چرا انتخاب دروپال ؟

سیستم مدیریت محتوای دروپال

سیستم مدیریت محتوای دروپال

دروپال یک مجموعه نرم افزار رایگان است که به شما این قابلیت را میدهد تا محتوای سایت خود را دسته بندی ، مدیریت و منتشر کرده و براحتی آن ها را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی نمایید.

دروپال کد باز ( اوپن سورس ) است

دروپال یک نرم افزار اوپن سورس است که توسط بیش از ۶۳۰,۰۰۰ برنامه نویس ایجاد گردیده است. دروپال از قوانین GNU General Public License یا GPL تابعیت می کند . این قانون به معنی آن است که هر شخصی میتواند بصورت رایگان نرم افزار را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارد. این حالت برنامه نویسی آزاد به مردم این قابلیت را میدهد که در دروپال تغییراتی بوجود آورده و از جدیدترین تکنولوژی های وب در آن استفاده نمایند. اصول پروژه دروپال ، انعطاف پذیر بودن، استاندارد بودن، همکاری ، آسان بودن و … می باشد.

جامعه دروپال

جامعه دروپال بسیار پر شور و داوطلب از روش های مختلف آنلاین (انجمن ، چت و …) یکدیگر را برای اطلاعات بیشتر و حل مشکلات یاری می نمایند. همچنین مستنداتی برای دروپال ایجاد گردیده است که مباحث مختلف مربوط به کار با دروپال را پوشش می دهد. جامعه جهانی در صدد آن است که دروپال را بطوری هدایت کند که بهترین انتخاب برای برنامه نویسان وب و مدیران سایت ها باشد. هر شخصی میتواند عضو این جامعه بزرگ شده و تغییرات متعددی در دروپال ایجاد نماید.

تاریخچه دروپال

ایجاد نرم افزار دروپال در سایت ۱۹۹۹ آغاز شد. در عرض یک سال یا بیشتر ، افراد بیشتری برای استفاده و کمک به دروپال علاقه مند شدند. بنابراین پروژه بصورت اوپن سورس بوجود آمد. Drupal.org در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شده و جامعه دروپال در سال ۲۰۰۵ بهمراه تعدادی کد و کنفرانس شروع به فعالیت نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تاریخچه دروپال ، Druplicon را مشاهده نمایید.

خدمات بازرگانی

تعداد زیادی از شرکت های شخصی ، برای انجام پروژه های خود از دروپال استفاده میکنند و با قدرت های این سیستم ، پروژه ها را به مشتریان خود ارائه می دهند. آنها سرویس هایی در زمینه طراحی ، برنامه نویس، میزبانی وب ، قالب، آموزش و غیره به مشتریان خود ارائه می کنند. این دلیلی است که پروژه ها بصورت کامل ، ایمن ، کار آمد ، زیبا انجام می پذیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *