ماشین اشتراکی، ایده ای برای کسب و کار

برای خود اشتغالی راه های متعددی وجود دارد. کمی خلاقیت و ذکاوت همیشه باعث شده تا ایده پردازان بتوانند، خودشان را از بقیه متمایز کنند. سفر اشتراکی یکی از این موارد است.

برای اشتغال تنها گزینه سایت استخدام نیست. سرویس های متعددی وجود دارند که خدماتی متناسب با داشته های شما ارائه میدهند.

بعنوان مثال سفر اشتراکی یک گزینه خوب است. برای کسانی که خودرویی مناسب این کار دارند و اغلب هم در مسیرشان تنهایند.

پلتفرم های متعددی وجود دارد که رانندگان را به افرادی نیازمند به وسیله نقلیه، مرتبط می کنند. کاروانرو یکی از همین سرویس هاست که در کشور ما فعالیت میکند. البته نمونه های دیگری هم وجود دارند.

ماشین اشتراکی یکی از روبه رشدترین مشاغل در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی است. بهترین بخش آن نیز این است که اکثر آنها در مواقع اضطراری پوشش بیمه ای نیز دارند. نیازی نیست که حتماً در شهری بزرگ زندگی کنید، چرا که به اشتراک گذاشتن وسیله نقلیه تان حتی در شهرهای کوچک و مناطق با حمل و نقل عمومی کم بسیار سودآور خواهد بود.

کاروانرو چیست؟

سیستم کاروانرو یک سیستم به اشتراک گذاری صندلی های خالی خودرو یا راید شیرینگ است. با استفاده از این سیستم چنانچه شما مالک یا راننده خودرو باشید میتوانید در مسیرهای نسبتاً طولانی که هزینه سوخت و استهلاک خودرو خیلی زیاد است با پیدا کردن افراد تأیید شده ای که هم مسیر شما هستند، سوار کردن آنها و تقسیم هزینه ها با هزینه خیلی کمتری به مقصد برسید.

و همانطور که مشخص است اگر ماشین ندارید میتوانید با پیدا کردن راننده هایی که در مسیر شما حرکت میکنند و همسفر شدن با آنها با پرداخت هزینه کمتری نسبت به تاکسی، ضمن کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. کاروانرو سعی دارد تا شما از هر سفر خود لذت ببرید و با افراد مهربان و خونگرم هم سفر شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *