مردی از سیاره زهره

 

نیکولا تسلا

نیکولا تسلا

نیکولا تسلا (Nikola Tesla) یکی از جنجالی‌ترین و باهوش‌ترین دانشمندان قرن‌های گذشته بود که با نبوغ خود مرزهای علم و تکنولوژی را جابه‌جا کرد؛ با این تفاسیر جالب است بدانیم که بر اساس اسناد تازه منتشرشده از سوی اداره FBI آمریکا، تسلا اهل سیاره زهره بوده است!

نیکولا تسلا (Nikola Tesla) نابغه‌ای بزرگ از قرن‌های نوزده و بیست بود که در کنار عملی کردن ایده جریان متناوب برق، تعداد بسیار زیادی اختراع مهم و هوشمندانه را به نام خود ثبت کرد و عملا باعث دگرگونی زندگی انسان‌ها بر روی زمین شد.

با این وجود از سال‌های گذشته تاکنون بسیاری از نظریه‌پردازان و علاقه‌مندان به بحث واقعی بودن فرازمینی‌ها، ادعا کرده‌اند که نابغه‌هایی مانند تسلا و یا آلبرت انیشتین اهل زمین نبوده‌اند و چنین هوش قوی و توانایی علمی بالایی از طریق موجودات فضایی به سیاره ما آمده است.

در همین رابطه مدتی‌ست که سندی از سوی اداره تحقیقات فدرال آمریکا یا همان FBI منتشر شده که در آن مطالب جالب‌توجهی در مورد نیکولا تسلا مطرح شده است؛

ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی

در این سند، گفته شده که تسلا اهل سیاره زهره (ونوس)، دومین سیاره منظومه شمسی بوده و پس از مرگ این دانشمند بزرگ،‌ موجودات فضایی به زمین آمده‌اند و اطلاعات مورد نظر در مورد ریشه فرازمینی تسلا را آشکار کرده‌اند؛ در بخش‌هایی از فایل FBI نوشته شده که مهندسانی که به نوشته‌های تسلا دسترسی داشته و با او در تماس بودند، بعد از مرگش امکان ارتباط‌گیری با فرازمینی‌ها را داشته‌اند و این موجودات در مورد ریشه بیگانه تسلا با آن‌ها سخن گفته‌اند!

مراحل مختلف زندگی تسلا

بر اساس اطلاعات موجود،‌ تسلا در زمان حیاتش در تلاش برای ساخت وسیله‌ای به منظور ارتباط‌گیری با بیگانگان بوده و حال که سندی از سوی یک نهاد معتبر دولتی در این رابطه منتشر شده، برخی از علاقه‌مندان نتیجه‌گیری کرده‌اند که صحبت‌های مطرح‌شده در مورد تسلا می‌توانند درست باشند. در سند مورد نظر گفته شده که در سال ۱۸۵۶ این دانشمندان از سیاره زهره به زمین آورده شده و وظیفه نگه‌داری از او بر عهده خانواده تسلا قرار گرفته است.

بر اساس اسناد محرمانه FBI، نیکولا تسلا اهل سیاره زهره بوده است!

اسناد محرمانه FBI

اسناد محرمانه FBI

تصویری که در بالا می‌بینیم بخشی از نوشته‌های سند FBI در مورد نیکولا تسلا است که به ونوسی بودن این مهندس بزرگ اشاره می‌کند؛ با وجود اینکه هیچ مدرکی مربوط به دی ان ای تسلا وجود ندارد که چنین ادعایی را ثابت کند، طرفداران نظریه مطرح‌شده اعلام کرده‌اند که اگر شواهدی در مورد به دنیا آمدن تسلا در سیاره زهره وجود نداشت،‌ چنین صحبت‌هایی درباره او مطرح نمی‌شد.

با این وجود افرادی هم که با دیدی منطقی‌تر به کل ماجرا نگاه می‌کنند، اعلام کرده‌اند که به جز ادعاهای مهندسان مرتبط با تسلا، سند دیگری در مورد فرازمینی بودن دانشمند بزرگ وجود ندارد و کسی نمی‌تواند تایید کند که این مهندسان واقعا ادعای صحیحی را مطرح کرده‌اند؛ بنابراین پلیس فدرال ایالات متحده هم به احتمال قوی تنها یک شایعه پخش‌‌شده پس از مرگ نیکولا تسلا را در این سند بررسی کرده است.

به هر حال همچنان عده‌‌ای هستند که این صحبت‌ها را قبول نمی‌کنند و معتقدند که ماجرا بیشتر از آنچه به نظر می‌رسد، مرموز است؛ شما در این رابطه چه نظری دارید؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *