کفش کالج در استایل کژوال مردانه چگونه ست می شود؟

استایل

استایل

در ابتدا و زمانی که برای اولین بار به ظاهر هر مردی نگاه می‌کنید، اولین بخشی از استایل او که نگاه شما را به خود جلب می‌کند، کفش‌هایش هستند؛ بنابراین کفش‌ها باید حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند و پیش از آنکه صاحبشان اسیر قضاوت‌های غلط شود، او را نجات دهند.

البته کفش‌ها فقط بازیگران بخش کوتاهی از سناریوی استایل شما هستند و در این نمایش بازیگران دیگری حضور دارند که اگر به خوبی با کفش‌های شما ست شوند، در نهایت سناریوی استایل ظاهری شما پایان خوشایندی خواهد داشت.

در غیر این صورت اگر کفش‌های خود را با دیگر لباس‌هایتان به درستی ست نکنید، نه تنها سناریوی شما برای کسانی که نمایش استایلتان را می‌بینند، جذاب نخواهد بود بلکه ممکن است حتی بدون اینکه نمایش تمام شده باشد، از شما دور شوند و به مکان دیگری بروند.

 همراه با کفش کالج چه لباس های میتوانیم بپوشیم؟

اساسا اگر می‌خواهید لباسی انتخاب کنید که همراه با کفش کالج بپوشید، به این نکته توجه کنید که لباس شما یک رنگ باشد و از الگوهای چند رنگ پرهیز کنید. همچنین لباس‌های تیره رنگ در مقایسه با لباس‌های روشن ظاهر شیک‌تری دارند؛ بنابراین پوشیدن آن‌ها همراه با کفش کالج انتخاب هوشمندانه‌ای برای آقایان خواهد بود.

شاید با شنیدن این جمله تعجب کنید اما شما از کفش کالج برای ایجاد یک استایل رسمی نیز می‌توانید استفاده کنید. اما برای ایجاد این استایل توجه داشته باشید که حتما از پیراهن ۱۰۰% پنبه آستین بلند و بدون طرح سفید رنگ و یک شلوار پارچه‌ای یا کتان طوسی رنگ استفاده کنید.

چگونه در استایل کژوال مردانه کفش کالج را ست کنیم؟

درحال حاضر بسیاری از آقایان به دنبال این هستند تا استایل کژوال و غیررسمی جذابی برای خود ایجاد کنند؛ بنابراین کفش کالج یکی از گزینه‌هایی است که این دسته از آقایان برای داشتن چنین استایلی نیازی اساسی به آن دارند. اما درصورتی استایل غیررسمی ظاهر جذابی خواهد داشت که همراه کفش کالج خود یک تیشرت طرح دار نخی و یک شلوار سفید رنگ نخی بپوشید.

به‌علاوه اگر در این استایل از کفش کالج چرم جیر سبز یا آبی رنگ استفاده کنید، استایل غیررسمی شما گزینه مناسبی برای فصول گرم سال یعنی بهار و تابستان خواهد بود.

یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی شما برای ست کردن کفش کالج در استایل کژوال مردانه استفاده از شلوارهای کژوال مانند چینوها است. به‌علاوه اگر همراه با کفش کالج خود یک شلوار جین اسلیم مشکی رنگ به تن کنید، این کار هم می‌تواند شما را به هدفتان برساند.

البته در اینجا باید به این نکته مهم اشاره کنیم که اساسا کفش‌های کالج به دلیل راحتی بیشتر نسبت به دیگر کفش‌های مردانه و همچنین برخورداری از ظاهری نیمه رسمی، از جمله کفش‌هایی به حساب می‌آیند که آقایان می‌توانند از آن‌ها برای حضور در موقعیت‌های مختلفی استفاده کنند.

بنابراین اگر می‌خواهید از این مدل کفش مردانه در استایل مورد نظرتان استفاده کنید، تنها به این موضوع دقت کنید که میان آن و دیگر لباس‌هایتان هماهنگی مناسبی وجود داشته باشد. در واقع منظور از این هماهنگی، وجود یک تناسب رنگی، همخوانی سبک و استایل است.

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم که کفش‌ها از جمله پوشاک مردانه به حساب می‌آیند که هر مردی باید مدل‌های متنوعی از آن‌ها را در کمد لباس‌های خود داشته باشد. چون بهترین استایل‌ها با استفاده از بهترین کفش‌ها ایجاد می‌شوند. پس اگر شما به عنوان مردی که می‌خواهید استایل ظاهری جذاب و شیکی داشته باشید، یک جفت کفش کالج در کمد لباس خود ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که همین الان یک مدل از آن را به کمد لباس‌های خود اضافه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *