چند راهکار برای تقویت زبان انگلیسی

چگونه زبان انگلیسی یاد بگیریم؟همه از اهمیت دانستن زبان نگلیسی در این روزگار آگاهیم. اما با این وجود هنوز هم بسیاری از کسب و کارها برای انجام کارهای مورد نیازشان به زبان انگلیسی به استخدام فریلنسر مترجم احتیاج پیدا می کنند.

چنین شرایطی برای ایجاد اشتغال و درآمد زایی کسانی که زبان انگلیسی شان قوی است مناسب می باشد. حتی برای بهتر شدن در امر ترجمه راهکارهایی وجود دارد که مترجم ها با رعایت آن می توانند مهارتتان را افزایش دهند.

بیشتر گوش دهید

گوش دادن به رادیو یا فیلم های خارجی زبان می تواند در یادگیری زبان بیشتر کمک کند. چراکه نه تنها تمرکزتان بر روی تک تک کلمات بالا می رود بلکه با نحوه تلفظ دقیق لغات آشنا می شوید. این فرایند شاید در ابتدا چندان خوش آیند نباشد اما با تکرار مداوم این کار کلمات را روانتر می خوانید و در مکالمه سریع تر عمل می کنید.

آن را استفاده کنید یا از دست بدهید

در زبان انگلیسی اصطلاحی وجود دارد: “آن را استفاده کنید یا از دست بدهید” که اساسا به این معنی است که اگر یک توانایی را تمرین نکنید، شاید آن را فراموش کنید. بهترین راه برای بیاد آوردن یک کلمه جدید این است که آن کلمه را سریعا استفاده کنید تا در حافظه تان باقی بماند. زمانی که یک کلمه جدید یاد می گیرید، سعی کنید در طی هفته ی آینده آن را بارها در جمله هایی بگویید؛ با این روش هیچ وقت آنها را فراموش نخواهید کرد.

عبارت ها را یاد بگیرید و مطالعه کنید

روان صحبت کردن انگلیسی به این معنی است که بتوانید افکار، احساسات و ایده هایتان را بیان کنید. هدفتان این است تا انگلیسی را در جمله های کامل صحبت کنید، بنابراین چرا آن را در جمله های کامل یاد نگیریم؟

اگر شما بجای لغت و فعل، کل جمله را مطالعه کنید خواهید فهمید که انگلیسی در زندگی روزانه مفیدتر است. با فکر کردن به عبارت هایی که همیشه در زبان بومی خود استفاده می کنید شروع کنید و سپس یاد بگیرید آنها را چطور در انگلیسی بگویید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *