‍ ما و فرازمینیان؛ نژاد رپتایل ها، صاحبین اصلی سیاره زمین!


نژاد رپتایل ها (خزندگان انسان نما) بزرگترین نژاد غیرانسانی با قدرت بی نهایت وسیعی هستند ، و چند صد میلیون سال است که بطور ترکیبی روی این سیاره سکونت دارند.. رپتایل ها قابلیت فوق العاده پیچیده ی تغییر شکل به انسان را دارند.. از دیگر نژادهای خزندگان (رپتایل) می‌توان به گری ها و ناگا ها اشاره کرد.. رپتایل ها قدرت تغییر سرعت ملکولهای بدن خود را دارند و به این ترتیب قادر هستند فرم خود را ظرف مدت کوتاهی عوض کنند و به نظر شبیه انسانها بیایند..

گزارشاتی مبنی بر حضور رپتایل ها از شبکه های فوق سری بسیار موثقی منتشر شده است. از جمله اظهارات صریح و بی پرده ی ادوارد اسنودن معاون سابق انجام عملیات های فوق سری سازمان CIA آمریکا ، بوید بوشمن مخترع معروف و از دانشمندان برجسته ی سازمان نطامی آمریکا و دیگر کارکنان این عرصه ..
مکان آن ها در زمین در ایالت نیو مکزیکو – یوتا – نوادا – کالیفرنیا و واشنگتن می باشد که تک تک این مکان ها بصورت بسیار فوق سری ده ها سال است که از دید عموم ، بزرگان جستجوگر علم و حتی بسیاری از بزرگان عرصه سیاسی دنیا پنهان نگه داشته شده و با هدف تولید نژادی جدید از لقاح با انسان ها می باشد. نژاد جدید تولید شده به طرز شگفت آوری خود را شبیه انسان ها جلوه می دهند در حالیکه همچنان قدرت و خواص خزندگان را حفظ می کنند.. از نژاد بیگانگان رپتایل در تک تک منابع باستانی، کتب آئین ها ، الواح چند ده هزار ساله به عنوان کسی که از حضور انسان بر روی زمین مخالف بود و به نوعی حریم شکنی آنوناکی ها در مستعمره شان را به کینه نشستند!! بیگانگان رپتایل هرگز سر سازگاری و نیکویی با نژاد انسان نداشتند و ندارند .. این موضوع هنوز در یک گمانه زنی بسیار محکم است که فراماسون ها ارتباط خود را از دهه ها قبل با صاحبان سیاره زمین برقرار کرده اند.

یک رپتایل سوار بر ماشینی پرنده

یک رپتایل سوار بر ماشینی پرنده

مورد یافت شده در وراکروز ، مکزیک ، یک رپتایل سوار بر ماشینی پرنده ، به نظرشما در هزاران سال پیش ، سازنده این اثر ، تا چنین اثری را ندیده باشد ، می توانسته آن را بسازد ؟ تخیل انسان تابعی از زمان اوست .

اگر به وسیله بالا نگاه کنید ، تمام خصوصیات مکانیکی ، هوازی و آیرودینامیکی را دارا می باشد و وسیله شامل فرمان ، پدال گاز و ترمز پایی و دستی ، در پشت چیزی شبیه اگزوز می باشد . این را در نظر داشته باشیم که سازنده احتمالا آن را از دور یا نزدیک دیده و بعدا طبق برداشتش آن را درست کرده است . جنس این وسیله  بنظر می رسد فلزی باشد . بر روی کناره ها نوشته هایی حک شده است و در جلو چهره یک انسان ، شبیه ملکه ها دیده می شود .

اما سوال اصلی این است که او چه چیز را دیده است ؟

چرا یک رپتایل سوار این وسیله است ؟

واقعا ما چقدر از تاریخ زمین می دانیم ؟

پیشنهاد میگردد مطلب ژن ماورائی , Meta Gene را نیز مطالعه فرمایید.

ژن ماورائی , Meta Gene

در مطلب ژن ماورایی درباره حضور و جایگاه رپتایل ها و خاکستری ها از گذشته های دور در کره زمین صحبت شده است که خواندن آن خالی از لطف نیست .

مطالب مرتبط

۷ دیدگاه‌

 1. نامشخش گفت:

  این مجسمه تخیلات انسان های ۱۰۰۰۰۰۰۰ سال قبله
  که ممکنه یک حیدان منقرز شده باشه مگه نه اونا با اون تکنولوژی نمیتونستند جلوی آدمارو بگیرند
  پس اگه اینطوری پس چرا تاحالا ایتخون یا چیزی پیا نشده .. لطفا شیعه پرا کنی و .. خود داری کنید

 2. امیر محمد آبک گفت:

  عالی منم چند تا عکس ددیدم

 3. Kskdbkdvsisb گفت:

  مشکل ما همینه به اونا میگی صاحبان اصلی زمین😐اونا تهاجم مخفی کردن😐😐😐😐😐زمین مال ماست

 4. میکائیل گفت:

  سلام من مادرم بسیار شدید بیمار است و برای معالجه بیماریش نیاز به کمک مالی دارم لطفا برایم کمک بکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.