردم.
   ۳-کیفیت بد این عکسها به خاطر اینه که (با فرض صحت عکس)اکثرا توسط افراد عادی و در شرایط ناگهانی و بدون آمادگی قبلی گرفته شدند مطمئن باش عکسهای با کیفیت و تخصصی هم وجود داره که اگر باشند دولتها به من و شما نشون نمیدند
   ۴-اگر منظورت از حقارت ضعف جسمی هست که ماهم در برابر شتر و گاو و پلنگ ضعیفیم!!! برتری هوشی مهمه که اونها ثابت کردند از ما باهوشترند اگر عکسها راست باشه نسبت مغز به جثشون موید همین مطلب هست دقت کن نسبت اندازه مغز به تنه اونها از ما بیشتره و شاید در نظر اونها ما موجوداتی با سر کوچیک و ناقص به نظر برسیم(مثل برخی کودکان عقب مانده ذهنی که سر کوچک دارند چون مغزشون رشد نکرده)
   ۵-۱۲ نفر طبق ادهای متن در حدود ۴۰ سال پیش اعزام شدند که احتمالا اون موقع بین ۳۵-۴۵ سال سن داشتند و مرگشون بعد از این مدت منطقی هست (شرایط سخت زندگی در اونجا رو هم در نظر داشته باشید)هرچند ممکنه کلا این ادعا دروغ باشه یا اینکه بیشتر از ۱۲ نفر اعزام شدند اما زنده ها رو سانسور کردند که همه فکر کنند قضیه تموم شده.
   ۶-تا حدودی حق باشماست اما در نظر داشته باشید سرویس جاسوسی و تحقیقاتی و علمی آمریکا از همه دنیا پیشرفته تر هست شاید در بورکینافاسو هم این اتفاقات بیفته اما کسی اهمیت نده یا اصلا متوجه نشند .
   ۷-یک شکلیشون شاید به این علت هست که همه مال یک سیاره هستند که به زمین از سایر نژادهای فضایی نزدیکترند و ما بیشتر میبینیمشون .مثلا ما که مشهدی هستیم اینجا افغانی خیلی میبینیم تا یک آمریکایی پس بگیم چرا خارجی ها همشون افغانی و یک چهره دارند هستند؟؟ D:

   در کل به نظر من حقیر حیات فرا زمینی وجود داره اما باید در قبو هر خبر و ادعایی عجله نکرد

 27. Reza گفت:

  یک سوال اساسى!
  چرا این موجودات لباس ندارند؟ در تمام عکسها بدون لباس دیده میشند درست مثل حیوانات این با تمدن و پیشرفته بودنشون سازگار نیست ؟

  • forgotufo گفت:

   چون خیاطی بلد نیستند ?
   یا
   خیاطی بلدن خیاط خوب ندارن
   دوست عزیز با توجه به نوع سازگاری اون موجودان با محیط اطرافشون نیازی به لباس ندارن یعنی در یک کلام پوست اونا یه جور لباس فوق پیشرفتس.

   • re گفت:

    از پاسختون ممنون اما آیا مدرکی دارید که پوستشون اینگونه تکامل یافته هست؟ اصولا در موجودات هوشمند تکامل به سمت افزایش قدرت کارکرد و ضریب هوشی مغز پیش میره همونطور که میبینید اونها سرشون نسبت به تنشون از ما بزرگتر هست چون تکامل یافته تر و هوشمند ترند مثل همون نکته آموزش زبان انگلیسی که تو متن اشاره شده در مدت کوتاهی و فقط با گوش دادن به صحبتهای انسانها یاد گرفته.برعکس در سیر تکامل پوست بدن ساده تر میشه و تیاز به داشتن پوشش و لباس برای موجود هوشمند بیشتر یک خرس یا پستاندار نیازی به لباس نداره چون پوستش قویتر و محکمتر هست ولی انسان چرا!! پس نمیتونیم بگیم حتما پوستشون طوری هست که نیاز به لباس ندارند برعکس پوستشون خیلی هم ظریف به نظر میرسه .حتما نیاز به پوشش برای حفاظت از محیط بیگانه (با توجه به متن، زمین ما باید براشون خیلی سرد باشه چون اونجا برای ما خیلی گرمه)تشعشات کیهانی و …..دارند و گذشته از اون برای موجودات متمدن لباس فقط جنبه حفاظت از سرما و گرما نداره بحث زیبایی شناسی و حتی نشون دادن رتبه و طبقه اجتماعی(مثل لباس نظامی ها)هم مطرحه بعیده موجودات فوق متمدنی مثل اونها لخت زندگی کنند مگر اینکه فرض کنیم اون پوست خاکستری یک لباس فوق نازک با الیاف خاص هست که مثل لباسهای فضانوردان ما نیازهاشونو در طی ایام سفرهای فضایی برآورده میکنه الله اعلم

 28. سلام . در مورد مطلب بالا من تقریبا ده سال پیش یه جزوه ۲۰۰ صفه ای از جزییات واقعه رازاول خوندم که بسیار جالب بود و مستند که امانت از یه دوست انگلیسی گرفته بودم و در مورد اون ۱۲ نفر که گفته میشه مدت بیست سال اونجا بودن یه کم شک دارم چون در دراز مدت نیروی گرانشی اون سیاره و تشعشعات کیهانی روی اندام های انسان تاثیر میگزاره و باعث تغییر شکل اندامهای بافت ماهیچه ای و تغییر عمل کرد غدد درون ریز بدن میشه و باعث میشه که انسان مشکل جدی کالبدی پیدا کنه مگر اینکه همیشه از لباس مخصوص استفاده کنه و هر سه ماه یک بار در شرایطی مثل جو زمین حد اقل ۱۲ ساعت رو طی کنه . در این مورد خیلی میتونم توضیح بدم ولی فکر کنم که کافیه . موفق و پیروز باشید

 29. سارا گفت:

  به نظر من می تونه واقعیت باشه
  وقتی زمین ما در برابر کل هستی
  ذره ای بیش نیست آیا اگر از کره های
  دیگر به زمین نگاه کنند کی می دونه اینجا
  هم انسان هایی زندگی می کنند

 30. سعید گفت:

  خوب بود مرسی این اولین خبر در مورد سیاره دیگه هستش.

  ولی چرا جمعیت اونجا کمه .مگه اون ها پیشرفته نیستن چرا جمعیتشون کمه.

  چرا غذاهای اونا به ما نمیسازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *