۵ نوع رابطه جنسی که هر زوجی باید تجربه کنند

اثرات مثبت رابطه جنسی

 رابطه جنسی

 

انواع رابطه جنسی که همه زوج ها باید داشته باشند

بعد از گذشت چند سال از ازدواج و خستگی ناشی از کارهای روزمره عشق بازی بین زوجین کم رنگ و کم رنگ تر می شود ، برای این که بتوانید صمیمیت جنسی بین خودتان را حفظ کنید باید ۵ نوع رابطه جنسی مختلف در زندگیتان داشته باشید.

زوجین اوایل ازدواج معمولا درباره انواع رابطه جنسی تصور خاصی ندارد ولی بعد از گذشت چند سال و ساعت های کاری طولانی که انرژی و وقت زیادی از زن و شوهر می گیرد ممکن است به جایی برسند که خستگی ها و روزمرگی ها عشق بازی و رابطه جنسی را کم رنگ و کم رنگ تر کند.

 

اگر میخواهید بعد از گذشت چند سال همچنان رابطه جنسیتان پر شور و حرارت باقی بماند و احساس صمیمیت جسمی و رضایت خاطر از کنار هم بودنتان کمرنگ نشود باید برنامه ریزی دقیقی برای رابطه جنسی داشته باشید ، کلید موفقیت در ازدواج طولانی مدت این است که در مورد انواع رابطه جنسی و برنامه ریزی برای آنها با یکدیگر صحبت کرده و به توافق برسید.

 

احتمالا شما در فانتزیهایتان ، رابطه های جنسی خودانگیخته و پرشوری که در فیلم ها می بینید را بخواهید ولی همیشگی بودن این احساس با وجود بچه ها و مشغله های زندگی امکان پذیر نخواهد بود. شما در واقعیت به گزینه های دیگری نیاز پیدا خواهید کرد.

 

اگر میخواهید در مسیر ازدواج با موفقیت پیش بروید و از متاهل بودنتان لذت ببرید انواع مختلفی از رابطه جنسی وجود دارد که همه زوج ها باید در زندگی زناشوییشان داشته باشند. در این مقاله به ۵ نوع رابطه جنسی که همه زوج ها باید آن را تجربه کنند اشاره می کنیم.

 

۱- رابطه جنسی برنامه ریزی شده

معمولا زوجین دیدگاه مثبتی نسبت به رابطه جنسی برنامه ریزی شده ندارند چرا که تصور میکنند اگر برای رابطه جنسی برنامه ریزی کنیم دیگر رمانتیک نیست و نمیتوان عشق بازی خوبی برایش متصور بود. با این حال این طرز تفکر میتوانید به ازدواج و صمیمیت جنسی شما آسیب برساند.

حقیقت بهتری برای پذیرفتن وجود دارد ، بسیاری از بهترین لحظات زندگی ما برنامه ریزی شده اند: تعطیلات ، قرار ناهار با دوستان ، جشن تولد ، جشن های تعطیلات و غیره .

 

شاید بهتر باشد به جای کلمه برنامه ریزی برای رابطه جنسی از کلمه خواستن یا عمدی استفاده کنید. وقتی شما و شوهرتان میخواهید که زمانی را به عشق ورزیدن اختصاص دهید یعنی به صورت کلامی و عملی می گویید که برای حفظ صمیمیت جسمی و بهبود روحیه و کاهش تنش های روزمره ، رابطه جنسی برایتان در اولویت است.

 

برنامه ریزی داشتن برای رابطه جنسی باعث می شود در هفته چند بار رابطه داشته باشید ولی در صورت عدم برنامه ریزی رابطه جنسی در زندگی زناشویی شما کمرنگ شده و خیلی کم اتفاق می افتد.

 

 

۲- رابطه جنسی خودانگیخته

رابطه جنسی خودانگیخته یا یهویی ، میتواند بسیار شگفت انگیز و خواستنی و متنوع باشد. زمانی که شما و همسرتان از فرصت های جنسی که پیش می آید ، نهایت استفاده را بکنید ، اشتیاقتان را نسبت به هم زنده نگه می دارید.

 

رابطه جنسی یهویی ، دستورالعمل خاصی ندارد ، گاهی سریع است و گاهی با عشق بازی طولانی ولی همیشه یادآور آزادی ، سرگرمی و لذت جنسی و جسمی قدرتمندی برای زوجین است.

رابطه جنسی خود انگیخته همان چیزی است که در فانتزیهایتان به دنبالش هستید و احساس شدید خواستنی بودن به شما القا میکند و باعث تقویت روحیه و اعتماد به نفستان می شود ، بنابراین از فرصت پیش آمده حتی اگر در حس و حالش نیستید استفاده کنید و اجازه بدهید همسرتان به شما لذت ببخشد ، تاثیر مثبت رابطه جنسی خودانگیخته بر روابط شما بسیار عمیق است و میتواند یگانگی جنسی بین زوجین ایجاد کند.

 

 

۳ – رابطه جنسی برای تسکین استرس

رابطه جنسی یکی از بهترین روش ها برای کاهش استرس روزانه است ، شاید استفاده از رابطه جنسی برای کاهش استرس بیشتر مورد پسند مردان باشد ولی خانم ها هم میتوانند به راحتی از این ترفند برای کاهش نگرانی هایشان استفاده کنند.

 

عشق بازی بهترین روش برای کاهش اضطراب قلبی است ، اطمینان و امنیتی که آغوش همسرتان برای شما فراهم میکند میتواند تا حدود زیادی استرس را تسکین دهد. این آرامشی است که فقط یک زوج که ارتباط صمیمی با هم داشته باشند میتوانند به هم بدهند که حتی باعث می شود رابطه شان لطیف تر و صمیمی تر شود.

 

زمانی که تراژدی های زندگی شما را از مسیرتان دور میکند ، ارتباط جنسی باهمسرتان میتواند دوباره شما را به مسیر برگرداند.

عشق بازی باعث ترشح اندورفین در بدن می شود ، این هورمون به صورت طبیعی به ما کمک میکند بهتر بخوابیم و احساس بهتری به زندگی داشته باشیم.

اغلب بهترین کاری که میتوانید بعد از یک روز پر استرس انجام دهید ، داشتن رابطه جنسی است.

 

 

۴- رابطه جنسی فداکارانه

شما و همسرتان در یک تیم هستید ، گاهی اوقات این تیم نیاز به فداکاری جنسی دارد ، مواقعی که شما تمایلی به رابطه جنسی ندارید ولی باید خواست همسرتان را در نظر بگیرید. اینطور نیست که نتوانید نه ، بگویید فقط قبل از نه گفتن به این فکر کنید که آیا دلیل موجهی دارید؟

 

اگر ندارید پس به این فکر کنید که عشق بازی با همسرتان چقدر می تواند مفید باشد ، کلید این روش این است که با مهربانی به او پاسخ بدهید نه با انزجار. از او بخواهید زمانی که شما هم میخواهید رابطه جنسی داشته باشید ولی او حالش را ندارد همین کار را برای شما انجام دهد.

 

۵- رابطه جنسی ماجراجویانه

همه زوج ها باید هر از گاهی رابطه جنسی ماجراجویانه داشته باشند. ماجراجویی در رابطه جنسی طیف گسترده ای دارد ، مثل امتحان کردن رابطه در یک موقعیت جدید یا غیر ممکن مثل چادر مسافرتی یا روی کوه ، لمس جدید ، پیشنوازی جدید ، رابطه جنسی در جایی به جز تخت و غیره . البته تا زمانی که حریم خصوصی را حفظ کنید میتوانید آزادی فوق العاده ای برای یافتن راههای جدید برای رضایت جنسی یکدیگر پیدا کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *