‍ راز عظیم صندوق عهد

تابوت عهد عتیق

تابوت عهد عتیق

بر اساس کتاب خروج تابوت به دستور و راهنمایی خدا توسط موسی ساخته شد. این دستورات را موسی در طور سینا دریافت کرد. بر اساس عهد عتیق خدا از بین دو چروبیم که بر روی تابوت بود با موسی صحبت می‌کرد. بر اساس نوشته عهد عتیق یکسال بعد از اینکه عبریان از مصر خارج شدند تابوت عهد توسط موسی و بر اساس دستور خدا ساخته شد.

از این زمان به بعد و بعد از روکش شدن آن با طلا این صندوق توسط لاویان (قومی که برای روحانی بودن در نظر گرفته شده بودند) حمل می‌شد در هنگام حمل تابوت عهد همیشه به وسیله حجابی از پوست حیوان و پارچه آبی مخفی می‌شد تا هیچ‌کس به آن نگاه نکند.

تابوت عهد عتیق
پیشرفته ترین و خارق العاده ترین دستگاه هدیه شده از سوی خالقین فرازمینی به (قوم بنی اسرائیل) دارای خدماتی بی نهایت عجیب و البته حیات ازلی !!! صندوق عهد جعبه ای ست مزین و با جنس طلا که در آن دو لوح که توسط خالقین ، در کوه سینا به موسی داده شده بود ، از آن نگهداری میشد ، و خالقین از طریق این صندوق کمک های بی نطیرشان را به بنی اسرائیل انجام میدادند.
این تابوت در زمان سموئیل توسط ساکنین فلسطین کنونی به سرقت رفت ولی به دلیل مصائبی که برای این سرقت برای آن ها به وجود آورد آن را پس دادند ..
در عهد عتیق (تورات) نیز این موضوع تایید شده است که موسی از طرف “یهوه” ماموریت می یابد بر اساس یک دستور خاص صندوقی برای وجود ازلی بسازد .. بن دیوید فیلسوف بزرگ عصر معتقد است :
صندوق عهد موسی در آن زمان دارای سیستم کامل الکتریکی بوده و می توانسته روی دیگران تاثیر بگذارد.. بنا به گفته تلمود شناسان دسترسی به قدس الاققداس (بیت المقدس) که صندوق عهد در آن جا داشته همیشه با خطر همراه بوده است.
در فصل شش کتاب مقدس سموئیل نوشته است : خداوندگار هفتاد نفر از مردان بیت الشمس را کشت زیرا به داخل صندوق عهد نگاه کرده بودند. این صندوق خاصیتی داشته است که هرکس به آن نزدیک می شد بلافاصله جان خود را از دست می داد به جز افراد خاصی که طرز کار با آن را بلد بودند.. صندوقچه عهد علاوه بر خاصیت اصلی آن خاصیت تولید غذا را برای قوم یهود نیز داشته است .
تابوت عهد عتیق
غذایی که دستگاه صندوق عهد تولید می کرد منا نام داشت که یک نوع جلبک بسیار مغذی بود و قوم بنی اسرائیل در زمان ۴۰ سال سرگردانی در صحرای سینا از ان تغذیه می کردند .. این صندوق دارای یک سیستم الکتریکی و احتمالا یک نیروگاه اتمی کوچک بود که موسی از آن برای تولید مواد غذایی و تماس با بیگانگانی که صندوق را به او داده بودند یا اینکه تماس مستقیم بعنوان یک وسیله بی سیم با خالقین استفاده می کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *