ربوده شده ی UFO هشدار می دهد که چرا ما هرگز نباید با فرازمینی ها تماس بگیریم

موجودات فرازمینی

 یک ربوده شده ی بیگانه در مصاحبه ای که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد هشدار داده است که باید از فرازمینی های “شیطان”، اجتناب شود.

درل سیمز ، یک بازپرس خصوصی و عامل سابق سیا از جمله کسانی است که ادعا می شود توسط بیگانگان ربوده شده است. و آقای سیمز ، که ۴۰ سال تجربه در بررسی شواهد ارتباط انسان و بیگانگان را دارد ، معتقد است احتمال بیشتری وجود دارد بیگانگان بدجنس تر باشند تا اینکه دوستانه رفتار کنند. . سیمز در مصاحبه با کانال  YouTube UAMN ، توضیح داد که چرا باید در تلاش برای تماس با بیگانگان محتاط باشیم.

وی گفت: “وقتی افراد تجربه تماسی مثبت دارند ، این بدان معنی است که شما این برنامه را پذیرفته اید. شما احساس هراس خواهید کرد و بیگانگان برای کمک به سیاره زمین در اینجا هستند و تمامی  این چیزها شگفت انگیز هستند -ولی  هیچکدام از آنها تاکنون کاری انجام نداده اند.

وی گفت: “از طرف دیگر ، گروه دیگری به نام ربوده شدگان بیگانه وجود دارند که احساس می کنند بدون اراده خود ربوده شده اند یا اسیر شده اند. “این افراد اغلب بخش هایی از این رویداد را به خاطر می آورند ، گاهی اوقات همه آنچه را که اتفاق می افتد را دوست ندارند.” او احساس می کند که فقط افراد “بی اطلاع” هستند که سعی در تماس با بیگانگان دارند.

وی گفت: “بعضی از مردم در نتیجه جان باخته اند و برخی دیگر نیز مجروح شده اند. “بیگانگان باهوش تر از شما هستند و می توانند شما را دستکاری کنند.” سیمز تعداد آدم ربایی های بیگانه را “میلیون ها نفر” تخمین می زند. وی گفت: “من در حدود ۲،۰۰۰ پرونده در سراسر جهان رسیدگی کرده ام و به معنای واقعی کلمه با ده ها هزار نفر دیگر صحبت کرده ام.

یک خانم که با او ملاقات کردم ، ناف او علامت داشت و گفت: “آقای سیمز ، من هرگز در زندگی جراحی نکرده ام.” “و من پاسخ دادم؛ “بله ، شما فقط آن را به یاد نمی آورید”. سیمز یادآوری کرد که در چهار سالگی ربوده شده است. او گفت: “موجودی در اتاق من بود و من فکر می کردم که در حال رفتن به سمت دیوار است – این چیست؟

فکر کردم به سمت دیوار می رود اما  از آن عبور کرد. “هیچ سخنی یا ارتباطی به هیچ وجه با این” چیز “نبود. بازوها و پاها بلند و لاغر ، بدن و گردن ، نازک بود. سر پیاز مانند یک اشک وارونه داشت.” او توضیح داد که این موجود سعی کرده خاطرات خود را با فکر اینکه دلقک می بیند تغییر دهد تا یادآوری نشود یا آدم ربایی نشود.

سیمز معتقد است که ما با هفت “مدل” فرازمینی ها سر و کار داریم. وی گفت: “یک  مدل کوچک  و،یک مدل قد بلندتر وجود دارد – معروف به” پزشک “، خزندگان ، موجودی خزنده ، موجودی از نوع انسانی – که بعضاً نوردیک شناخته می شود و یک مدل از نوع بزرگ پا. وی گفت: “به نظر من این هفت مدل به هیچ وجه بیگانه نیستند ، کسی این موجودات را با استفاده از DNA از این سیاره  کلون کرده یا ساخته است. “ما دچار فریب می شویم و نمی دانم چرا و واقعاً می خواهم پاسخی راجع به آن بدهم.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *