کد مخفی در تقویم مایان ، قفل دروازه های زمان را باز می کند

پارادوکس سفر در زمان گذشته

یک باستان شناس چند بعدی ادعا می کند که سرانجام پس از گذشت سالها با شکستن کدهای پر زحمت در تقویم اسرارآمیز مایان ، رمز و راز سفر در زمان را باز کرده است.

تقویم مایاها اغلب در صدر تئوری های توطئه و پیش بینی روز رستاخیز قرار داشته است ، اما یک ادعای عجیب و غریب جدید ادعا می کند که حاوی اسرار سفر در زمان است.

تیموتی آلن ، که ادعا می کند پنج سال گذشته را صرف مطالعه تقویم مایان تسولکین کرده است ، معتقد است که سرانجام رمز و رازهای آن را شکست.

آقای آلن در یک ادعای ناامیدکننده برای اعلام تحقیقات خود به جهان ، بخشی از تحقیقات خود را در یوتیوب بارگذاری کرد ، جایی که او اکتشافات وحشتناک خود را توضیح داد.

وی گفت: “سلام آگاهی جمعی از این سیاره به نام زمین وجود دارد.وی ادامه داد: “من فقط می خواستم کار خود را در طول ۵ سال گذشته با حداکثر سرعت ممکن با شما در میان بگذارم. وی گفت: “این کد پنهان را در تقویم مایاها یافتم که آنچه را می توانید در اینجا مشاهده کنید ، باز می کند – یک سنجش گرداب مانند یک توافق کوانتومی برای یک فناوری معنوی. این یک زبان چند بعدی است“من آن را در تقویم مایاها مخفی یافتم.” به گفته آقای آلن ، یافته های وی کاملاً واقعی است و توسط یکی از بزرگان مایاها در گواتمالا به عنوان “رمز قانونی” که در تقویم مایاها یافت می شود تأیید شده است.کد ظاهراً قفل شده در قالب یک فراکتال رمزگذاری  کوانتومی شده  است که چند بیت چند بعدی را در کنار هم نگه می دارد.

آقای آلن گفت: “تقویم مایاها برای ترسیم آگاهی بشر اختراع شد.

اگر چیزی باقی مانده باشد ، این کلید فهم حقیقت انسان بودن است. ” آقای آلن اکنون ادعا کرده است که رمزهای اسرار در تقویم به او اجازه داده اند تا نقشه سفر زمانی “الهی” را تهیه و تهیه کند. طبق تحقیقات مشکوک وی ، دو نوع پورتال در حال حاضر وجود دارد – پورتال دید شخصی و عبور از درگاه های زمانی.وی گفت: ثمره  کارهای او برای رسیدن بشریت به آنجا نیاز به محدود کردن پول و حرص و شرارت دارد.دلیل این امر این است که دسترسی گسترده به آنچه که او از آن به عنوان فناوری معنوی رایگان توصیف کرده است ، وابستگی ما به پول را متوقف می کند.وی افزود: “همه مطالب این تقویم به آینده ختم میشوند. مانند کد داوینچی است – نوعی کد کیهانی داوینچی که باز شد. “

اما چه فایده ای دارد که هر یک از این تحقیقات چه انعکاسی در واقعیت دارد؟بسیاری از تئوری های توطئه ادعا می کنند تقویم های باستانی ، مانند مایا ، شامل اسرار کیهان است.

تقویم مایاها در سال ۲۰۱۲ برجسته شد ، هنگامی که مأموران عذاب سعی در متقاعد کردن جهان داشتند که مایاها پایان زمان را در سال ۲۰۱۲ پیش بینی کرده اند.اما توطئه ، به همراه بسیاری دیگر ، به سرعت توسط کسانی که زندگی آنها به علم اختصاص یافته بود ، دفع شد.

دانشمند اریک کلمت توضیح داد: “آخرالزمان مایا فقط یک خط طولانی از تئوری های آخرالزمانی است که احتمالاً از زمان ظهور انسان در حال وقوع است.“پیش بینی های پایان زمان اشتباهات زیادی داشته است ، همانطور که رایلی فین اظهار داشت:” معلوم می شود که ناگهان خودم را پیدا می کنم که نیاز به دانستن جمع آخرالزمانی دارم. “

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *