پس از معرفی سرویس ICO کمپانی کداک قیمت سهام این شرکت تا ۸۹ درصد افزایش یافت

دیروز کمپانی Eastman Kodak که قدمتی ۱۳۰ ساله دارد از سرویس ICO رونمایی کرد؛ زیرا اکنون سال ۲۰۱۸ است و هیچ مشکلی در این مسیر وجود ندارد. پس از معرفی این سرویس، سهام کداک تا ۸۹ درصد افزایش یافت و اکنون هر سهم این شرکت ۱۱.۹۰ دلار ارزش دارد. چنین قیمتی برای سهام کداک از ماه مارس سال ۲۰۱۷ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

کداک اولین شرکتی نیست که پس از معرفی یک محصول ارزی رمزنگاری شده با رشد انفجاری قیمت سهام مواجه شده است. شرکت‌های دیگری نظیر Veltyco و LongFin و حتی Long Island Iced Tea نیز به لطف اقدامات خود در زمینه پول رمزنگاری شده شاهد رشد ۳ برابری قیمت سهام خود بودند.

سرویس ICO شرکت کداک به منظور توسعه یک سیستم بلوک زنجیره‌ای برای تامین حقوق عکس‌برداری دیجیتالی ایمن و حصول اطمینان از بهره‌مندی عکاسان از این حقوق طراحی شده است. حتی این کمپانی در نمایشگاه CES 2018 از یک ابزار استخراج داده نیز رونمایی کرد.

در حال حاضر افراد مختلف با خرید حق اشتراک سرویس‌های BlockBuster یا Borders Books و معرفی یک طرح پول رمزنگاری شده می‌توانند به سرعت مسیر موفقیت را طی کنند.

 


لطفا برای حمایت از ما از طریق لینک زیر در سایت Pivot بصورت رایگان ثبت نام کنید ، شما می توانید با نصب این برنامه در گوشی و فعالیت در آن و زیرمجموعه گیری به کسب درآمد بپردازید
برای مشاهده آموزش های بیشتر و نحوه کار با این برنامه از لینک زیر استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید