رابطه جنسی مردی با ۷۰ زن پس از بریدن آلت تناسلی اش

جان وین بابایت

جان وین بابایت

جان وین بابایت، ۴۶ ساله،در ماه مارس ۱۹۹۴ مورد حمله وحشتناکی قرار گرفت. یکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، آلت تناسلی او را وقتی او در خانه اش در ویرجینیا خواب بود با چاقویی قطع کرد.

شانس با این مرد یار بود که پلیس توانست بقایای آلت تناسلی او را که زن خشمگینش از شیشه ماشین به بیرون پرتاب کرده بود، در خیابان پیدا کند. بعد از ۱۰ ساعت جراحی، بخش بریده شده آلت تناسلی این مرد نگون بخت پیوند زده شد اما پزشکان به جان گفتند دیگرنمیتواند نعوظ و رابطه جنسی داشته باشد !

جان وین بابیت ادعا می کند که از دست دادن آلت تناسلی او زندگی جنسی اش را بهتر کرده است. او که یک بازیگر فیلمهای غیر اخلاقی بوده میگوید بعد از این اتفاق توجه زنان بیشتر به او جلب شده و توانسته است حداقل ۷۰ بار رابطه جنسی داشته باشد .علیرغم اینکه پزشکان میگفتند او دیگر نمیتواند نعوظ داشته باشد و رابطه ای برقرار کند!

ستاره پورنوگرافی که حالا ۴۶ ساله است یک بار دیگر می گوید پس از پیوند الت تناسلیش زنان زیادی با او رابطه جنسی داشته اند ، تصریح کرد: “برخی از زنان می گویند که آنها با جان وین باببت خوابیدند.”

بابیت به روزنامه بریتانیایی The Sun گفت: “پزشکان به من گفتند که من هرگز نمی توانم مجددا رابطه جنسی داشته باشم چون آسیب های من خیلی بد بود.” “اما آنها بارها و بارها ثابت کرده اند که بارها و بارها اشتباه کرده اند ! من ۷۰ بار بعد از این حادثه با زنان خوابیدم.

جان بابیت می گوید که او بیش از ۷۰ رابطه جنسی عاشقانه را بعد از زمان حمله داشته است . او در دو فیلم پورنو مشهور ظاهر شد.

او گفت: ” معروف شدن به مردی که آلت تناسلی اش قطع شده است، مزایای خودش را دارد. قطعا زندگی عاشقانه من آسیب ندیده است – در حقیقت این اتفاق آن را بهبود بخشید.”

بابیت در سال ۱۹۹۴ با جان ویت در فیلمی که دارای صحنه های جنسی بود بازی کرده بود . همان زمان بود که همسرش لورنا با چاقو به او حمله کرده و آلت تناسلیش را بریده بود.

بابیت گفت که او هنوز همدر مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ریخته شده در اتاق خواب خود کابوس میبیند ..

او گفت: “مردم فکر می کنند که این یک شوخی بزرگ است اما من تقریبا به مرگ محکوم شدم.” “بعد از بریده شدن آلت تناسلیم با چاقو، مقدار زیادی از خونم را از دست دادم.”

لورنا بابایت زنی که آلت تناسلی جان بابیت را بریده بود، در حال حاضر از او طلاق گرفته و با نام لورنا گالو یک سازمان برای حمایت از زنان مورد آزار تشکیل داده است .

پس از اینکه پلیس متوجه شد که لورنا در یک میدان از پنجره یک ماشین در حال حرکت نوک آلت تناسلی را پرتاب کرده بود،توانست قسمت بریده آلت تناسلی این مرد را پیدا کند .وی تحت عمل جراحی ۱۰ ساعته قرار گرفت تا مجددا سر بریده آلت جنسی اش پیوند زده شود.

او میگفت : “من بیدار شدم و دیدم در باند پوشیده شده ام.” “آنها یک لوله کاتتر را گذاشتند و برای دو ماه تنها راه رفتن به دستشویی و تخلیه ادرارم همین لوله بود !

وی گفت: “پزشکان به من هشدار دادند که ممکن است همه انواع عوارض وجود داشته باشد.” ” بدترین حالت این بود که اگر یک عفونت ایجاد شود، آلت تناسلی من سیاه می شود و در اثر نکروز از بین می  رود.”

اما بخت با او یار بود و او شفا یافت .جان وین بابایت در سال ۱۹۹۴ در دادگاه حاضر شد. در حال حاضر ۴۶ ساله است، بابیت می گوید شهرت وی از زمان حمله همسر سابقش لورنا بیشتر شده است.

او پس از چند ماه پس از عمل جراحی، هنگامی که یک زن که او را شناخت قرار عاشقانه ای باهم گذاشتند .

او گفت: “ما به خانه او رفتیم و آنچه را که به طور طبیعی همه در عمل جنسی انجام میدهند را انجام دادیم.” من ترسیدم که اندامم کار نکند . آلت تناسلی من ۱۰۰ درصد کامل نیست، اما ما به خوبی از پس رابطه جنسی برآمدیم. “

لورنا بابیت در آغاز محاکمه اش در سال ۱۹۹۴ ادعا کرد که او آلت تناسلی همسرش را قطع کرد زیرا او در حالت مستی به خانه آمد و او را وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

جان بابیت اکنون یک زندگی آرام به عنوان یک راننده و یک نجاردارد

جان در حال نوشتن زندگینامه ی خود و یک کتاب است.این کتاب شامل ماجرای حملات آلت تناسلی شکست خورده ای است که بیش از یک قرن اخیر اتفاق افتاده است.

منبع:ایران ناز

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. ممد گفت:

    متاسفم براتون،این آقا یه شیاد به تمام معناست،مرد نگون بخت واقعا مسخرست میدونی چه بلا هایی سر زنش آورده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *