۷ داستان از افرادی که مدعی سفر به زمان هستند

آیا به سفر زمانی اعتقاد دارید؟ من خودم شکاک هستم – اما اگر داستان های این افراد درباره سفر زمانی باور شود ، من ظاهراً اشتباه می کنم. چه کسی می داند؟ شاید روزی مجبور باشم حرفهایم را پس بگیرم. با تمام صداقت ، ممکن است این چندان بد نباشد – زیرا دلیل اشتباه در این مورد این است که سفر زمانی واقعی است. در صورت صحت ، این رادار بسیار خوبی خواهد بود.

سفر فنی در زمان هم اکنون وجود دارد – نه به شکلی علمی که احتمالاً فکر می کنید. طبق یک فیلم TED-Ed توسط کالین استوارت ، جاسوسی روسی سرگئی کریکالف در حقیقت به دلیل اتساع زمان در مدت زمانی که در ایستگاه فضایی بین المللی گذراند ، ۰٫۰۲ ثانیه به آینده خود سفر کرد. برای کنجکاوی ، کریکالف در طول دوره کاری خود در کل ۸۰۳ روز ، نه ساعت و ۳۹ دقیقه در فضا سپری کرده است.

با این حال ، بسیاری گفتند که اتساع زمان تنها نوع سفر زمانی نیست که ممکن باشد. برخی از افراد نیز به سفر زمان اعتقاد دارند و همه چیز را از ماشین زمان “H. G. Wells” برای بازگشت به آینده نشان می دهد. پیدا کردن داستان هایی به صورت آنلاین که حساب های واقعی از افراد واقعی هستند دشوار است – بسیاری از آنها یا افسانه های شهری هستند ( آزمایش فیلادلفیا) یا داستان هایی درباره افرادی که من قادر به تأیید آنها نیستم واقعاً وجود دارد – اما اگر سخت جستجو کنید. به اندازه کافی ، حسابهای کاربری صمیمانه یافت می شود.

آیا داستان ها صحت دارند؟ آیا آنها دروغ هستند؟ آیا آنها نمونه هایی از افرادی هستند که با تمام وجود خود اعتقاد دارند که آنها صادق هستند ، حتی اگر آنها واقعاً نباشند؟ شما قاضی باشید این هفت داستان ، همه موردهای عالی هستند .

 Moberly – Jourdain  حاثه

حادثه موبرلی

در سال ۱۹۰۱ ، دو زن انگلیسی به نام های آن موبرلی و ایلانور جوردین برای تعطیلات به فرانسه رفتند. در حالی که آنجا بودند ، آنها از کاخ ورسای بازدید کردند (زیرا ، شما می دانید ، این کاری است که شخص هنگام بازدید از فرانسه انجام می دهد). و در حالی که آنها در Versailles بودند ، از آنچه به نام Petit Trianon معروف شده است بازدید کردند – 

یک کاخ کوچک در محوطه کاخ که لوئیز شانزدهم به عنوان فضای خصوصی برای ماری آنتوانت به وی داد تا بتواند انجا استراحت کند .

اما وقتی آنها آنجا بودند اتفاقات عجیبی را مشاهده کردند. آنها گفتند که مردم را با پوشیدن لباس های آناکرونستی مشاهده می کنند ، صداهای مرموز را می شنوند، ساختمان ها و سایر سازه هایی را می دیدند که دیگر موجود نیستند – و ، واقعاً ، از اواخر دهه ۱۷۰۰ وجود نداشتند.

آنها ادعا کردند که در یک لغزش زمانی” افتاده اند و قبل از اینکه توسط یک راهنمای توربرگردانده شوند ، به مدت بیش از ۱۰۰ سال گذشته منتقل شده اند.

آیا آنها واقعاً به گذشته سفر کردند؟ احتمالا نه؛ توضیحات مختلف همه چیز را شامل می شود از جنون دیوکس (اساساً یک توهم مشترک) گرفته تا یک سوء تفسیر ساده از آنچه که در واقع دیدند. اما برای آنچه که ارزش آن را دارد ، در سال ۱۹۱۱ – تقریباً ۱۰ سال پس از آنچه که آنها تجربه کرده بودند ، اتفاق افتاد – این دو زن کتابی راجع به همه چیز با نام های الیزابت موریسون و فرانسیس لمانت منتشر کردند که به سادگی با نام یک ماجراجویی خوانده می شدند. این روزها ، آن را به عنوان ارواح تریانون میشناسند. اگر دوست دارید آن را بررسی کنید.

راز جان تیتور

مسافر زمان

جان تیتور شاید مشهورترین شخصی باشد که ادعا می کند که او در زمان سفر کرده است. مشکل این است که هیچ کس تقریباً به مدت ۱۷ سال از او چیزی نشنیده است. همچنین ، او ادعا کرد که از آینده آمده است.

داستان طولانی است ، اما نسخه کوتاه این است: در یک موضوع آغاز شده در پاییز سال ۲۰۰۰ در مورد پارادوکس های سفردر زمان در تالار گفتگوی آنلاین موسسه Time Travel – که اکنون با عنوان Curios Cosmos شناخته می شود – یک کاربر در پاسخ به اظهارنظر درباره چگونه از لحاظ تئوریک می توان یک ماشین زمان با این پیام زیر ساخت:

“وای! پول حق با پول است .من میخواستم همه بدانند تیپلر یا کر چه کسی است.

به هر حال ، شماره ۲ جواب صحیح است و مبانی سفر برای مسافرت زمانی در CERN در حدود یک سال آغاز می شود و در سال ۲۰۳۴ با اولین دستگاه زمان ساخته شده توسط GE پایان می یابد. بد نیست ما نمی توانیم عکس ارسال کنیم یا من آن را به شما نشان می دهم. “

البته این بدان معنا بود که کاربر که با نام TimeTravel_0 می رفت ، از نقاطی در آینده آمده که طی آن قبلاً چنین دستگاهی اختراع شده است.

در طی بسیاری از پیامها که در طول اوایل بهار سال ۲۰۰۱ از آن موضوع وجود دارد ، کاربری که به جان تیتور معروف شد ، داستان خود را گفت.

وی گفت که برای فرستادن یک کامپیوتر IBM 5100 به زمان خودش به سال ۱۹۷۵ فرستاده شده است. او فقط در سال ۲۰۰۰ برای استراحت کوتاه در راه بازگشت به خانه متوقف شد.

به گفته وی ، این رایانه برای مقابله با یک مشکل شناخته شده مشابه Y2K موسوم به سال ۲۰۳۸ به برنامه های مختلف میراث رایانه ای در سال ۲۰۳۶ نیاز داشت.

جان اشاره ای به این موضوع نکرد ، اما او گفت که UNIX قرار است در سال ۲۰۳۸ ماموریتی داشته باشد.

نظرات در مورد اینکه آیا جان تیتور واقعی بود ، متفاوت است. برخی از مردم فکر می کنند که او تنها نمونه واقعی سفر در زمان است که تاکنون دیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند این یکی از ماندگارترین حقه هایی است که تاکنون دیده ایم. 

پروژه پیگاسوس وکرونوناوتس

در سال ۲۰۱۱ ، اندرو دی باسیاگو و ویلیام استیلینگس قدم به جلو برداشتند و ادعا کردند که آنها “کرونونها” ی سابق بودند که با یک برنامه DARPA به نام Project Pegasus کار کرده بودند. به گفته آنها ، پروژه پگاسوس در دهه ۱۹۷۰ توسعه یافته بود. در سال ۱۹۸۰ ، آنها هنگامی که برای رفتن به مریخ انتخاب شدند ، “کلاس آموزش مریخ” را در یک کالج در کالیفرنیا (کالج احتمالاً به عنوان پوششی برای برنامه ادعا شده) می گذراندند. 

 باسیاگو و استیلینگز همچنین گفتند ، باراک اوباما  که در آن زمان ۱۹ ساله بود و “باری سوتره” نامیده میشد ، نیز یکی از دانشجویان انتخاب شده برای رفتن به مریخ بود. آنها گفتند که انتقال از طریق چیزی به نام “اتاق پرش” رخ داده است.کاخ سفید انکار کرده است که اوباما تاکنون در مریخ بوده است.

لغزش زمان فرودگاه ویکتور گودارد

مانند آن مبرلی و الینور جوردین ، ​​فرمانده ارشد نیروی هوایی رویال ، سر رابرت ویکتور گودارد – که به طور گسترده با نام ویکتور گودارد شناخته می شود – ادعا می کردند که دچار لغزش زمان شده اند.

در سال ۱۹۳۵ ، گودارد با عبور از ادینبورگ به آندور  انگلیس ، از ایستگاه RAF درم در اسکاتلند پرواز کرد. ایستگاه درم دیگر در حال استفاده نبود. پس از تلاش های خنثی سازی پس از جنگ جهانی اول ، اکثراً در اختیار دستگاه های خودی قرار گرفته بود. و ، در واقع ، این همان چیزی است که گودارد گفت هنگام پرواز دید: یک فرودگاه هوایی کاملاً متروک.

با این حال ، در سفر بازگشت او چیزهای عجیب و غریب یافت. او همان مسیری را که در آن مسیر قرار داشت ، دنبال کرد ، اما در حین پرواز ، دچار طوفان شد. با این که تلاش می کرد کنترل هواپیمای خود را به دست آورد ، میان شکاف ابرها ، او فرودگاه هوایی درم را مشاهده کرد و هنگامی که به آن نزدیک شد ، هوای بد ناگهان از بین رفت.

اما میدان هوایی … این بار رها نشده بود. شلوغ بود و چندین هواپیما در باند فرودگاه و مکانیک ها در حال شستشو بودند.در عرض چند ثانیه ، طوفان دوباره ظاهر شد ، و گدارد مجبور شد تا هواپیمایش را دوباره بلند کند.

او کارش را خوب انجام داد و ۵۰ سال دیگر به زندگی خود ادامه داد – اما این حادثه با او عجین شد. در حقیقت ، در سال ۱۹۷۵ ، او کتابی بنام پرواز به سمت واقعیت نوشت که شامل بحث در موردهمه چیز بود.

این واقعاً چیز عجیب است: در سال ۱۹۳۹ ، میدان هوایی درم دوباره زنده شد. آیا گودارد در سال ۱۹۳۵ از  آینده به فرودگاه نگاه کرد؟ چه کسی می داند.

باربی فضایی

من صادقانه خواهم بود: من کاملاً مطمئن نیستم که با این چه کار کنم – اما من آن را به شما اینجا معرفی می کنم ، و سپس می توانید برای خودتان تصمیم بگیرید که درباره آن چه فکر می کنید. ایناهاش:

والریا لوکیانووا نام خود را به عنوان “عروسک باربی انسانی” (که در مورد برخی چیزها نیز عقاید ترسناکی دارد) ایجاد کرده است – اما یک فیلم مستند کوتاه در سال ۲۰۱۲ برای سریال Vice My Life Online Vice نیز بیانگر این است که او معتقد است مدتیست که به فضای بیگانه سفر می کند. هدفش روی زمین این است که به ما کمک کند تا “از نقش “انسان مصرف کننده به نقش” خدای انسانی “برود.”

آنچه من کاملا نمی توانم بفهمم این است که آیا کل زمان سفر در فضای بیگانه مانند یک قطعه هنر نمایشی است که به طور خاص برای این نماینده ایجاد شده است ، یا این چیزیست که او واقعاً فکر می کند.

اما ، خب … همه کارهایی را که می خواهید انجام دهید. این مستند در آنجاست ؛ به آن یک ساعت مچی بدهید و ببینید که چه فکر می کند.

مسافر زمان Hipster

در اوایل دهه ۲۰۱۰ ، عکسی که بازگشایی پل South Fork در گلدن بریج ، در سال ۱۹۴۱ را نشان می داد ،مردی ظاهر شد که به نظر می رسید … فقط کمی مدرن است پربازدید شد. در واقع مانند یک مسافرت با hipster زمانی است مردی با تی شرت گرافیکی ، ژاکت بافت دار ، عینک آفتابی . عکس دستکاری نشده بود؛ اصل را می توان در اینجا مشاهده کرد. پس چه فاجعه ای در حال وقوع است؟سفر به گذشته

خوب ، اسنوپس توضیحات معقول زیادی برای ظاهر انسان دارد. به عنوان مثال ، هر کالایی را که می پوشید ، به راحتی می توان در سال ۱۹۴۱ بدست آورد. دیگران نیز از این حقایق حمایت کرده اند. اما نکته اصلی این است که هرگز به طور قطعی از بین نرفته است ، بنابراین این ایده که این عکس می تواند مردی را از زمان ما به تصویر بکشد که به سال ۱۹۴۱ برگشته بود ادامه دارد. شما چی فکر میکنید؟

کرونوویزور پدر ارنتی

براساس حداقل دو کتاب مقدس کشیش کاتولیک پدر فرانسوا برون در سال ۲۰۰۲ کتاب Le nouveau mystère du Vatican (به انگلیسی ، رمز و راز جدید واتیکان) و کتاب ۲۰۰۰ پدر پیتر کراسا پدر ارنتی اتیلوی Chronosisor: ایجاد و ناپدید شدن اولین ماشین زمان در جهان:

پدر پلگرینو ارنتی ، که یک کشیش کاتولیک مانند برون بود ، دستگاهی به نام “کرونویزور” اختراع کرد که به وی اجازه می داد گذشته را مشاهده کند. ارنتی واقعی بود؛ با این حال ، وجود دستگاه ، یا حتی اینکه آیا او ادعا کرده که آن را اختراع کرده است ، هرگز اثبات نشده است.

 افسوس ، او در سال ۱۹۹۴ درگذشت ، بنابراین ما نمی توانیم از او سؤال کنیم. منظورم این است که ، اگر ما تا به حال قادر به یافتن chronovisor او بودیم ، شاید میتوانستیم … اما با این وجود آیا اطلاعاتی که میخواهیم نداریم؟

(کتاب های برون و کراسا هم سوگند می خورند ، پایین ، چپ و راست می گویند که واقعیت دارد ، بنابراین … شما قاضی باشید.)

پس اگر به ماشین زمان دسترسی داشتید ، آیا حداقل نمی خواهید آنرا روشن کنید؟ امید است که یک روز علم ایده را از تئوری به واقعیت ببرد. این یک جهان بزرگ است که در آنجا وجود دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *