سفینه ای عظیم متعلق به موجودات بیگانه در اطراف زحل!

حلقه های سیاره زحلجست و جو برای حیات فرازمینی از سالها پیش که نخستین فضانوردان به خارج از جو زمین رفتند تا کنون ادامه داشته اما هنوز هیچ منبعی به طور مشخص اعلام نکرده است که با بیگانگان فضایی ارتباط داشته با توانسته اند آنها را با چشم ببینند.

تا کنون افراد زیادی گفته اند که با فرازمینی ها ملاقات داشته و یا آنها را دیده اند اما هیچ منبع موثقی گفته های این افراد را تایید نکرده اند. یکی از این ادعاهای جنجالی مربوط به دکتر نورمن برگران (Norman Bergrun) مهندس سابق ناسا است که نمیتوان به سادگی از کنارش گذشت!

نورمن برگران ادعا کرده است که یک سفینه فضایی غول پیکر متعلق به موجودات فضایی در مدارهای دور (حلقه ها) سیاره زحل پنهان شده است.

به گفته این مهندس که کارش شکار یوفو بوده این سفینه قول پیکر که در نزدیکی زحل لنگر انداخته در حال تخلیه انرژی این سیاره است. موضوع زمانی عجیب تر می شود که نورمن برگران می گوید که این تنها سفینه ای نیست که در منظومه شمسی وجود دارد بلکه نمونه هایی مشابه در اطراف سیاراتی مانند اورانوس، نپتون و مشتری نیز وجود دارند!

با اینکه دکتر نورمن می گوید از گفته هایش اطمینان دارد اما برخی این ادعا را توهمی میخوانند که این شکارچی یوفو دچار آن شده است.

اما شکارچیان یوفو گفته های نورمن برگران را قبول دارند و معتقدند که به احتمال قوی، در زمان همکاری این مهندس برجسته در پروژه های سری فضایی ناسا و شرکت لاکهید مارتین، برگران مدارک و شواهد محکمی را دیده است که مبنای ادعاهای عجیب او شده اند.

با توجه به گستردگی کیهان اینکه تصور کنیم ما تنها موجودات هوشمند در جهانیم و زمین تنها سیاره ای است که حیات در آن ممکن است، کمی کودکانه به نظر می رسد. از طرفی این سوال پیش می آید که اگر بیگانگان فضایی توانسته اند در اطراف دیگر سیارات منظومه شمسی به بقای خود ادامه دهند چرا به زمین نیامده و خود را از زمینیان مخفی نگه داشته اند؟

آیا موجودات فرازمینی از انسان می ترسند و یا اینکه به ما احترام گذاشته و وارد قلمرو بشر نمی شوند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud