۳ سمبل قدرتمند ریکی

 قدرت سمبل‌ها در شکل آنها نیست ، بلکه در انرژیهای همسویی متصل به آنهاست . توضیحات زیر تعدادی از کاربردهای ثابت شده‌ی سمبلها را شرح می دهد.

البته سمبلها‌ی ریکی انرژی یا آگاهی خود را دارند و می‌توانید روی آنها مراقبه کنید تا به شما نشان داده شود چگونه از آگاهی الهی که در خود سمبلها به ودیعه گذاشته شده است بی واسطه استفاده کنید.

سمبل قدرت

سمبل قدرت

سمبل قدرت

به معنای (( تمام قدرت کائنات را در اینجا بگذار )) است . سمبل قدرت برای افزایش قدرت ریکی یا متمرکز ساختن ریکی روی محلی خاص بکار می رود . هر گاه می خواهید قدرت درمان ریکی را بالا ببرید ، فقط به نام سمبل فکر کنید یا آن را در ذهن مجسم کنید ، ریکی شما قویتر می شود ! این سمبل همچنین میتواند فظای اطراف گیرنده ریکی را مهر و موم کند تا از اتلاف انرژیهای شفابخش جلوگیری شود .

این وضع در بعد روحی قابل مشاهده است و گاهی به صورت جعبه ای از نور سفید و گاه نیز به صورت کره ای از نور طلایی در اطراف بیمار دیده می شود .

سمبل قدرت را در هر مرحله‌ی درمان میتوان بکار برد ، اما بهترین زمان استفاده از آن در شروع درمان برای افزایش قدرت ریکی و در پایان درمان برای مهرو موم کردن انرژیهای شفاست.

سمبل قدرت را می‏توان برای پاکسازی اتاق از انرژیهای منفی روانی و مهرو موم کردن آن با نور و مقدس کردن فضای اتاق بکار برد . این سمبل را می‏توانید برای محافظت خود ، کسانی که دوست دارید ، ماشینتان ، خانه و یا هر چه که برایتان با ارزش است استفاده کنید. چون ریکی در هر سطحی عمل می‏کند.

حفاظتی که ایجاد می‏کند نیز در همه سطوح است و شامل محافظت از هر آسیب فیزیکی و نیز از تهاجمهای روانی و ذهنی و احساسی است.

می‏توانید برای دعا کردن دیگران نیز از این سمبل استفاده کنید ؛ وقتی با کسی دست می دهید یا او را در آغوش می‌گیرید برای تبرک او به نام سمبل قدرت فکر کنید. تجربه کنید، حتما کاربردهای دیگری برای آن خواهید یافت.

سمبل قدرتمند ریکیسمبل ذهنی / احساسی

 سمبل قدرتمند ریکیسمبل ذهنی / احساسی

سمبل قدرتمند ریکیسمبل ذهنی / احساسی

اسم این سمبل به معنای (( یکی شدن نوع بشر و خداوند است )). این سمبل برای شفای ذهنی و احساسی بکار می رود . این سمبل طرف راست و چپ مغز را متعادل می کند و هماهنگی و آرامش می آورد . این سمبل بخصوص برای شفای مشکلات روابط موثر است .

این سمبل را برای هر نوع آشفتگی ذهنی / احساسی نظیر عصبیت ، ترس ، افسردگی ، خشم ، غم و اندوه و غیره میتواند بکار برد . در بعد روانی ، انرژیهای این سمبل برای شفای مشکلات احساسی گاهی به شکل حبابهایی از چاکرای قلب و برای شفای ذهنی از چاکرای شبکه خورشیدی درمانگر ریکی بیرون می آید .

گاهی نیز این دو انرژی با هم عمل می کنند و قبل از اینکه بیمار را احاطه کنند و یا وارد بدن او شوند ، در مقابل درمانگر با هم ترکیب می شوند . این سمبل را می‌توان برای شفای اعتیادها و نیز مشکلاتی چون کاهش وزن یا ترک سیگار به کار برد .

سمبل برای بهبود حافظه بکار می رود و بخصوص در زمانهایی که مثلا کلید ماشین گم میشود یا نام کسی فراموش میشود نیز بسیار یاریگر است .

این سمبل برای افزایش قدرت جمله های تاکیدی نیز بکار میرود و سبب میشود که این جمله‌ها عمیقتر وارد ضمیر ناخودآگاه شوند . همچنین درس خواندن ، یادگیری و امتحان گذراندن شگفت انگیزند.

 سمبل قدرتمند ریکیسمبل شفا از راه دور

 سمبل قدرتمند ریکیسمبل شفا از راه دور

سمبل قدرتمند ریکیسمبل شفا از راه دور

اسم این سمبل به معنای (( باشد که بودای درون من به بودای درون تو وصل شود و هماهنگی و آرامش بیافریند )) است . این سمبل ب اساس وحدت همه حیات ، یعنی این واقعیت که آگاهی الهی یا ((طبیعت بودا)) در همه ما وجود دارد عمل می‌کند .

این سمبل برای فرستادن ریکی از راه دور برای دیگران استفاده می‌شود. می‌توانید ریکی را به آن سوی اتاق ، به نقطه دیگری از شهر ، و یا حتی به مناطق دیگر جهان ، برای دیگران بفرستید. وقتی این سمبل را بکار می‌گیرید فاصله ، مانع نیست. گاهی عکس گیرنده‌ی ریکی همراه با این سمبل بکار می رود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *