گجت پوشیدنی Bloomlife ، زمان وضع حمل مادران باردار را مشخص می‌کند

Bloomlife 1

در حالی که راه های زیادی برای آماده سازی پذیرایی از کودک متولد نشده شما نظیر آخرین نمودار Topper وجود دارد، نوع ز تکنولوژی به میان آمده است که می‌تواند در دوران بارداری شما مورد استفاده قرار گیرد. گجت پوشیدنی Bloomlife یک دستگاه کوچک است که کافیست شما آن را بر روی شکم خود قرار دهید تا با اندازه گیری انتقاضات و خواندن فعالیت الکتریمی عضله رحم، از سلامت کودکتان اطمینان حاصل کنید و زمان تقریب وضع حمل خود را بدانید.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن گجت پوشیدنی Bloomlife نیز برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه شده است که می‌توانید با استفاده از آن داده‌ها را دریافت کنید، انقباض‌های بدنتان را چک کنید و بسیار دقیق‌تر از روش‌های مرسوم از سلامت کودک خود اطمینان حاصل کنید.

Bloomlife

هشدارهای کاذبی تحت عنوان براکستون هیکس در دوران بارداری شایع است، اما هر احساس جدیدی که به شما دست دهد توسط ردیاب های این گجت شناسایی شده تا زمان وضع حمل شما به خوبی تشخیص داده شود. هرچند همیشه هم حدس این گجت پوشیدنی سلامت نمی‌تواند تشخیص دقیقی داشته باشد، اما با گرفتن فرکانس و طول انقباضات آن می‌تواند به مراتب شما را از وضع حمل های خطرناک و به صورت غیرمنتظره دور نگه دارد.

کمپانی سازنده این گجت پوشیدنی را طی سال های گذشته همراه با مطالعات پزشکی بر روی چندین زن حامله تست کرده است تا مطمئن شود می‌توان از آن در دنیای پزشکی امروزی استفاده کرد.

Bloomlife 4

قیمت گجت پوشیدنی Bloomlife

حال این کمپانی موفق به کسب مجوزهای مربوطه شده و با حضور در نمایشگاه CES 2017 پیش فروش این دستگاه را آغاز کرده است. البته در نظر داشته باشید با توجه به اینکه استفاده شما از این دستگاه همیشگی نیست، شرکت بلوم لایف در اقدامی شایسته گجت پوشیدنی Bloomlife را ماهانه ۱۴۹ دلار، دو ماهه ۲۴۹ دلار و سه ماهه ۲۹۹ دلار اجاره می‌دهد و آغاز به کار رسمی این محصولات نیز ظرف چند ماه آینده خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud