چرا باید شاد باشیم؟

6 فانتزی غلط دخترانه در ازدواج

شادی

خوشبختی و شادی آن احساس نابی است که همه ما آرزوی تجربه آن را داریم، اما در عین حال هم ممکن است عصبانی، بدخلق و افسرده باشیم، اینطور نیست؟ علم شادی به ما می گوید که شاد بودن در واقع یک انتخاب است.

 

این ما هستیم که انتخاب می کنیم این لحظه را چگونه سپری کنیم.

 

افرادی در زندگی شما هستند که شما را دوست دارند و به شما وابسته هستند.

مهمترین افراد زندگی شما چه کسانی هستند؟ به احتمال زیاد، شما برای این افراد حاضرید هر کاری را انجام بدهید، درست است؟ اگر به دنبال دلیلی برای شاد بودن هستید، این نقطه خوبی برای شروع است.

 

مهم نیست گاهی زندگی چقدر به ما سخت می گیرد، مهم این است که در هر شرایطس کسی وجود دارد که شما را بی قید و شرط دوست دارد. آیا فکر می کنید عزیزان شما می خواهند شما را ناراضی و بدبخت ببینند؟ البته که نه.

 

شاد بودن شما می تواند دلیل شادی افرادی باشد که دوستتان دارند و دوستشان دارید. پس این شادیرا از آنها و خودتان دریغ نکنید. مطمئن باشید این شادی روابط شما را بسیار لذت بخش تر خواهد کرد.

 

زندگی می تواند به طور چشمگیری در یک لحظه تغییر کند.

نکته ای که در مورد زندگی وجود دارد، این است که کاملاً غیرقابل پیش بینی است. ممکن است هر یک از ما فردا که از خواب بیدار شویم شغلمان را از دست بدهیم، کسی را که دوست داریم از دست بدهیم یا متوجه می شویم که یک بیماری تهدید کننده زندگی داریم.

 

نکته این است که شما هرگز از فرداهای خود خبر ندارید. این به ما نشان می دهد که هیچوقت برای شاد بودن نباید منتظر رسیدن فرداها باشیم. تصمیم بگیرید امروز را شاد باشید و از تک تک لحظاتی که دارید لذت ببرید.

 

افراد شاد بهره وری بیشتری دارند.

به نظر شما به طور متوسط ​​چه کسانی موفق تر می شوند؟ فردی که خوش بین، شاد و با انگیزه است یا فردی که انرژی خود را صرف شکایت از اوضاع می کند؟ افراد شاد به طور کلی سازنده تر هستند.

 

این افراد عملکرد بهتری دارند و بیشتر از افراد ناراضی به اهداف خود می رسند.

 

جهان به افراد شاد بیشتری نیاز دارد.

هر روزی که از خواب بیدار می شویم، خبرهای تلخی از کشور خودمان و یا سایر نقاط جهان می شنویم. متأسفانه، ما در دنیایی زندگی می کنیم که جنگ، قحطی، فقر و ویرانی وجود دارد. اما نکته اینجاست که خوب همیشه بر شر غلبه می کند.

 

اقدامات یک فرد شاد می تواند یک اثر متناوب ایجاد کند که می تواند جهان را به معنای واقعی کلمه تغییر دهد. تغییری باشید که می خواهید ایجاد کنید. شادی را انتخاب کنید.

 

این شعر از عمر خیام، شاعر بزرگ کشورمان نیز گویای این است که باید درلحظه زندگی کنیم و شاد باشیم:

 

پایان همه عمر جهان نیستی است / پندار که نیستی، چو هستی خوش باش

 

شما زنده هستید

مهم نیست که چقدر بیمار، خسته، ناراحت یا ناراضی هستید، یک چیز وجود دارد که می توانید از آن سپاسگزار باشید و آن این است که شما هنوز زنده هستید و برای زندگی کردن فرصت دارید.

 

افرادی که دوستشان داریم به طور غیرمنتظره ما را ترک می کنند. به این فکر کنید که اگر بدانید این آخرین روز زندگی شما بر روی زمین است، چه می کنید؟ آیا آن را صرف فکر کردن به همه چیزهایی که ندارید می کنید؟ احتمالا نه.

 

شما سعی می کنید با کسانی که بیشتر دوستشان دارید وقت بگذرانید، استراحت کنید، بخندید و زندگی کنید.

 

افراد شاد روابط بهتری دارند.

در اکثر نظرسنجی ها افراد متاهل از افراد مجرد شادتر هستند. این بدان معنا نیست که برای رسیدن به خوشبختی باید ازدواج کنید.

 

معنای آن این است که وقتی شاد بودن را انتخاب می کنید، به احتمال زیاد روابط کاری بهتر و روابط بهتری با دوستان، اعضای خانواده و سایر عزیزان خواهید داشت.

 

افراد شاد سالم ترند.

اگر به دلیل دیگری برای شاد بودن در لحظه، نیاز دارید، در اینجا یک دلیل خوب وجود دارد: تحقیقات رابطه مستقیمی را بین سلامت و شادی نشان می دهند. افراد شاد تمایل دارند با ورزش بیشتر و تغذیه سالمتر نسبت به افراد ناراضی از خود بیشتر مراقبت کنند.

 

خلاصه تمام این هفت مورد این است که: منتظر فردا نباشید. همین حالا شادی را انتخاب کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *